Rüyada Ölüp Kefenlenmek

Rüyada yastık kılıfı değiştirdiğini görmek, ev içerisinde sizi üzen bir konuda elinizden geleni yapmak anlamına gelir. Eğer evinizin masrafları çoksa bunları yakında karşılayabilir, evinizin tüm eksiklerini giderebilirsiniz. Bir süredir ertelediğiniz harcamaları da yakında yapabilirsiniz. Evinden memnun olmayan kişiler daha güzel ve rahat bir eve taşınabilirler. Kendi geçimini sağlayan kişiler de kendi ayakları üzerinde durabilir ve hiç kimseye parasal anlamda muhtaç kalmazlar. İşsiz olan biri için işe girmesine işaret eder. Rüyada yastık kılıfını çıkarmak, aynı zamanda bekar olanlar için evleneceği kişi ile tanışmasına ve düğün çeyiz hazırlıklarına başlamaya yorumlanır. Bekar olanların talipleri çıkabilir ve evlilik için gün saymaya başlayabilirler.

Rüyada beyaz yastık kılıfı değiştirmek, hayırlı bir talip anlamına gelir. Eğer bir süredir kalbiniz boşsa iyi biri ile ciddi bir ilişkiye başlanabilir ve muradınıza erebilirsiniz. Evli olan biri bu rüyayı görürse de evinde huzuru eksik olmaz. Eşiniz ile kırgınlıklarınız biter ve eskisinden daha da mutlu huzurlu olabilirsiniz.

Rüyada Kirli Yastık Kılıfı Değiştirmek

Özel hayatında zor günler geçiren kişilerin sonunda yüzlerinin güleceğine yorumlanır. Sevdiği insan ile ayrılanlar yeniden barışabilirler. Eşi ile arası açık olanlar da barışırlar. Boşanmak üzere olan kişilerin eşleri ile arası düzelir. İkinci bir şans daha verilebilir. Bir süredir kalbi boş olan birinin karşısına doğru insan çıkar.

Rüyada Yastık Kılıfı Değiştirmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, evinizde daha mutlu olmaya ve geçe yastığa başınız koyduğunuz rahat uyumaya, vicdanen de rahat olmaya yorumlanır. Özlemler biter ve kalp kırgınlıkları onarılır. Eğer aileden üzdüğünüz biri varsa gönlünü alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status