Rüyada Yaylım Ateşi Görmek

Rüyada yaylım ateşi görmek, size karşı ön yargıları olan insanlar tarafından mağdur edilmek ve sinirlenmek demektir. Hakkınızda olur olmaz sözler işitebilirsiniz. Hatta boş yere günahınızı alan insanlar olabilir. Sizin hakkınızda bilir bilmez laf yapan kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Her ne kadar iyi niyetli olsanız da karşılık bulamayabilirsiniz. Aç gözlü ve çıkar sahibi kişilere karşı da dikkatli olmanızda fayda var. İş ya da aile hayatında bu yüzden moraliniz bozulabilir. Sizin hakkınızı biri gasp etmeye kalkabilir.

Rüyada yaylım ateşine tutulmak, hem arkadaşlarınız hem de rakipleriniz arasında kalabilir, güven kaybı yaşayabilirsiniz. Söz konusu kendi çıkarı olduğunda sizi geri plana atan kişiler olabilir. Çok güvendiğiniz insanlardan kötülük görebilirsiniz. Sizi zor zamanınızda yanınızda olmayan kişiler olabilir.

Rüyada yaylım ateşe karsı bulunduğunuzu görmek, siz, kıskanan ve malınızda mülkünüzde gözü olan birilerine yorumlanır. Aile içerisinde de mal mülk konusunda anlaşmazlıklar çıkabilir. Ya da yüklü bir borca giren biri yüzünden satılmak zorunda kalabilir. Sizin hakkınız olan başka birine gidebilir.

Rüyada Yaylım Ateşi Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, size karşı dolduruşa getirilen birinin gelip yüzünüze olur olmaz laflar söylemesine yorumlanır. Biri sevdiklerinizi dolduruşa getirebilir, Hakkınızda olur olmaz şeyler söyleyerek sevdiklerinizi size karşı kışkırtabilir. Şu günlerde sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiye çok özenmenizde dikkat var.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status