Rüyada Yeniden Evlenmek

Rüyada yeniden evlendiğini görmek, şimdi geciken her şey ileride başarılı olmanızı sağlayacak demektir. Ancak biraz daha zaman var. Sevdiklerinize ilgili olmanız önemlidir, ilgisiz bir ebeveyn gibi olmamalısınız. Aile içerisinde sizden ilgi ve sevgi bekleyen birileri olabilir, onlara göstereceğiniz sevgi ile sorunlar önlenebilir. Aileden birinin hata yapmasını da önleyebilirsiniz. Size yardım isteyen biri olursa da o kişinin değişebileceğine inanıyorsanız, onun için mücadele vermeniz önemlidir. Rüyada tekrar evlenmek, çevrenizdeki insanların sizi fazla etki altın almamasına dikkat edin demektir. Herkesin sizi görüşleri ile tesir altına alması söz konusu olabilir, ancak tutarlı olmalısınız. Sevginizden eminseniz, bunun için emek harcamanız önemli olacaktır.

Rüyada evli birinin tekrar evlenmesi, aşk hayatında zorlanmaları tez zamanda aşabilirsiniz. Manevi konularda güç ve güven kazanırsınız. Uzun süredir sevgi göremiyorsanız veya vaktiyle verilmiş sözler varsa bunlar tutulur, isteklerinizin tek tek gerçekleşmesi ile evliliğe bağlılığınız artar. Duygularınızda önemli bir değişim olabilir, bu kendilerine olan güvenlerinin artmasına yardımcı olur.

Rüyada Yeniden Evlenmek ve Gelinlik Giymek

Kendini pasif gören biri için pasif olmadığının farkına varması anlamına gelir. Aslında kendinizi tanımadığınızı anlar ve hayata ne kadar sağlam bastığınızın farkına varırsınız. Kendinize değer vermeye başlayabilirsiniz, duygularınızdaki değişim sizi şaşırtabilir.

Rüyada Eşiyle Yeniden Evlenmek

Eşiniz ile ilgili bir takım uyumsuzluklar olabilir, ancak bunu bir başkası düzeltemez. Bunu çiftler düzeltir. Bu sebeple de eşiniz ile aranızda problemleri çözmeli ya da bir uzmandan destek almalısınız. Rüyada eşiyle tekrar evlenmek, siz siz olun başkasının eşi ile kendi eşinizi kıyaslamayın. Yoksa çok kırıcı olabilirsiniz.

Rüyada Eski Eşiyle Tekrar Evlenmek

İlişkinizi çıkmaza sokmamak için kimsenin ilişkisi ile kendi ilişkinizi kıyaslamayın. Kendi sorunlarınız için başka ilişkilere bakmayın. Sorunların sebebi farklı olabilir ve daha kolay aşabilirsiniz, ayrılık olmaması için bazı önlemler almanız gerekebilir.

Rüyada Yeniden Düğün Yapmak

Eşinizi dinlemek ve onun sözlerine önem vermek ilişkiniz için oldukça mühim olacaktır. İlişkinize güzel bakın ve pozitif olmaya çalışın. İlişkinizdeki güzel şeylere odaklanmaya çalışın. Eğer eşinizin sizden beklentileri fazlaysa bunlar karşılanır.

Rüyada Yeniden Evlenmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, yolunda giden ilişkinin enerjisini bozmamaya gayret edin demektir. Eşinizi çok kıskanabilir, onu bu konuda çok rahatsız edebilirsiniz. Eşinizi paylaşamamak anlamında bir takım sorunlar yaşanabilir, elinizde olmayan sebepler ile kırabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Hasan dedi ki:

  Rüyamda karımım ve benim ikimizinde başkasıyla evlenmisiz sonra karsilasip arabaya biniyoruz ikimizdede bornoz vardı

 2. Filiz dedi ki:

  Esimle kotu ayrildik ailelerde oyle dusman gibi ler 14 sene evli kaldik bosanan li 5 ay oldu ruyamda eski esimi sevgilusiyle gordum ayni evde yasiyorlardi Ben sevgilisiyle kavga ettim eski esim bana birsey soymedi kavga ederken aksine yanimda oldu sonra uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aradaki bazı sorunların anlaşmazlıkların bitmesine yorumlanır.

 3. Aysel dedi ki:

  Rüyamda 8 ay önce ayrıldığım eşime kurabiye hamuru getirdim bana yardım ettmesin söyledim ikimizde hamura şekiller verdik sonra eşime sarılıb öptüm seni seviyorum söyledim o anın hiç bitmemesini istedim
  Lütfen yorumlarmısınız rüyamın anlamı nedir sizce

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli haberler almak ve yeni bir düzene yorumlanır.

 4. Aysel dedi ki:

  Rüyamda 8 ay önce ayrıldığım eşime kurabiye hamuru getirdim bana yardım ettmesin söyledim ikimizde hamura şekiller verdik sonra eşime sarılıb öptüm seni seviyorum söyledim o anın hiç bitmemesini istedim Lütfen yorumlarmısınız rüyamın anlamı nedir sizce

 5. İsimsiz isimiz dedi ki:

  Merheba ben rüyamda çıkarıldığım eski iş yerime geri çağrılıp kendimi çalışırken gördüm çalışırken günlüğüm 50tl ydi rüyamda günlüğüm 80tl oldu çalışırken ve başkaları günlüt 33tl alıyordu rüyamda bunlar neye işarettir haksızlık la çıkarıldım bence

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski iş arkadaşlarınızdan iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 6. Orhan dedi ki:

  Rüyamda eski eşimle düğünüm oluyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir habere yorumlanır.

 7. Hatice dedi ki:

  Ben evliyim bi tanede çocuğum var bekar bi arkadasim bizim esimle tekrar evlendigimizi beni de gelinlikle gormus ev ortamindaymisiz ben gelinligi cikarip uzerimi degistirmisim bu neye cikar acaba? Bende kendimi ikiz bebeklere hamile olarak gördüm yorumlayabilir misiniz

  1. admin dedi ki:

   Evinizde hayırlı bir olaya ve çok mutlu olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status