Rüyada Yeri Kazıp Para Bulmak

Rüyada yeri kazıp para bulduğunu görmek, sizi maddi yönden zarara uğratan her kim varsa bu kişiden hakkınız olan parayı geri alacağınıza yorumlanır. Sizin olan paranın üstüne konan biri varsa yakında geri öder ve hakkınızı alırsınız. Bunun için mahkeme sonucu bekleyen kişiler mahkemelerinden tazminatlarını alır, borcu olanlar ise borçlarını size öder. Kendi çıkarı için sizin maddi durumunuzu kullanan kişilere karşı da dikkatli olun, dolandırılmaktan son anda kurtulabilirsiniz. Ortak iş yapanlar ise iş hayatına tek başına devam etme kararı alabilirler. Ortak işlerde hakkınızın çalındığını düşünmeye başlayabilir, tek başınıza daha çok kazanacağınız konusunda kesin bir yargıya varabilirsiniz. Rüyada para görmek, maddi imkanların artması için verilen mücadelenin artmasına yorumlanır. Daha hırslı olmanız gerekebilir.

Rüyada toprak kazıp para bulmak, kazandıkları ile mal mülk alacağına yorumlanır. İş hayatından elde edilen kazanç ile birlikte bir ev veya araba satın alınabilir. Ya da değeri daha düşük olan ama ihtiyacınız olan bir şey satın alabilirsiniz. Kişi kendi kazandığı parayı kendi isteklerine harcama fırsatını bulur.

Rüyada Yeri Kazıp Para Bulmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, ihtiyacınız olan parayı kazanmaya ve hakkınız olan paraya sahip olmaya yorumlanır. Davası olanlar kendi paylarına düşen parayı alırlar. izi borçlandıran kişiler varsa da er ya da geç hakkınızı alırsınız. Sizi zarara uğratan her kim varsa yanına kalmaz ve sonrasında bu yaptıklarına çok pişman olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Ömer dedi ki:

  Toprağı metrelerce kazdım kırmızı ya yakın renkte kağıt para buldum yanıma 4 deste alıp yukarı çıktım sonra tekrar inip çantalara doldurdum yukarı çıktım

 2. anonim dedi ki:

  Öncelikle isabetli yorumlarınız için teşekkür ederim. Rüyamda sık sık, bulundugum mahalledeki sokakta belediye görevlilerinin yol çalışması yaptıklarını, yer kazılıp, öbek öbek topragın kenara çıkarıldıgını bunlar yapılrken hareketsiz, kepçe ve dev kamyon iş makinalarının kenarda bekledigini , yol çalışması nedeniyle yolun kapatıldıgını görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zamanında verdiğinzi emeklerin karşılığını almak, büyük bir baskıdan kurtulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status