Rüyada Yerleri Pas Pas Yapmak

Rüyada yerleri paspas yaptığını görmek, evinizi güzelleştirmek veya yeni bir eve taşınmak, evinde konforu sağlamak anlamına gelir. Evi için harcama yapmak isteyen insanlar evlerinin ihtiyaçlarını giderirler. Evinize eşya satın alabilirsiniz. Ya da onarım yapılabilir. Eğer ev sahibi olmak istiyorsanız, yakında kendi evinize geçebilirsiniz. Ev satın almak için birikim yapanlar sonunda hayallerinde evi bulurlar. Rüyada yerleri paspaslamak, kendi işini yapan kişiler için müşterilerinin çoğalacağına ve çok para kazanacaklarına, işlerine yetişmekte zorlanacaklarına yorumlanır. Çok telaşlı bir sürece girebilir, oradan oraya koşuşturmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni iş bağlantıları kurulabilir, büyük sorumluluklar altına girilebilir.

Rüyada yerleri viledalamak, evinizde sıkıntıların bitmesi ve aile içi barışa yorumlanır. Aile fertleri ile bir süredir kırgın olanların arası düzelir. Eğer evliyseniz eşiniz ile evinizde huzur bozan kimseler varsa sonunda bu kişilerle araya mesafe konur ve gerçek niyetleri anlaşılır. Eşiniz de size hak verebilir.

Rüyada Yerleri Silmek

Rüyada yerleri sildiğini görmek, yaşanılan kırgınlıkların son bulmasına ve kimseyle küs kalmamaya yorumalnır. Size küs olup gönül koyan kimseler varsa gönüllerini alırsınız. Evlenmek isteyenler ailelerinden rıza alırlar, özel hayatınızda çok mutlu olabilirsiniz. Eğer evleneceğiniz kişinin ailesi sizi istemiyorsa gelecek günlerde fikirleri değişebilir, sevdiğiniz insan ile birlikte ailelerinizi ikna edebilirsiniz.

Rüyada Yerleri Pas Pas Yapmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aileniz için yapacağınız fedakarlıklar sonrasında çok mutlu olacaklarına ve evinizde neşenin artacağına yorumlanır. Eğer eşinizle kırgınsanız aranızdaki mesele çözülür, kişi evinde rahat eder. Eviniz için yapılacak olan masraflar varsa artık ertelemek zorunda kalmazsınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status