Rüyada Yeşil Alan Görmek

Rüyada yeşil alan görmek, isiz seven sayan insanların günden güne artmasına yorumlanır. Her geçen gün daha güzel şartlar içerisinde olabilirsiniz. Bekar olanlar yaşayacakları gönül ilişkisinde evliliğe doğru ilerleyebilirler. Karşınız acıkacak olan insan size çok değer verip hayallerinizin gerçekleşmesinde yardımcı olabilir. Evli olanlar ise ev hayatlarında büyük bir sevinç yaşarlar. Rüyada yeşil arazi görmek, günden güne her şeyin daha iyiye gitmesine yorumlanır. Mesela iş hayatında da ilerleme kaydederek daha iyi yerlere gelebilirsiniz. Eğer beklenen bir para varsa yakında elinize geçer. Rüyada yeşil arsa görmek, hem kazanç hem de başarının aynı anda gelmesine yorumlanır. İşleriniz açılır ve gün geçtikçe cebinize daha çok miktarda para girmeye başlayabilir.

Rüyada yeşil ormanlık alan görmek, çalışanlar için çalışma hayatında büyük kazançlar ve düzenli gelire yorumlanır. İşsiz olanlar iş bulur ve çok fazla insan ile arkadaşlık kurulabilir. Rüyada yeşil doğa görmek, yeni gelir kapısı aralamak ve yeni mal mülk edinmek demektir. Rüyada yeşil dağ tepe görmek, çok şanslı olmaya ve işlerinizde yükselmeye yorumlanır. Mahkeme sonucu bekleyenler hayırlı sonuçlar alırlar.

Rüyada Yeşil Bayır Görmek

Kendinden emin olmaya ve güçlü durmaya yorumlanır. Sorunlar karşısında yılmadığınız takdirde çok yakında her şey sizin lehinize olur. Zorluklar tez vakitte aşılır ve özellikle iş hayatında zor görevler biter, rahat günler başlar. Maddi yönden de riskler atlatılır.

Rüyada Çayır Çimen Görmek

Dökülen göz yaşlarının ardından isteklerin gerçek olmasına yorumlanır. Elinizi attığınız işlerinizde bolluk ve bereket görülür. Gün geçtikçe işleriniz açılır. Eğitim hayatı devam edenler yakında daha büyük hedefler belirleyebilirler.

Rüyada Yeşil Alanda Koşmak

Borç ve dertten kurtulmak büyük sorumlulukların bitmesine yorumlanır. Sonunda üzerinizden büyük bir yük kalkar ve paranızı da rahatça harcayabilirsiniz. Parasal yönden sıkıntı çekenler ve borcu olanlar yakında rahatça harcamalarını yapabilirler.

Rüyada Yeşil Alanda Oturmak

Rüyada yeşil bir alanda oturduğunu görmek, eş dosttan güzle haberler almak ve birlikte oturup sohbet etmek anlamına gelir. Sevdikleriniz ile aranızdaki özlemler biter. Bir araya gelerek sevdiklerinizden haberdar olabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Alanda Yürümek

Rüyada yeşil bir alanda yürüdüğünü görmek, karşınıza çıkan sorunları kolay aşmak ve sevdikleriniz ile sık sık görüşmek demektir. Uzak mesafe ilişki yaşayanlar birbirlerine yakınlaşırlar. Daha sık görüşmeye başlayabilirsiniz, özlemler azalır. Rüyada yeşil çimen üzerinde yürümek, yeni dostlar edinmek ve sevilip sayılmaya, hoş sözler işitmeye yorumlanır.

Rüyada Yeşil Alan ve Su Görmek

Kendiniz ya da eşinizin gelirinde atış olur, düzenli gelir sağlanır. Evli olmayanlar ise zengin biri ile evlilik yolunda ilerler. Er ya da geç maddi hedeflerinize ulaşılır. İş arayanlar yüksek maaşlı bir işe girebilirler.

Rüyada Yeşil Alan ve Dere Görmek

Hak edilen kazanç ve başarıya yorumlanır. Hiç kimseye muhtaç olmadan kendi kazancınızda gün geçtikçe durumunuz düzelebilir. Ekonomik yönden evinizde rahatlama olur. Bir süredir borç ödeyenlerin borçlarında azalma olur.

Rüyada Yeşil Alanda Koyun Görmek

Hane içerisinde bir kadından iyilik görmeye yorumlanır. Anneniz ya da başka bir kadın size kol kanat gerip destek verebilir. Başkalarının karşı çıktığı ya da sürekli eleştirdiği ve moralinizi bozduğu bir şeyde bir kadın sizin yanınızda yer alır. Kişi isteğine yakında erişir.

Rüyada Yeşil Alan Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, helal rızkın artmasına ve emeklerin karşılığında çok büyük kazançlara erişmeye, güzel ahlaklı insanların arasına girmeye yorumlanır. Maddi manevi rahatlama olur, er ya da geç sıkıntılar biter. Borcu olanların borçları hafifler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

9 Yorum

 1. asya
  • admin
 2. ebru
  • admin
 3. Fadime
  • admin
 4. Melis
  • admin
   • MelisX

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status