Rüyada Yeşil Elma Görmek

Rüyada yeşil renk elma görmek, maddi olanakların yakın zamanda artmasına ve hayatınızın kolaylaşmasına yorumlanır. Eğer bir süredir parasal anlamda bir şeyler başarmaya çalışıyorsanız yakın zamanda elinize yüklü miktarda para geçebilir veya beklenen kazancı sağlamaya başlayabilirsiniz. Evinizde bolluk ve bereket artar. Borcu olan kişiler için de oldukça hayırlı bir rüyadır. Borçlarınızı kapatarak harcamalarınızı çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer maddi konularda da bazı yatırım fikirleriniz varsa yakın bu fikirlerinizi hayata geçirme şansı elde edebilirsiniz. Yeni sevinç ve mutluluklar yaşanabilir.

Rüyada yeşil elma ağacı görmek, aynı zamanda kişinin özel hayatına da yorumlanır. Özel hayatınızda hasret kaldığınız mutluluk size çok yakın demektir. Mesela bekar olan kişiler zengin biri ile mutlu bir yuva kurabilirler, hayatlarını refah içerisinde geçirebilirler. Ya da evli biri rüyasında görürse, eşiyle ortak hayalleri gerçek olur. Birlik ve beraberlik içerisinde bir evliliği simgeler.

Rüyada Yeşil Elma Yıkamak

Bir süredir size karşı yapılan haksızlıkların son bulmasına, size karşı baskı yapmaya çalışan kişilerin bu emellerine ulaşamamasına ve özgür kalmaya da yorumlanır. Daha özgür ve refah içerisinde, başkalarının müdahalesi olmadan olumlu seçimler yapabilirsiniz. Hayatınızda bir takım yenilikler olabilir.

Rüyada Yeşil Elma Kopartmak

Kısmetlerin çoğalmasına ve büyük bir şans elde etmeye yorumlanır. Yakın zamanda elinize geçecek bir fırsatı ele geçirdikten sonra bunun iyi şekilde değerlendirdiğiniz takdirde yüzünüz güler. Güzel olanaklar elde edebilirsiniz.

Rüyada Yeşil Elma Yemek

Rüyada yeşil elma yediğini görmek, sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına yorumlanır. Mesela sağlık sorunları çeken birinin rüyasında yeşil elma yediğini görmesi, sağlığına kavuşması şeklinde yorumlanır. Yakın çevrenizde de hasta birileri varsa iyileşme haberleri gelebilir.

Rüyada Yeşil Elma Satmak

Amaç ve arzularınızın sonuç vermesine, yeteneklerinizden kazanç elde etmeye yorumlanır. Mesela bir süredir birini bir konuda ikna etmeye çalışıyorsanız, bu kişiyi tez zamanda ikna edebilirsiniz. Başkaları üzerinde pozitif bir etki bırakabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Elma Çaldığını Görmek

Yanlış seçimlerden vazgeçmek, hayatınızda zor ama önemli bir karar almaya yorumlanır. Bu kararınız yakın çevrenizi de etkileyebilir. Mesela ayrılmak ya da işini bırakmak isteyen kişiler artık bu gibi kararlar için kendilerini hazır hissederler.

Rüyada Yeşil Elma Vermek

Hayır işlemek ve çok büyük bir sevap kazanmak anlamına gelir. Birilerine önemli bir yardımınız dokunabilir. Maddi ya da manevi anlamda yapılacak olan yardımlar ile birlikte hayır duası alabilirsiniz. Başkaları gözünde değeriniz artabilir.

Rüyada Yeşil Elma Toplamak

Tez zamanda muradına ermeye, zenginliğe ve iyi bir evlilik yapmaya yorumlanır. Evli olan kişiler için de çocuk sahibi olmaya yorumlanır. Hatta bazı yorumcular için bu rüyanın anlamı evlatlarınız ile gurur duyacağınız işler yapmalarına yorumlanır.

Rüyada Kurtlu Yeşil Elma Görmek

Hayatınızdaki kötü niyetli ve fesat, hatta sizin iyiliğinizi istemeyen kişileri hayatınızdan çıkarmak olarak yorumlanır. Bazı insanların sahte maskeleri düşer ve artık bir şeylerin daha net farkına varabilirsiniz. Sizi huzursuz ve mutsuz eden kişilerle de yollarınızı ayırmanız mümkündür.

Rüyada Yeşil Elma Bahçesi Görmek

Hem siz hem de ailenizin maddi olanaklarının artmasına, maddi engelleri aşmaya ve mutlu olmaya yorumlanır. Aileniz ile birlikte daha mutlu olacağınız gelişmeler olabilir. Hane içi sıkıntılı süreç geride kalır ve ertelenen işler yeniden gündeme gelir.

Rüyada Yeşil Elma Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, hayırlı bir rüyadır. Sağlık ve sıhhate erişmeye, özel hayatınızda büyük sevinçler ve taze mutluluklar yaşamaya yorumlanır. Artık hak edilen şeylere kavuşmaya başlayabilir, yatırım yapabilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlik ve beraberlik içerisinde sorunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. ZgCn dedi ki:

  Rüyamda eşim Bir sürü elma almış Bi poşette kıpkırmızı parlak büyük elmalar birinde yine aynı şekilde büyük yeşil elmalar ben ekşi elma sevdiğim için bayıla bayıla yeşil elmalardan yiyorum yerken de ne güzelmiş bu elmalar çok güzel tam benim sevdiğim gibi falann diyorum

 2. ZgCn dedi ki:

  Rüyamda eşim Bir sürü elma almış Bi poşette kıpkırmızı parlak büyük elmalar birinde yine aynı şekilde büyük yeşil elmalar ben ekşi elma sevdiğim için bayıla bayıla yeşil elmalardan yiyorum yerken de ne güzelmiş bu elmalar çok güzel tam benim sevdiğim gibi falann diyorum

 3. Selma dedi ki:

  Merhaba Eşim bir yeşil elma ısırıyor onu küçük oğlum da yiyiyor sonra bana da atıyor kocam bende bir ısırık alıyorum. ???? Anlamı ne ?
  Teşekkürler

 4. Ramazan dedi ki:

  Merhaba rüyamda akar su kenarında bulunan yeşil elma ağacı nin yanında.devlette yeni mühendis olmuş benden büyük bir arkadaşımla birlikte elma toplamak istiyoruz.ama baktığımiz her elma kurtlu olduğu için yolmuyoruz.arkadasim başka yerden topladığı elmaları sunuyor o da kurtlu.hic yiyemiyorum tabi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin daha bol olmasına, rahat geçime yorumlanır.

 5. Sümeyye dedi ki:

  Merhaba, rüyamda bahçeden balkona sarkan bir yeşil elma ağacından elma koparıp yiyordum. Annem de yanımdaydı ve elmayı almamam gerektiğini söylüyodu ama ben yine de koparıp yiyorum. Yorumlarsanız sevinirim. İyi günler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş fırsatına, şansın açılmasına yorumlanır.

 6. anonim dedi ki:

  Sayın yorumcu, öncelikle isabetli yorumlarınız için teşekkür ederim. Sıkıntılı bir rüya gördüm, Evin banyosuymuş, yerler beton zemin, içi boş çöp kutuları var, bir tanesinin içinde, demirden, delikli bir kürek var, küregin ucundan bir şeyler kovaya damşıyor, korkunç pis bir koku var, bunları niye dışarı atmıyorlar diyorum, yardımcıya attırıyım, diyorum, yardımcı belediye görevlisi, o sırada banyoda genç güzel bir kız sandelyede oturuyor, yanında abimde varmış, kız belediye başkanının kızıymış ve eşimmiş. Sarı renkli elmalar almışım. Kız yemiyor ve “bu elmalar ile beni kısır bırakmak istiyor, yemeyecegim diyor, abimde bana kuşkuyla bakarak O’nu destekliyor. Kızın belediye başkanı babası da gelip, “kızımın canını sıkma” deyip, sırtını dönüp gidiyor. Ben de “daha iyi bundan sonra eve hiçbir şey almam, masrafta olmaz, elmalarımı da kendim yerim” deyip, birtanesini ısırıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize güzel haberler gelmesine, sizi seven değer veren insanlardan iyilik görmeye yorumlanır.

 7. Gamze dedi ki:

  Rüyamda bir akrabam bana önce bir iki tane yeşil elma fırlattı denk geldi bir iki tanesi sonra ben kaçarken arkamdan nerdeyse bir kasa dolusu yeşil elmayı fırlattı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede borcu olanlar varsa ödemelerine, mal mülk edinmeye yorumlanır.

 8. Melis dedi ki:

  Rüyamda bir bayırın üstünde bir sepet yeşil elmayla oturmuştum. Bayırın alt kısmında ise tanıdıgım biri ile birde tanımadığim ama kurnaz görünen bir adam vardı. Ben yeşil elmalarımı onlara doğru atıyodum henüz yere düşmeden havadayken ısırılıp bitirilmiş olarak onların onune düsuyodu. Ben buna ilk başta şaşıdim ama sonra bunu ordaki kirnaz adamın yaptığının farkina vardım. Aşağıdaki diger kisiye tanidigım ama kim oldugunu çıkartamadığım kisiye bunu göstermek için tekrar elma attım ve bakmasinı soyledim ve yine ayni şekilde bittip yere düştü. Sonra elmayı ağzıma alip ısirmaya çalıştım çünkü oylede bitirebileceğini merak ediyodum. Benim ısırdıgım tarafı bi türlü ısıramazken elmanın diğer tarafının yani arka tarfının ısırıldığını seziyodum. Hatirladığım son seyde budu rüyama dair. Lütfen yorumu yapılirsa bana haber verilsin. Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işsiz iseniz iş bulmak ve gelirin artmasına, kendi isteklerinize kavuşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status