Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada yeşil renkte erik görmek, yakın çevrenizdeki bazı insanların güveninizi sarsacak hal ve hareketler içerisinde olmasına yorumlanır. Hiç beklemediğiniz kişilerden kötülük görebilirsiniz. Çalışan kişiler için iş ortamında iş arkadaşları ile anlaşamamak, kıskançlık ve rekabet yüzünden bazı insanlarla aranızın bozulmasına yorumlanır. Sizin yerinizde gözü olan kişiler olabilir ya da çeşitli sebeplerle iş hayatınızı olumsuz etkileyen kişiler olur. Mesela yeni bir girişiminiz önlenebilir ya da plan ve projeleriniz başkaları tarafından taklit edilebilir. Özellikle geleceğe dair önemli planlarınızı kimseye paylaşmamaya gayret edin. Gizli tutulmadığı takdirde ihanet görülebilir.

Rüyada yeşil erik ağacı görmek, işlerinde verimli bir döneme girmek, daha çok hırs yaparak kazanmaya yorumlanır. Ekonomik yönden de çabalarınız karşılık bulur. Nasıl sonuçlanacağını bilmediğiniz bir iş girişiminiz varsa ilerleyen günlerde yüzünüzü güldürecek sonuçlar almaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Huzurun artmasına, iç sıkıntılardan kurtulmaya ve çok endişe ettiğiniz biri varsa da o kişi ile ilgili güzel haberler almaya yorumlanır. Bekar olan kişiler için evlenerek mutlu bir yuva kuracaklarını simgeler. Aile hayatınızda huzur ve güven olur.

Hamileyken Rüyada Yeşil Erik Görmek

Çok hayırlı haberler almak ve gönlünüzden geçen bir şeyin gerçek olmasına yorumlanır. Sevdiklerinizden beklentileriniz boşa çıkmaz ve ailenizden çok büyük bir destek alabilirsiniz, iç huzurunuz her geçen gün artar.

Rüyada Yeşil Erik Toplamak

Sağlık ve sıhhate, hasta olanların iyileşmesi ve dertlere derman bulmaya yorumlanır. Psikolojik açıdan da rahatlayabilirsiniz. Elinizi attığınız işlerde bereket ve bolluk artar, çalışkan ve hırslı olmanız sayesinde engeller kolay aşılır.

Rüyada Yeşil Erik Almak

Başarısız olduğunuz bir konuda yeniden şansınızı denemek isteyebilirsiniz. İş hayatında kendinizi birilerine ispatlama ihtiyacı duyacaksınız. Başarısızlığın üstünü örtmek için çaba gösterebilirsiniz. Maddi kayıplar da kısa sürede telafi edilebilir.

Rüyada Yeşil Erik Satmak

Mal mülk sahibi olmak, düzenli gelir sağlamak anlamına gelir. Çalışan kişiler en verimli dönemlerini geçirebilirler. İnsanları hayalleriniz ve plan projeleriniz hakkında kolay bir şekilde ikna edebilirsiniz. Ekonomik yönden güç artar.

Rüyada Yeşil Erik Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, birinden gelen ihanet sonrasında hırslanmak, güveninizin sarsılmasına ancak kısa sürede zararı telafi etmeye yorumlanır. Sizin kötülüğünüzü isteyen kişiler bu emellerine erişemezler. Yeni plan ve projelerinizde kendinizi ispat edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. anonim dedi ki:

  rüyamda kardeşimle bir yoldan gidiyoruz, yol kenarında binalar var, bak şunlarda işhanı olmuş, apartmanlar aynı duruyor falan diyoruz, yol sonunda bie ev var benim evimmiş, bitişiginde bahçe var, bakçede yapraksız, dikenli, simsiyah bir çalı var, bazı yerlerinde yeşil erik görüyorum, 2 tanesi çok bariz görünüyor, digerleri ise nohut büyüklügünde, evinin kapısından bahçeye bakan adam, karısına, buna dikkat et, erikleri alacak diyor, bana yan dönmş vaziyette

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve evinizde bereketin artmasına, iki yerden gelecek habere yorumlanır.

 2. Pınar dedi ki:

  Rüyamda yeşil erik satiyorum ve koca bi poşet ekmek taşıyorum anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Yeni iş veya başka girişimlerde çok başarılı olmaya yorumlanır.

 3. Kübra dedi ki:

  Rüyamda yeşil can erik gördüm bir mavi kasa içinde doluydu. Ve kuran da okundu. Kuran okuduğumu tam olarak hatırlamıyorum ama okunduğunu duydum. Ve erikten de yedim mi yemedim mi onuda hatırlamıyorum. Yalnız çok net hatırladığım kur-an okunduğunu duydum ve erik de gördüm. Bu rüyamın yorumu nedir acaba açıklarsanız memnun olurum.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açılmasına ve hayırlı insanlarla karşılaşmaya, iyi olaylar yaşamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status