Rüyada Yeşil Taşlı Takı Görmek

Rüyada yeşil taşlı takı görmek, saf ve temiz duygulara sahip bir insan ile tanışmaya, hayatınızın aşkını bulmaya yorumlanır. Bekar ve gönlü boş olan bir insan aradığı aşkı ve mutluluğu bulur. Sizi güvende hissettirecek ve her yönü ile sizi tamamlayan bir insan hayatınıza girer. Kişi ruh ikizini bulur. İlişkisi olan veya evli olan insanlar da sevdiklerinden büyük bir iyilik görürler, yanında güvende hissederler. Aranızdaki kıskançlık ve üzüntüler biter. Birlikte daha mutlu ve huzurlu olabilirsiniz. Rüyada yeşil taşlı mücevher görmek, kendinizi ön plana çıkarmak ve güven duyduğunuz bir ortama girmeye yorumlanır. Özel hayatınızda size güven veren güzel insanlar hayatınıza girer, daha çok dost kazanılır.

Rüyada yeşil taşlı takı takmak, dikkat çekecek işler yapmaya ve insanların hem beğenisini hem de takdirini kazanmaya yorumlanır. Pek çok insan tarafından dikkat çekecek olan başarılarınız olabilir. Sosyal çevrenizde de popülerlik kazanabilir, aranan sorulan bir dost olabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Taşlı Yüzük Görmek

Yeni bir mal mülk sahibi olmaya yorumlanır. Birikimleriniz ile yeni bir yatırım yapabilirsiniz. Ya da ailenizin ve sevdiklerinizin de size maddi desteği olabilir. İş kurmak isteyenlere çevresinden sermaye konusunda destek gelebilir.

Rüyada Yeşil Taşlı Kolye Görmek

Mesleğinizde uzmanlaşmak ve herkesin size hayran kalmasına yorumlanır. İş ortamında popülerlik kazandıracak zor görevler başarabilirsiniz. Size yüklenen zor görevlerin altında başarı ile kalkıp mesleğinizin en parlak dönemini yaşayabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Taşlı Küpe Görmek

Hem iş hem de mesleki hayatta saygınlık kazanmak ve çevrenizden övgü dolu sözler işitmeye yorumlanır. Duyulacak olan sözler sizi çok gururlandırabilir. Bir takım endişelere sahip iseniz doğru yolda olduğunuza emin olabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Taşlı Takı Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çok hayırlı bir rüyadır ve kişi aradığı manevi huzuru bulur. Kendinizi daha güvende ve şanslı hissedebilir, korkularınız ile yüzleşmeye hazır olabilirsiniz. Artık kendi yeteneklerinizi insanlara gösterme vakti gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Hatice Gerali dedi ki:

  Merhaba Rüyamda rahmetli kayınvalidem bana hediye etmiş güya tek sıra yeşil taşlı gerdanlık kolye takıyorum, bir de yüzüğü var takmışım onları arkadaşlarıma gösteriyorum, anlamını çok merak ettim yorumlarsaniz mutlu olurum..

 2. Dilek dedi ki:

  Merhaba Rüyamda bir sürü takı ve farklı eşyanın olduğu bir yerdeyiz ve orda yakın arkadaşım bana aldığı iri yeşil taşlı kolyeyi boynunda gösteriyor ve benimde ordan bişeyler almamı söylüyor ,fakat bana herşey çok pahalı geliyor.bu ne anlama gelir acaba..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bekleyen masrafların rahat karşılanmasına, toplu paraya yorumlanır.

 3. Sümeyye dedi ki:

  Selamlar , rüyamda yeşil bir bileklik gördüm 1₺’ye alıyordum onu ucuz ve güzel diye. Bileğime taktığımda fark ettim ki saati de varmış bilekliğin çok iyiymiş diye geçiriyordum içimden.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak rahata ermeye yorumlanır.

 4. Tugba dedi ki:

  Daha önceden de beğendiğim yeşil taşlı kolyeyi rüyamda gördüm. Birkaç kişiyiz içimizden birinin boynunda görüyorum hepimiz kolye hakkında birşeyler söylüyoruz. Ben evet biliyorum bu kolyeyi önceden görmüştüm diyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden değerli bir hediye gelmesine yorumlanır.

 5. Ece dedi ki:

  Rüyamda halamın elindeki tektaş yüzüğü kendime takıyordum, ama yüzük parmağıma güzel durmuyordu, ve dedim ki; ben altin yüzük alırım Sonrw parmağımdan cikartiyordum Ruyayi yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bekar birinin evlenmesine, iş haberi almaya yorumlanır.

 6. Eda dedi ki:

  Rüyamda bir mağazadayım. Çoğunluğu siyah renk olan taşlı bileklik ve kolye görüyorum. Kendime almak istiyordum. Başka tür bileklikler de görüyordum ip bileklik gibi. Ama siyah taşlı olanlar çok hoşuma gidiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde yükselmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status