Rüyada Yıkılan Evden Kaçmak

Rüyada yıkılan evden kaçmak, ailenizin de desteği ile maddi manevi sıkıntıların geride kalmasına, zorlukların üstesinden gelmeye yorumlanır. Kişi aldığı yanlış kararlardan kısa sürede geri döner. Sizi üzen ve hata yapmanızı isteyen insanların tuzağına düşülmez. Özellikle de ev içi huzurunuzu bozmaya çalışan insanların niyetleri anlaşılır. Dolduruşa gelip de aile fertleri ile aranızı açan insanlar varsa gerçekler ortaya çıkar. Boşanmak üzere olan çiftler ise evliliklerini kurtarırlar. Araya girip de eşiniz ile aranızı bozan her kim varsa aradan çekilir. Rüyada yıkılacak evden kaçtığını görmek, aynı zamanda ev içi sorunların bitmesine ve borçların kapanmasına yorumlanır. Çok büyük borç altına giren kişiler borçlarını zamanında öderler. Aile içi büyük anlaşmazlıklar tatlıya bağlanır.

Rüyada yıkılan evden kurtulmak, işsiz olan biri için işe gireceğine ve kendi geçimini sağlayacağına yorumlanır. Ekonomik olarak artık kendi ayaklarınızın üzerinde kalabilir ve kimseye muhtaç olmazsınız. Ailede size külfet olan birileri varsa da artık olmazlar ve paranız kendi cebinize kalır. Evli olanların eşleri ile aralarındaki büyük kavgalar da son bulur. Eşiniz ve ailesi ile aranızdaki tartışmalar biter.

Rüyada Yıkılan Evden Sağ Çıkmak

Yeni bir yere taşınarak yeni bir düzen kurmak anlamına gelir. İş veya eğitim hayatındaki değişiklik sebebi ile de başka bir yere taşınmanız gerekebilir. Ancak bu değişim sizin için hayırlı olur. Gidilen yerde kendi başarılarınızı gösterebilir, daha çok değer görebilirsiniz.

Rüyada Yıkılan Evden Kaçmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yaşantınızda güzel değişimler olacağına ve doğru kararlar alacağınıza yorumlanır. Yapılacak olan yeni seçimler beraberinde huzur ve mutluluk getirir. Önünüze çıkan fırsatlar aile içerisinde de sevinç ile karşılanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Aksoy dedi ki:

  Selam hocam bu sabah rüyam da eskiden ortuğumuz evin birden yıkılmaya başladığını (ama bu evi gerçek hayata biz önceden yıktık şu anda bu ev yok )gördüm o esnada ben ve bir kaç arkadaşım evin içindeyiz ve ben yemek hazırlıyordum o esnada arkadaşlarımın olduğu oda yıkılmaya başladı ve ben elimdeki yemek tepsisiyle berabar dışarı çıktım arkadaşlarımda sonra çıktı hayırmıdır şermidir çok korktum bu rüyadan sonra.

 2. Aksoy dedi ki:

  Selam hocam bu sabah rüyam da eskiden ortuğumuz evin birden yıkılmaya başladığını (ama bu evi gerçek hayata biz önceden yıktık şu anda bu ev yok )gördüm o esnada ben ve bir kaç arkadaşım evin içindeyiz ve ben yemek hazırlıyordum o esnada arkadaşlarımın olduğu oda yıkılmaya başladı ve ben elimdeki yemek tepsisiyle berabar dışarı çıktım arkadaşlarımda sonra çıktı hayırmıdır şermidir çok korktum bu rüyadan sonra

  1. admin dedi ki:

   Bu rüa eski hayallerin gerçek olmasına, maddi refaha yorumlanır.

 3. Saadet dedi ki:

  Teşekürler..Ruyamda kızımla eski bir evdeymişiz ama bizim evimiz gibi değil ev .Birden bir çatırtı geliyor beyaz kerpiçli sıvanmış ağaç şeklinde kolon yıkılmaya başlıyor, Kızım la ev yıkıliyorken kaçıyoruz kurtuluyoruz. Ama korkuyorum.Hayirli günler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kızınızın bazı hedeflerine yakında ulaşmasına, başarıya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status