Rüyada Yılanın Dil Çıkarması

Rüyada yılanın dil çıkarması, birinden gerçekleri duymak şeklinde yorumlanır. Sizden gizlenen şeyler varsa biri gelip size her şeyi tüm gerçekliği ile anlatabilir. Eğer sizden gizlenen saklanan bir olay varsa da haberdar olursunuz. İki yüzlü davranan bir insanın da foyası çıkar. Çevrenizde dönen entrikalardan haberdar olursunuz. Arkadaşınız kötü olacağını bile bile size doğruları söyleme cesareti edinebilir. Rüyada yılanın dilini çıkardığını görmek, yapılacak olan konuşmalarda bazı insanların gerçek yüzünü görmeye ve her ne kadar başta üzülseniz de sonucun sizin hayrınız olacağına yorumlanır. Güvendiğiniz birinin gerçek yüzü ortaya serilir.

Rüyada yılan dili görmek, bir süredir sizi dolduruşa getiren ve olur olmaz laflarla başkalarından soğutan bir insanın maskesinin düşeceğine yorumlanır. Sizi sevgilinizden eşinizden veya ailenizden soğutmaya çalışan insanlara karşı dikkatli olun. Sürekli geçmişi deşerek sevdiklerinizi kaybedebilirsiniz.

Rüyada Yılanın Dil Çıkarması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, bazı insanlarla konuşurken dikkatli olmanıza ve dedikodu yapmamanıza yorumlanır. Yoksa başkası hakkında yapılacak olan dedikodular o kişinin kulağına gidebilir. Sizden duyduğu şeyleri o kişiye yetiştiren biri olabilir. Çevrenizde çok da güven duymadığınız insanların yanında bazı konuşmalardan kaçınmanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status