Rüyada Yırtmaçlı Etek Görmek

Rüyada yırtmaçlı etek görmek, yapılacak olan önemli bir görüşmenin ardından şansın açılacağına yorumlanır. Bir süredir beklediğiniz yerden çok önemli bir haber kulağınıza gelebilir. Uzun süredir işsiz olan kişiler önemli bir görevde yer alabilirler. Yeni sorumluluklar verilebilir eve iş hayatınız eskisinden çok daha iyi olabilir. Yapılacak olan önemli bir iş görüşmesi eskisinden çok daha iyi geçer.

Rüyada yırtmaçlı siyah etek görmek, zengin olmaya ve rahat geçinmeye yorumlanır. Maddi sıkıntısı olan kişiler yükü bir para elde edebilirler. Elinize geçecek olan para sizi rahat ettirir. Borçlarınız yüzünden yaşanan dert tasa sona erer.

Rüyada Yırtmaçlı Etek Giymek

Size karşı yapılan bir haksızlığın biteceğine yorumlanır. Eğer yakın çevrenizde bir mağduriyet yaşadıysanız tez vakitte sona erer. Bir süredir sizi dikkate almayan biri de artık önemsemeye başlar. Rüyada derin yırtmaçlı etek giymek, yeni ayrıldığınız biri ile tekrar barışmaya yorumlanır. Yeniden yollarınız kesişebilir. Sizden ayrılan biri size geri döner.

Rüyada Yırtmaçlı Etek Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, size soğuk davranan biri ile aranızdaki buzları eritmeye yorumlanır. Ayrı kaldığınız biri de yeniden sizin gönlünüzü almak isteyebilir ve barışmak için ısrarcı olabilir. Sizi kaybeden biri daha sonrasında çok pişman olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status