Rüyada Yolun Çöktüğünü Görmek

Rüyada yolun çökmesi, uzakta çalışan kişiler için evlerine geri döneceklerine yorumlanır. Bir süredir ailesinden ayrı yaşayanlar da ailelerinin yanında yaşamaya devam edebilirler. Özellikle evli olan çiftler için eşleri ile artık bir arada olurlar. İş güç sebebi ile çekilen özlemler son bulur. Eğer iş hayatında bir karmaşa ile karşıya iseniz yakında hepsi düzelir. Yaşanan gerginlikler ortadan kalkar ve tehlikeli durumlar biter. Rüyada yolun yıkıldığını görmek, karşınıza yeni engeller çıkacağına veya masrafların olacağına yorumlanır. Beklenmedik bir durumda kendinizi sorunlar içerisinde bulabilirsiniz. Başkalarından kaynaklı olan sorunlar sizi de kötü yönde etkileyebilir. Örneğin çalıştığınız iş yerinde maddi sorunlar yaşanabilir ve sizin de ödemeleriniz gecikebilir, beklenmedik problemler yüzünden işleriniz aksayabilir.

Rüyada yerin çöktüğünü görmek, kötü niyetli insanlar yüzünden plan projelerinizin aksamasına yorumlanır. Kendi çıkarları için sizin işlerinizi baltalayan birileri olabilir. İş yaşantısında çalışma arkadaşlarınız ile problem yaşayabilirsiniz. İşlerinize haram karıştırmak isteyen birilerine dikkat edin.

Rüyada Zeminin Çökmesi

Hanede sorun çıkaran birine yorumlanır ve bu kişi ile aranız açılabilir. Bir süredir aranızda gerginlik olan biri varsa bir tartışma söz konusu olabilir. Size söz verip mağdur edebilir. Örneğin borç verdiyseniz söz verdiği sürede size geri ödemez. Başka birinin aç gözlülüğü sebebi ile de işleriniz bozulabilir. Rüyada evin zemininin çökmesi, ev içi sorunların çözülmesi ve taşınmak isteyenlerin de başka bir yere evlerini taşıyacaklarına yorumlanır.

Rüyada Yerin Yarıldığını Görmek

Yaşadığı yerde başka bir yere gitmek şeklinde yorumlanır. İş veya eğitim sebebi ile başka bir yerde bulunanlar geri dönmek zorunda kalabilirler. Maddi engeller ortaya çıkabilir, bir süreliğine işlerinize ara verebilirsiniz. Rüyada depremde yerin yarıldığını görmek, hasta olanların hastalıktan kurtulmasına ve dertlerin çözülmesine yorumlanır.

Rüyada Yolun Çöktüğünü Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, başkaları yüzünden kendi huzurunuzun da kaçacağına ve bir süreliğine kendini karmaşa içerisinde bulmaya yorumlanır. İşlerinize haram karıştırmaya kalkan kişilere karşı da dikkatli olun. Başkasının hatası yüzünden siz de mağdur olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Busra dedi ki:

  Rüyanda telefonla beni arıyolar. Senin arsanın yeri çökmüş hemen gel. Tanıdığım arkadaş telefonda arsan mı çökmüş diye dalga geçip bende yüzüne kapatıyorum. Sonra koşarak gidiyorum arsanın yanına benim arsada sıkıntı yok. Hemen ilerisinde kalabalık insanlar toplanmış oraya gittim yanımdaki arkadaşımla. Asfalt yolun bir kısmı yukarıdan aşağıya doğru çökmüş gördüm. Ardından yer sarsıntısı ile birlikte aynı yerden başlayarak aşağıya doğru çöküntü olduğunu gördüm. İnsanlar arabalar kaçıp kurtulmaya çalışıyorlar. Sonrasında da uyandım.

 2. Seher dedi ki:

  Bir tanıdığın evinin yanından geçiyorum o sırada tabi gece vakti oluyor yol ortadan çukur halinde yarışıyor ve ben kenardan geçip o eve giriyorum orda eski sevgilim var ve de eski karısı yanında karısının saçına bi sarılıyorum ona kızıyorum çekiyorum saçlarını elime dolamış bir halde. Sonrasını hatırlamıyorum.

 3. Savaş dedi ki:

  Bir şekilde evin kapısındayım kendi evimizin önündrki yol aşağı çöküyor ama evlere mahalledeki evlere bşr şey olmuyor bende sadece sol tarafı görüyorum mahallenin yolu çıkmaz yol.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yere gitmekten vazgeçmeye yorumlanır.

 4. Mehmet dedi ki:

  Ruyada yolun cokmesi sel baskini araclarin icinde mahsur kalmasi suruklenmesi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi külfetin bitmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status