Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek

Rüyada yüksek bir yerden düştüğünü görmek, her şey yolunda giderken çıkan bir probleme yorumlanır. Tam da bir şeyleri yolla koymuşken çıkan aksilikler yüzünden keyfiniz kaçabilir ve bir şeylere sıfırdan başlamak zorunda kalabilirsiniz. Mesela iş hayatında verdiğiniz emekler boşa gidebilir ya da eğitim hayatında bir değişiklik söz konusu olabilir. Ancak bu durum sizin harcadığınız emekleri yeniden harcamanıza sebep olacak ve moralinizi bozabilir. Rüyada kendini yüksek bir yerden aşağı düşerken görmek, aynı zamanda beklentilerin boşa gitmesi anlamına da gelir. Size verilen sözler tutulmayabilir ve bu sebeple de tek başınıza bir şeylerin üstesinden gelmeye çalışabilirsiniz. Ancak bu durum hevesinizi kırabilir. Rüyada düşmek, genel anlamı ile engelleri aşmak ve kimsenin müdahalesi olmadan seçimler yapmaya yorumlanır. Doğru yoldan şaşılmaz.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Yüksek Bir Yerden İnmek

Rüyada başkasının yüksek bir yerden düşmesi, bazı şeylerin hayalleriniz dışında gerçekleşmesi anlamına gelir. Çok hayal ettiğiniz bir şey gerçek olmayabilir. Mesela garanti olarak gördüğünüz bir iş eğitim ya da başka bir konuda her şey bir anda değişebilir. Rüyada birinin yüksek bir yerden düştüğünü görmek, ortak iş yapanlar için ortaklıktan ayrılmak anlamına gelir. Başkasına güvenerek yaptığınız bir işten olumsuz sonuç alabilirsiniz.

Rüyada Yüksekten Düşüp Kurtulmak

Çok büyük bir sıkıntı atlatmak anlamına gelir. Ancak bu zorlukları tez zamanda atlatırsınız. Her şey yolundayken bir anda çıkan aksilikler her ne kadar üzücü olsa da tez zamanda çözüme kavuşur. Aile içerisindeki parasal sorunlarda kısa zamanda hallolur. Sizin zor durumdan kurtulmanıza yardımcı olacak akrabalarınız da olabilir. Yakın çevrenizden yardım gelebilir.

Rüyada Yüksekten Düşmek Ve Ölmemek

Bazı şeylerin hayalleriniz dışında gerçekleşmesi ile birlikte adapte olmakta zorluk çekmek anlamına gelir. Mesela hiç ummadığınız anda iş hayatında önemli bir değişiklik söz konusu olabilir. Yeni bir yere taşıyabilirsiniz. Yeni bir işe girebilirsiniz. Bu büyük değişime adapte olmak her ne kadar zor olsa da sizin için hayırlısı olacaktır ve korkulan şeyler başa gelmez.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Mezarın Üzerine Düşmek

Rüyada Bir Yerden Düşmek Ve Kalkmak

Bazı insanların size gerçekten zararı dokunduğunu anlayacaksınız ve onları hayatınızdan çıkarmak isteyeceksiniz. Özellikle arkadaş çevrenizde sürekli size külfet olan ya da kendi çıkarları için arkadaşlık kuran birileri varsa bunların maskeleri düşer.

Rüyada Bir Yerden Düşmek Uyanmak

Günahlardan tövbe etmeye, hataların farkına varmaya yorumlanır. Eğer bir şey yanlış yaptığınızı düşünüyorsanız ya da birinin hakkını çiğ diyorsanız bu sizde vicdan azabına yol açacak ve bir şeyleri değiştirmek isteyeceksiniz. Yolunda gitmeyen bazı şeyler yoluna girecek. Ancak bu süreçte maddi ve manevi kayıplar söz konusu olabilir.

Rüyada Yüksekten Yere Çakılmak

Sevdiğiniz insan ile yollarını ayrılmasını ve çok büyük bir ihanet anlamına gelir. Hiç haketmediğinizi düşündüğünüz bir şey başınıza gelebilir. Belki de hayatta olmaz dediğiniz bir şey olabilir. Özel hayatınızda yaşanacak büyük değişimler ile birlikte kendinizi tek başımıza yalnız hissedebilirsiniz.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Atlamak

Kendi kararınızın size hayatınızda bir yenilik getireceği anlamına gelir. Belki de işlerinizde çok başarılı olabilirsiniz ya da eğitim hayatınızı iyi gidiyor olabilir. Ancak bir şeylerden sıkılmak ve monoton hayatınızı değiştirmek için önemli bir değişim yapacaksınız. Bu durum çevrenizin tepkisini çekse de yeni başlangıçlar yapmak sizi korkutmayacak.

Rüyada Bir Yerden Denize Düşmek

Hayatınıza huzur ve konfor gelmesi anlamına gelir. Çok büyük endişelerden kurtularak artık bir şeyleri daha net görmeye başlayabilirsiniz. Yakın zamanda alacağınız haberlerde sizi umutlandırabilir. Bundan sonra bir şeylerin tam da sizin istediğiniz gibi gerçekleşmesi söz konusu olur. Alınan yeni kararlar size maddi manevi anlamda büyük kazanç sağlayabilir. Rüyada donmuş göle düşmek, yakınlarınızın sizi maddi konularda uyarmasına yorumlanır. Bazı riskli yatırımlardan kaçınmanız gerekebilir.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada yüksekten düştüğünü görmek büyük zaferlerin ardından yaşanacak hayal kırıklıklarına, başkaları tarafından ihanete uğrayıp yarı yolda bırakılmak anlamına gelir. Sizin hatanız olsun ya da olmasın çıkan sorunlar emeklerinizin boşa gitmesine sebep olabilir. Büyük maddi kayıplar yaşanabilir.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Yüksek Bir Yere Merdivenle Çıkmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Esra dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda 2 kuzenimle birlikte bir eski binaya çıkıyoruz orda da yapım çalışmaları var, yapım çalışmaları devam ederken bizim durdugumuz binaya çarpıyor makine ve ben ile birlikte iki kuzenimde aşağı düşüyoruz. Ben toprağa onlar ise betona düşüyorlar. Onların durumu çok kritik hemen hastaneye götürüluyor bana bir şey olmuyor ama şoktayım. Babam falan geliyor yanıma iyi olup olmadığıma bakmak için ben ağlıyorum olay anını söylüyorum böyle bu neye işaret?

 2. Merve dedi ki:

  Merhaba ben ruyamda ailemle dısarda eglence yeri lunapark tarzı gibi bi yere gidiyordum orada sucuk ekmek vs yiyordum daha sonra babam bizi unlu bir kadın oyuncunun sahne salonu gibi bi yere götürüyor daha sonra görevliler bizi yukarı cıkarıyordu annem teyzem dayım ve rahmetli anneannemle bir cember olusturuyoruz yavas yavas yuruyup o cemberde daha sonranasagı dusuyoruz dayım dengeyi saglamaya calısıyor yıldız sekli gibi bir sey ortada görünüyor rahmetli anneannem de benim yanımda, hepimiz birbirimizin omzundaydı eli, daha sonra hızlıca yere dusuyoruz baya da yuksek. Uyandıgımda bacaklarım bile hissislesmisti heyecanlanmıstım duserken ve biraz da korku olusmustu. Karısıl bir ruya ama acıklarsanız cok sevinirim. Tesekkürler

 3. Ruyacı dedi ki:

  Rüyamda biri tarafından kendi evimde kovalanıyordum ve annemi kovalayan adamın öldürdüğünü öğrendim.Sonra balkonumuza çıktım ve kapıyı kapattım.O adamdan kaçmak için komşulara seslendim.Çok ciddiye alınmadım.Annemi o adam öldürdü dediğimde ciddiye aldılar ve ben bu adam tarafından öldürülmek yerine kendime kurtulma şansı vereyim diyerek balkondan aşağı atladım.Tam o sırada adam balkona çıkıyordu.Ürperti ile uyandım ve tekrar uyuduğumda kurtulduğumu gördüm.Hatırladığım kadarıyla bacağım kırıktı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi anlaşmazlık ve sorunların çözülmesine yorumlanır.

 4. İpek yılmaz dedi ki:

  Annem 2. Kat gibi bir yerde binanın merdiven boşluğu kenarında ayakkabısına eğilmiş bende merdivenleri çıktım annemi ayaklarına eğilmiş sanırım ayakkabısını bağlıyodu.anne napıyon deyince başını kaldırır kaldırmaz bina boşluğuna düştü düşerkende belanı versin ipek diyerek düştü çok korktum o sırada karşı komşusu çıkıyor ambulans çağır in bi bak diye telaşla yalvarıyorum.annem normalde kot 2 de yani bodrum en alt katta oturuyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yere taşınmaya, mesleki yükselmeye yorumlanır.

 5. Songül dedi ki:

  Rüyada işyerine gidiyorum fakat orası değişmiş luna park gibi yürüyen merdiven bir konsol gibi yukarıya çok yukarıya havaya çıkarıyor ben orada sakinliğini koruyup aşağı inme planı yapıyorum bir evin baljonundan içeri girerken ayağındaki terlikleri boşluğa fırlatıp balkona rahat girip oradan ev şahinden izin alıp yavaş yavaş indim kendimi bir büroda buldum orada bir nikah şekeri gibi içinde kurabiyeler olan kutudan seçmeni istediler bende bbilerwk fındık ceviz gibi bir şeyi seçtim içinde bir kağıt kağıtta sevgi sözleri var ben hem işe geri dönmem gerekli diyorum fakat evimin yolunu bulmaya çalıştım buluyorken uyandım

  1. Songül dedi ki:

   Rüyanın anlamını nedir

  2. admin dedi ki:

   İş hayatında görevlerin değişmesine, yeni tecrübeler kazanmaya yorumlanır.

 6. Immortella dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda gece saatlerinde binanin en yüksek noktasindayim ve ne hikmetse esrar iciyorum.. kafam güzel bir sekilde asagidaki sehir manzarasina bakiyorum. Her yer gri ve karanlik. Icimde korku var ve acaba düsüersem düsüncesi. Binanin en üst noktasindan dik bir merdivenden asagidaki platforma inmek istiyorum. Fakat o an merdivenin sabit olmadigini anliyorum ve düsüyorum. Düsme esnasinda uyaniyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde yükselmeye ve iyi haberler almaya yorumlanır.

 7. Anonim dedi ki:

  Rüyamda arkdaşlarimla uzaktan ustunde hac işaretli bayragi olan eski bir kiliseyi nekadar güzel diyoduk içinden güneş vuruyodu yuzumuze oraya gittim ve biyere oturdum okadar güzeldiki cok huzurlu biyerdi oturduğum yer yürüyen merdiven gibi kendiliginden yülseldi ve beni bi boşluğa çıkardı.aşagıya düştüm ama kurtuldum tekrar gidip tekrar ciktim ve tekrar düştüm okadar güzel biyerdiki düşüceğimi unutup tekrar çıkıyodum ve beni herseferinde kurtaran dustugum yerde can kurtaran yatağı vardı boş bi zemine düşmüyodum sonra tekrar düşerken uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yen,i bir iş veya kariyer için başlangıç yapmaya yorumlanır.

 8. Emine dedi ki:

  rüyamda öğretmenimle birlikte bir kaplandan kaçıyorduk düz bir merdivenden yukarı kayalıklara çıktık ve ordan atladık ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya başarılı olmak ve kendinize güvenin artmasına yorumlanır.

   1. Anonim dedi ki:

    Arabayla yaris yapiyordum bir sekilde ucurumdan uctum yere dustum ve sag ayagim egim almisti solda bir sey yoktu yuruyerek hastaneye gitmeye calisiyordum. Aileme haber verdigimde kardesimin cok hasta oldugunu ogrendim ve hastaneye gitmek yerine onun yanina gittim.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya mesleğinizde yükselmek ve zorlukları aşmaya yorumlanır.

 9. Seda dedi ki:

  Rüyamda yüksek bir pencereden düşmek üzere olduğumu görüyorum.Bir yandan düsüyorum diye sesleniyorum ama sesim fazla cıkmıyor.Daha sonra biraz capraz pencereden birisi bana kalın kar gibi beyaz bir ip atmaya calışıyor.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da başka konularda sıkıntıya düştüyseniz yakında yeniden işlerinizi düzeltmeye yorumlanır.

 10. Nergis dedi ki:

  Rüyada yüksek bir çatıdaydım.Taxsi geldi ve ben onun yanına gitneliydim. Amma ordan inmek zor olucaktı.Yanımda da biri vardı.Atlamak isdedim. Yönümü deyişdim.Sonra kolumu falan kırarım diye vazgeçtim.Sonra yürüyerek çıkmak isdedim.Amma kalkamadım.Sonra kalkdım ve yürümük idedim yanımdakı kişi yolu kapatmışdı.Bir şey oldu ve düşücekdim.Bir yerden tutundum.Yanımdakı kişi yoktu.Sonra baktım bir başkasıda benim gibi düşmüş.Ailesi yanındaydı.Neyse elim kaydı ve inerken bir yerden bir yerlerden tutunarak.Aşağıya kadar geldim.Sonra koşarak gitdim.Abim bana sana oralar gitme demiştim dedi.Taxi ye bindik.Abimin yanında tanımadığım bir oturuyordu.Bana bakıyordu.Abim ona benim kardeşim falan dedi.Bende abim benden hesab soracak diye bir yalan arıyordum ki, uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine güvendiğiniz için pişman olmak ve sıfırdan başlanan işte başarıya ulaşmaya yorumlanır.

  2. Anonim dedi ki:

   Arabayla yaris yapiyordum bir sekilde ucurumdan uctum yere dustum ve sag ayagim egim almisti solda bir sey yoktu yuruyerek hastaneye gitmeye calisiyordum. Aileme haber verdigimde kardesimin cok hasta oldugunu ogrendim ve hastaneye gitmek yerine onun yanina gittim.

 11. Ahmet dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda pikniğe gitmiştik ve yüksek bir yerde mahsur kalmiştim sonra beni kurtarmalarini beklerken düştüm ve hemen uyandım ne anlama geliyor acaba teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden beklediğiniz desteği görememek anlamına gelir.

 12. Damla dedi ki:

  Rüyamda oğlumun 3 kat balkondan düşerken dedesi babannesi ben birileri kurtardığını görüyorum bi kaç şefer aynı rüyayı gördüm

 13. Melek dedi ki:

  Merhaba ben ruyamda yadanci unlu bir adam evimize geliyo ve bizim evin bakonu 5 katli yuksek ama tutnucak demirleri yok ve ordan dusuyo bisey olmuyo geri kalkiyo bir zaman sonra ayni yerden kardesimde dusuyo bu sefer onada bisey olmuyo….. bunun yorumu nedir yorumlarsaniz cok sevinicem Simdiden tesukurederim.

  1. admin dedi ki:

   Mesleki hayatta başarıya ve takdir toplamaya yorumlanır.

 14. fok dedi ki:

  Merhaba. rüyamda çok yüksek bir binanın iç merdiveninde eşimin ayağı kayıp düştü. ona eğilip baktığımda ayağı takılıp hemen alt katta askıda baş aşağı canlı gördüm. etraftakilerden yardım istedim.ama sonrası yok. kurtulup kurtulmadığını görmedim. anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Aileniz mal mülk alabilir, kazancın bereketi artar.

 15. Asli dedi ki:

  Bugün rüyamda anneannem ve evli kuzenimin (bayan) aynı gün düğünü olduğunu gördüm herkes hazırlık yapıyordu kuzenimin annesi şimdi aynı gün olmasa iyi olurdu gibi laflar.diyordu gelemicez o yüzden diyordu ananemin düğününe. Herkes ananemin evlenmesine razı gibiydi şaşırıyordum . Kuzenin evli degilmiydi diye düşünüyordum. Sonra başka kuzen bana biz gidelim diyordu (kendisi kanser hastası bu arada) ben çocuğun durmayacağını söylüyordum ama o ikna ediyordu bir anda çok yüksek bir binada oluyorduk o ben oğlum. Ben oğlumun üzerini değiştirmeye çalışırken balkondan bakıyordum herkes karşı kaldırıma dizilmiş düğünlere gelenleri karşılamak için bekliyorlardı. Kuzenime dönüp abla bak biz gider gitmez başlamışlar düğüne diyordum … ( Bu arada Ananem yatalak hasta ve Ananem i sağlıklı şekilde goruyordum) yorumunuz için teşekkür ederim..

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinden hayırlı haberler gelir düğün dernek vesilesi ile akrabalarınızla görüşebilirsiniz.

 16. Ayşe dedi ki:

  Ben rüyamda bir buzulda gibiyiz heryer kar ve buz sonra ben aşırı yüksek bi tepeye çıkıyorum yamaç gibi ama çok yüksek ve dik sonra atlıyorum oradan aşağıdaki buzları ve karları yararak düşüyorum sonra annem ve bi kaç kişi geliyor ve ben düştüğüm gibi kalkıyorum bişey yok falan diyorum

  1. admin dedi ki:

   Ailenizin maddi destek vermesi ve bekleyen işlerin tamamlanmasına yorumlanır.

 17. Neslihan dedi ki:

  Ruyamda denizdeyiz guya sonra ben giyinmeye gidiyorum giyinme odasinda cisimi kaciriyorum goruyorumda kapidan yaninda oturan bayandan giysimj istiyorum eski den giydigim pijamalari veriyor islakligi ne kadar cabalarsamda goruyr yeni gelen.sonra çıkıyorum eski oturduğumuz yerde oluyorum bi kaç yerde tuvalet var açık. Yürüyorum eski site de oturduğumuz binanın üstündeki bina etrafında oluyorum güya. Belediye otobusu geliyor inenler den bakıyorum oturduğum uz binaya gelmeden görmeden yolda yürüyüp gidiyorum bakıyorum marketler laflar açılmış oğlum koşuyor babası ile altta oturmuş oluyor masada bende üst katta oluyorum bakıyorum herkes oturuyor kenarda normal kafe o an esim in oğluma yapma oğlum yeme bak diyor bu arada 2 yaşında oğlum. Ben yanlarına ineyim diyorum sonra dusunuyorum burdan atlasam hemen önüne düşerim bir sey olur diyip vazgeçiyorum ama resmen kayıyorum elimde olmadan on masada oturan Adam in kolunu tutmaya çalışıyorum olmuyor tutamıyorum o sıra uyandım

  1. Neslihan dedi ki:

   Ayrıca eşim oğlum çikolata yeme diyor ben aşağı baktığımda onları göremiyorum ama alt masadan birindeler ve her masada çikolata olduğunu görüyorum. Yanı o düşme korkusunu hissettim önümde oturan Adam in kolunu tutmaya çalıştım bsgiriyim dedim düşüyorum tütün diye sesim cikmadi . Ama tam düşerken uyandim

  2. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve evinizde geçimin rahatlamasına, endişelerden arınmaya yorumlanır.

 18. Sercan dedi ki:

  Rüyamda aşağısı gözükmeyen bir uçurumdan düşüyorum ve tam duscekken gerçek hayatta ayaklarım titriyor ve uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Zor bir görev üstlenebilirsiniz.

   1. Mustafa dedi ki:

    Eşim rüyasında bi uçurumdan düştüğünü ve düşerken aşağıda iki kişinin onu beklediğini görmüş uçurumdan düşerken bişeylere tutunmaya çalışmış ama tutunamamış uyanmış bu rüya ne anlama geliyor. Şimdiden teşekkür ederim.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya maddi kayıpların geri gelmesine yorumlanır.

  2. Hekim dedi ki:

   Rüyamda yüksek binalardan atlayıp yavaş yavaş yere süzülen insanlar gördüm, düşüşleri yaprağın havada salınması gibiydi yere düşen insanlar yavaşça yere düştüğünden ölüp ölmediklerini anlayamadım ancak düştükleri yerde kan yoktu. Şimdiden teşekkürler.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya iş ya da eğitim hayatında değişikliğe ve daha mutlu olmaya yorumlanır.

 19. Giray dedi ki:

  Yüksek değil yerden 30 -40 metre kadar yükseklikte ucuyordum aşağı inmek istedim ve düştüm fakat sıyrık bile almadım kalktım?

  1. admin dedi ki:

   Her geçen gün isteklerinize daha da yakınlaşmaya yorumlanır.

   1. Kübra dedi ki:

    Oldukca yüksek cubuklar üzerinde ordan oraya geciyorum.benim gibi birkaç tanıdık falanda aynı şekilde.dağda ova gibi bir yerdeyiz.ben tam başka bir cubuktan yada ipten başka yere atlarken ayağım kayıyor ve düşüyorum.düşerken korkuyorum çünkü çok yüksek yere çakılacağımı ve öleceğimi düşünürken dimdik yere düşüyorum ayaklarım üzerine o an rahatlıyorum. Düştüğüm yer dümdüz ova ve yeşillik bir alan.hava ne aydınlık ne karanlık.

    1. admin dedi ki:

     Sağlık sıhhate ve gelecek günlerde zor bir şey başarmaya yorumlanır.

 20. Sedef dedi ki:

  Motorda dayim ben yengem kucuk kiz kardesim giderken cok yuksek bir dagdan asagi dusunuyoruz ben kardesimi ustume aliyorum birsey olmasin diye ve dustugumuzde yumusak bir zemine dusunuyoruz ve hicbiesey olmuyor yorumlarmisinuz

  1. admin dedi ki:

   Bazı insanların gözünüzde değeri düşebilir.

   1. Deniz dedi ki:

    Ruyada dedemle birlikde karanlıkda hızlı kosuyorduk ve en yuksek zirveye tırmandık ve sonra ben dikkatsizlikden aşagiya dusuyordum ki dedem tutdu ve o da bənle dusdu ve duserken dedem bana allahin dergahina gidiyoruz soyledi

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya aileden maddi destek görmeye yorumlanır.

 21. Uğur dedi ki:

  Çok yüksek basamaklı merdivenden yukarı çıkarken yıkık bir yerine masa koyulmuştu ve oradaki masa yıkılıp yere düşüyordum ancak düşerken de ayaklarımın altında başka masalar gelip adeta yere çakılmamı engelliyordu ve yere düştüğümde çok hafif bir düşüş yaşayıp yaralanmadan kurtulmuştum. Açıklar mısınız acaba?

  1. admin dedi ki:

   Hatalardan kaçınmak ve gönlünüzden geçen başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 22. Sevim Demirel dedi ki:

  Tanımadığım kişiler apat.nın zannederem 3 veya 4 katından ip ile aşağıya inmeyeçalışıyorlar. Bu iki kişiyi de 3.bir kişi camdn ipin ucunu tutuyor. Zannedersem o iki kişiyi yukarıya çekmeye mi çalışıyor. Bunu anlamadım. Ben seuirciyim. İoin ucunu tutan şahıs ipi zapteyemedi ve 2 kişi yere düştü. Ama kalktılar ama bu iki kişiden biri diğerini suçlayarak darpetmeye kalktı. Ben koşarak yanlarına gittim. Saldıran kişiyi sakinleştirdim. Diğerini de uzaklaştırdım.

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır kırgın olduğunuz ve görüşmediğiniz kişiler evinize misafir olarak gelebilir.

 23. Nilüfer dedi ki:

  Rüyamda yüksek gökdelen gibi bir binadan biri yada birileri ailemle birlikte beni atıyor düşer düşmez hemen eşime çocuklarıma bakıyorum parçalandılar diye ama hepsi sapasağlam kalkınca şaşkın bi halde Allahıma şükrediyorum

  1. admin dedi ki:

   Aldığınız riskler sonrasında başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 24. Onur dedi ki:

  Arkadaşlarla bir kamu binasına giriyoruz koşmaya başlıyoruz bir anda binanın içinde arkadaslarla yolumuz ayrılıyor ben merdiven boslugundan bi anda aşağı düşerken uyandım

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşlarınızdan daha iyi şartlara sahip olabilirsiniz.

 25. Ahmet dedi ki:

  3.kardan bi anda reklam afişi gibi bir şey aşıyordum bian dengemi kaybederek ve babamla birlikde yere düştüm ve hiç bir şey olmamış gibi ayağa kalktık babamla ikimiz

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında yeni bir sayfa aralanabilir.

   1. Neslihan dedi ki:

    Ayrıca eşim oğlum çikolata yeme diyor ben aşağı baktığımda onları göremiyorum ama alt masadan birindeler ve her masada çikolata olduğunu görüyorum. Yanı o düşme korkusunu hissettim önümde oturan Adam in kolunu tutmaya çalıştım bsgiriyim dedim düşüyorum tütün diye sesim cikmadi . Ama tam düşerken uyandim

   2. Asli dedi ki:

    Bugün rüyamda anneannem ve evli kuzenimin (bayan) aynı gün düğünü olduğunu gördüm herkes hazırlık yapıyordu kuzenimin annesi şimdi aynı gün olmasa iyi olurdu gibi laflar.diyordu gelemicez o yüzden diyordu ananemin düğününe. Herkes ananemin evlenmesine razı gibiydi şaşırıyordum . Kuzenin evli degilmiydi diye düşünüyordum. Sonra başka kuzen bana biz gidelim diyordu (kendisi kanser hastası bu arada) ben çocuğun durmayacağını söylüyordum ama o ikna ediyordu bir anda çok yüksek bir binada oluyorduk o ben oğlum. Ben oğlumun üzerini değiştirmeye çalışırken balkondan bakıyordum herkes karşı kaldırıma dizilmiş düğünlere gelenleri karşılamak için bekliyorlardı. Kuzenime dönüp abla bak biz gider gitmez başlamışlar düğüne diyordum … ( Bu arada Ananem yatalak hasta ve Ananem i sağlıklı şekilde goruyordum) yorumunuz için teşekkür ederim

   3. Melek dedi ki:

    Merhaba ben ruyamda yabanci bir unlu adam var ve emize geliyo ama bizim balkom cok yuksek 5 katta balokn var ve balkonun korkuluklari demirleri yok tutunucak yeri yok yani ve ordan duduyo ama bisey olmuyo tekrar kalkiyo biraz arasi geciyo sonra ayni yerde bu sefer kardesim geciyo ve dusuyo ama yine bisey olmuyo kalkiyo
    Sizce ruyamin yorumu nasil simdiden tesekkurlern

 26. Furkan dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımla cok yuksek bir binanın hatta gokdelen gibi bir yerin çatısında konuşuyoruz o sıra da ayağımız kayıyor ve aşağı dogru düşüyoruz ama ne ölüyoruz ne de baska bisey ruyamda vucudum uyusmus sadece ama ölmedik

  1. admin dedi ki:

   Önünüzdeki hedeflere ulaşacağınıza yorumlanır.

 27. Yağmur dedi ki:

  Birden zıpladığımda hızlı bir şekilde havaya yükseğe doğru çıktığımı ve tam birden inerken içim bir böyle hoş bir şekilde uyandım

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir başlangıca yorumlanır.

 28. Esra dedi ki:

  Normal yolda yürürken bir anda yan tarafta beliren uçurumdan düşmek

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir külfetten kurtulmaya yorumlanır.

 29. Samet Türkmen dedi ki:

  Merhaba, Yüksek bir binadan hızla kayarak ayaklarımın üzerine düştüm, sert düşüş nedeniyle Diz kapaklarim da kayma ve ayak uçlarıma doğru kanlanma oldu, özellikle sol ayağım kanlı şişmeye başlarken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Borca girmek ya da başka bir riske yorumlanır.

 30. Efsane dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda kendi oturduğumuz binanın catisindaydik eşimle eşim çatıdan balkona inerken ayağı kaydı ve alt balkonların iplerine takılarak aşağıya düştü düşerken ipte asılı olan elbiselere tutundu ama tabi doğal olarak bir faydası olmadi ryan ne anlama geliyor şimdiden saygilarimi sunarim

  1. admin dedi ki:

   Çıkan bazı masraflar yüzünden bir süre harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

DMCA.com Protection Status