Rüyada Yüzüstü Yüzmek

Rüyada yüz üstü yüzdüğünü görmek, mesleki hayatta yeni atılımlarda bulunmak ve yeteneklerinizin artacağına yorumlanır. Daha çok araştırma yaparak daha fazla bilgi birikimi sağlanabilir. Yeteneklerinizi geliştirebilir, hobilerinizden kazanç sağlayacak noktaya ulaşabilirsiniz. Kendi yetenekleriniz ile meşhur olmak istiyorsanız bunun için de elinize imkanlar geçer. Eğitim hayatı devam eden biri bu rüyayı görürse başka bir yere kısa süreli bir eğitime gidebilir, burs veya kursa yazılarak bir yerde eğitim alınabilir. Rüyada denizde yüzüstü yüzmek, gelirinizin günden güne artması ile birlikte daha lüks bir hayat sürmeye yorumlanır. Daha çok kazanıp daha iyi şartlara erişebilirsiniz. Zamanında çok çalışıp çabalayanlar sonunda bekledikleri teklifi alabilirler. Uzun zamandır çok istediğiniz bir şey sizin olur.

Rüyada havuzda yüzüstü yüzmek, kendiniz ve aileniz için plan ve projeleriniz varsa hepsinin gerçekleşmesine, çocuklarınız için onlara çok iyi imkanlar sağlayacağınıza yorumlanır. Çocuklarınıza sunacağınız imkanlar artabilir. İşinden memnun olmayanlar ise iş değişikliği yapabilirler.

Rüyada Yüzüstü Yüzmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, her türlü zararın telafisine ve doğru kararlar alarak doğru zamanda doğru yerde olacağınıza yorumlanır. Stres azalır ve rahatınız artar. Altından kalkabileceğiniz zorlukta görevler üstlenirsiniz. Yeni bir eğitim hedefiniz olabilir. Yeni seçimler şans getirir, teklifler alınabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Serap dedi ki:

    Selamun Aleykum ruyamda bir göldeyim sırtüstü yuzuyorum gol temiz ve sakindi.golün içinde sırtüstü yüzerken Kim oldugunu cikaramadigim bir erkek başımi boynumu tutuyordu bogulmamam icin yardim ediyordu ve Ben sirtustu yuzerken boynumdan tutup sakin sakin suyun icinde gezdiriyirdu.golden ciktim yine gole girdim ve yine sirtustu yuzuyordum ve yine o erkek zayif biraz hafif uzundu.boynumdan tutup suyun icinde gezdiriyordu.ben o kadar huzurlu mutluydum yuzerken.( Bu arada gercek hayatta yuzme bilmem ) ruyami hayir Ile yorumlar misiniz.Allah razi olsun 🙏🙏🙏

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni bir kazanç kapısı aralamak ve iç huzuru bulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status