Rüyada Zamanda Yolculuk Yapmak

Rüyada zamanda yolculuk yaptığını görmek, yaptığınız işlerde hem geçmiş tecrübeleri göz önünde bulundurmak hem de geleceğe yönelik de öngörülerde bulunmak, doğru seçimler yapmak anlamına gelir. Bu sayede doğru kararlar alabilirsiniz ve yapılan seçimler pişmanlık getirmez. Tam tersi almış olduğunuz her karar sonrasında çok mutlu olabilirsiniz. Pişmanlık olmaz ve ilerleyen zamanda da karşılığı fazlası ile alınır. Mesela iş hayatına yönelik yapılan yatırımlar ileride büyük kazançlar getirebilir. Yapılan stratejiler ve alınan riskler ile birlikte başarı elde edilebilir.

Rüyada zaman yolculuğu yapmak, hayırlı işler yapmak ve karşılığını almak, yapılan iyiliklerin karşılığını görmek olarak yorumlanır. Mutlu bir hayat süreceğiniz doğru seçimler yapabilirsiniz. Şu günler akıl karışıklığı son bulur ve bir şeyler netleşir. Artık neyi istediğinizi daha iyi bir şekilde bilebilirsiniz.

Rüyada Geleceğe Yolculuk Yapmak

Çok sevineceğiniz haberler almak ve yakında tanışacağınız insanlar ile yeni dost çevresi oluşturmak, yalnız olanların da yalnızlıklarının son bulmasına yorumlanır. Hayat size gülümser ve karşınıza hakkaniyetli, iyi niyetli insanlar çıkar. Daimi dostluklar kurulabilir.

Rüyada Zamanda Geriye Yolculuk Yapmak

Geçmişte yapılan hataların telafi olması ve artık tecrübelerinizden faydalanmak anlamına gelir. Rüyada zamanda geçmişe yolculuk yapmak, aynı zamanda uzun süredir görmediğiniz insanlar ve ortamlarda bulunmanıza yorumlanır.

Rüyada Zamanda İleriye Yolculuk Yapmak

Parlak bir istikbale sahip olmak ve hayatta zevk almak, mutlu olmak şeklinde yorumlanır. Mesela evlilik ya da iş gibi önemli konularda doğru seçimler yapacaksınız. Rüyada zamanda geleceğe yolculuk yapmak, aynı zamanda hayallerinizin yakında gerçek olmasına da yorumlanır.

Rüyada Gelecekten Geçmişe Gitmek

Eski sevgiliniz ya da geçmişte kırgın olduğunuz birinin karşınıza çıkmasına, bu kişinin pişman olarak yeniden hayatınıza girmek istemesine yorumlanır. Belki size karşı haksızlık yaptığını kabul eden ve af dileyen biri olabilir.

Rüyada Geçmişe Gidip Kendini Görmek

Her geçen gün daha da başarıya odaklanmak ve ilerleme göstermek, geçmişe oranla daha başarılı olmak ve hiçbir pişmanlık duymamaya yorumlanır. Hayatın sizi getirdiği noktadan ileride çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Geçmişe Gidip Geleceği Anlatmak

Bir süredir beklenen haberin gelmesi ve hasretlerin de sona ermesine yorumlanır. Uzun yıllardır görmediğiniz kişiler yeniden hayatınıza girebilir, yeniden dostluklar kurulabilir. Sürpriz bir şekilde hayatınızda bir yenilik olabilir.

Rüyada Zaman Makinesi Görmek

Bazı insanlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Geçmişte yaptığınız iyilikler boşa gidebilir, Bunun yanı sıra geçmişte size yapılan haksızlıklar da aklınıza gelebilir, bunları hatırlatan olaylar yaşanabilir.

Rüyada Zamanda Yolculuk Yapmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre rüyada zaman yolculuğu yaptığını görmek, hayattan beklentilerinizin karşılığını almak, tecrübeler ışığından parlak bir geleceğin temellerini atmak ve doğru seçimler yapmak olarak yorumlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fulya dedi ki:

  Rüyamda gece gökyüzünde parlak ve renkli ışıklı cisimler gördüm.. sonra o cisimler küçük birer zaman makinesine dönüştü. Biri yanıma yanaştı. Ben de bir düğmeye bastım. O sırada farklı bir boyuta geçtim. Orada yakışıklı bir adam vardı ve onunla evlendim. Dışarıda kar ve yağmur yağıyordu. Benim artık o zamana ait oldugumu ve geri dönmeyeceğimi söyledi. Sonra uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayal edilen bir şeye kavuşmaya yorumlanır.

   1. Furkan dedi ki:

    Rüyamda ilk başta 2016 yılına gittim ve iki tane arkadaşımı gördüm gelecekten geldiğimi onlara ispat etmek istiyordum ve ilk başta hangi yılda olduğumuzu sordum garip karşıladılar ve 2016 dediler tam da düşündüğüm gibi dedikten sonra 2020 yılında olanları falan anlattım bana inanmaları için, ve birden bire tek arkadasim kaldı onunla beraber yürümeye basladik benim telefonumun şarjı bitiyordu bu çok kötü bir şeydi çünkü zamanda yolculuğu telefonumdan çözmüştüm. Yolda bir yer görmüştüm ve sıkıştığım için o yerin tuvaletine girmiştim çok garip ki hiç samimi olmadığım yaklaşık 3 senelik dershane arkadaşım da oradaydı ve ben birşeyler hissettim tuvalete girince acele ile zamanda yolculuğu çözmek istedim ki başka yerlere de gidiyim düşüncesiyle, telefonumu karıştırmaya başladım ondan sonra biseyler oldu yapamadım tuvaletimi yapmaya başladım idrarım sarı ve mor renkteydi değişiyordu arada sırada. Ben çıkarken tuvalete dershanedeki arkadaşım girecekti ve ben onun omuzlarından tuttum ve dedim ki biseyler biliyorsan söyle neden buradasın, ondan sonra bana hafif sırıtarak uzay-zaman bükerek dedi, gözümün içi gülerek sen de mi yolculuk yaptın dedim kafasını sallayarak tuvalete girdi girerken bunu bana da anlatır mısın dedim ve şakayla karışık iddaa da oynayalım dedim 😀 sonra birden beni burada bırakıp gidecek düşüncesiyle dışarı attım kendimi cüzdanımı açtım ve ağzına kadar doluydu sonra telefonumu açtım ve zamanda yolculuğu tekrar yapmak istiyordum ve yanlışlıkla tekrar yapmıştım. Bu kez ise çok ileriye gitmiştim, her yer robottu zamanı sorduğumda tam olarak cevap alamadım robotlardan ve sonrasında uyandım (afedersiniz yorum yapma yerini bulamadım yanıtlaya tıklayarak halletmeye çalıştım, Güzelce yorumlarsanız çok sevinirim)

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya çevrenizdeki insanlarda daha iyi makam mevkiye kavuşmaya yorumlanır.

  2. Şeyma dedi ki:

   Rüyamda asansöre biniyoruz annem kız kardeşim ve ben her tuşa bastığımızda bizi farklı zamana götürüyor bur geçmişe gidiyoruz bir geleceğe

 2. Sansar dedi ki:

  Rüyamda geçmişe gittim elbisem falan değistı cam a baktım kendimi gördüm güldüm geçmişe gitmişim dedim arkamda tren vardı onümde bir cafe tarzı yer camdan sevdiğim kızı gördüm aradım en son avm de gördüm biraz konuşabildik snema gidelim dedim o arkadaşlarla gezecem dedi arkadaşıyla konustum gülüstük görüsürüz dedim sonra yine konuşmak istedim sevdiğimle ama bulamadım

  1. admin dedi ki:

   Bu rü eski hayallerin gerçekleşmesine, içinizde ukde kalmamasına yorumlanır.

 3. Bahar Güler dedi ki:

  Kanka degisik ruya gordum rüyada sanki ben dahil 14 20 kişi seçilmiş olarak geçmişe gidiyorduk ama kim.olduklarini bilmiyordum yuzlerinide görmüyordum daha sonra geçmişe gidiyorduk gidildiğinde ben tek basimaydim sanki eskiden yaptığım şeyleri yapmak için tek tek dolaşıyordum ilk okul zamanimdan lise zamanima kadar gitmiştim ve sürekli dolmuşa biniyordum dolmuşu kaçırıyordum ama düşünerek onu geri getirtiyordum okulun tuvaletine gidiyordum orda birini görüp ben gelecekten geldim diyorum ve oda bana bende gelecekten geliyorum diyordu . Sonrasına gene dolmuşa binip bir inşaata gidiyordum benimle birlikte birsuru kişi bi binanın em üst katina cikiyorduk biri bize aşağıya atlayıp ölüp yeniden dirilceksiniz dirildiginizde kaldiginiz yerden devam edeceksiniz diyordu atlayıp atlamadigimi hatirlamiyorum ama atlamıyordum galiba.

 4. Seda Erkin dedi ki:

  Rüyamda zamanda yolculuk yaparak 12 yaşlarımdaki halimi ve ailemi görüyordum. Geçmişte bulunan bir çok ayrıntıyı barındırıyordu rüyam ve çok netti. Bir süre kendimi ve ailemi izledikten sonra yanımdaki konuya ehil kişinin engellemelerine rağmen koşarak yanlarına gittim. Teyzeme ve anneme bağırarak bana dikkat etmelerini, ilerde çok büyük hatalar yapacağımı ve bunlara engel olmalarını söyledim. İkisi de çok korktular ve ağlamaya başladılar. Arabada oturan küçük ben arabadan çıkarak yüzüme baktı ve çığlıklar içinde bağırmaya başladı. Malesef uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eksi plan projeleri yakında hayata geçirmek ve hayırlı bir seyahate çıkmaya yorumlanır.

 5. Dilan dedi ki:

  Rüyamda zaman makinesi ile geçmişe ailemin arkadaşlarımın ve akrabalarımın yanına gittim geçmişte kendimide gördüm mutluydum sadece biraz vakit geçirip geleceğe tekrar geri döneceğimin farkındayım o yüzden herkesle vakit geçirmek istiyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski hayallerinize kavuşmak, makam mevki elde etmeye yorumlanır.

 6. ElisBirtan dedi ki:

  Bir gecede birden fazla rüya görüyorum ve son 2 aydır hiç görmediğim kadar çok rüya gördüm rüya görmediğim gün yok bunun bi anlamı var mı Rüyamda şöyle, rüyada geçmişe yolculuk yaptım yaşlı bir adamla adam 60 lı yaşlardaydı benle birlikte geldi ben orda bazı insanlara gelecekten geldiğimi söyledim uyarılarda bulundum bir kadına bebeğenin olacağını erkek olacağını bir dükkan açacağını falan söyledim sonra kütüphaneye gittim orda kitap rafına dokunmamla birlikte bütün raflar domino taşı gibi bir birine çarparak yıkıldı sonra biz o yaşlı adamla geleceğe geri dönmeye çalışırken bu yaşlı adam birden bire gençleşti biz onla sevgili olduk bir motora bindik öyle yorumlarsanız sevinirim 🙏

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz kişilerle hasret gidermeye yorumlanır.

 7. Furkan dedi ki:

  Rüyamda geçmişe giderek Atatürk’ü görüyordum. Bana evinizde kitaplar var o kitapları canın pahasına koru diyordu ve bugüne geliyordum. Şifreli bir çantadan kitapları çıkarıyordum ve Osmanlıca yazılar ve bir adet de saat görüyordum. Daha sonra bir tarihçiye danışayım diyerek bir tarih öğretmeni buluyordum. O ise benden saat istiyordu. Ve saati tam ona verecekken uyandım…. Yardım ederseniz çok sevinirim kafam çok karışık bu rüya hakkında. 😊🤦‍♂️

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde güzel işler başarmaya yorumlanır.

 8. Sercan çerezci dedi ki:

  Merhaba. Cok cok eski yıllara gidiyordum 1800 1900 lar gibi orada birileriyle tanisip cep telefonumu gösterip hava atiyordum bazi kisilere sonra yabancı bir kiza telefonu gosterip gelecekten geldim deyip onun videosunu cekiyordum ve sonra öpüşüyordum. Sonra polisler beni aramaya basladi teknolojik icad var diye 🙂 caktirmadan ordam kactim ben degilkm diye sonrasi bilmiyorum noldu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eskiden kurulan hayallerin yakında gerçek olmasına ve mesleğinizde başarıya yorumlanır.

 9. Gamze dedi ki:

  Rüyamda gelecekten geçmişe gidiyordum ve yakınlarımı görüyordum öncelikle annemi karşıma alıp gelecekten geldiğimi inandırmaya çalışıyordum sonra gelecekte neler yaşayacağını ve karşısına çıkacak bazı olaylarda dikkat etmesi gerektiğini falan söyledim. Tuhaf bir rüyaydı. Bir anlamı var mıdır acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya geleceğe dair inancın güvenin artmasına yorumlanır.

 10. Mahsun dedi ki:

  Rüyamda zaman yolculuğu yapmışsın Geçmişten geleceğe gittim ve ailem arkadaşlarım Ağabeyim beni tanımıyordu ve yaşlanmış larda annemin öldüğünü düşünüyordum ağlıyordu ve soruyordum hangi zamanda 2071 yıdayiz diyorlardı ve kimse beni tanmyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sürpriz haberler almak ve daha iyi şartların elinize geçmesine yorumlanır.

 11. Mahsun dedi ki:

  Rüyamda babam ve ve başka kişler vardı ve sonra rüyamda zamn yolçulugu yapip çok ileriye gidim ve yaşlanmıştım ve arkadaşlarım abim ve annem ve baba mın ödğünü düşnyordum ve hata birsi bana 2071 yılmayız dedi ve hiç bi arkdaşım ve abim beni tanmyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin maddi durumunun daha iyi olacağına, sürpriz haberler almaya yorumlanır.

 12. Selda dedi ki:

  Merhabalar. Size rüyamı anlatmak istiyorum, yorumlarsanız çok sevirim. Transit tarzı bi arabayla yolculuk yapıyorduk. Şu an oturduğum eve yakın bir yerlerde. Arabanın içinde başka müşteriler de vardı. Yanımda da ablam oturuyordu. Gülümsüyorduk. Daha sonra camdan dışarıya bakarken ablamı gördüm. Yolda yürüyordu ve onun yanından geçiyorduk. O geçmişte biz de şimdiki zamandaymışız. Aa abla bak geçmişteki sensin bu diyorum ablama rüyamda ve ilginç gelmiyor hiç aynı anda hem yanımda hem de geçmişte olması. İlk kez böyle bir rüya gördüm uyanınca yine tebessüm ettim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya isteklerinize kavuşma ve hedeflerinize ulaşmaya yorumlanır.

 13. Mert dedi ki:

  Elim de bir yeni zaman joystick vardı kalabalık bir ekiple birlikte birden zamanda yolculuk yapmaya başladık ve elimdeki joystick değişmişti ilk zamanlardakine döndü ve ortak değişti birden evler binalar geçmişe gelmişiz ve bütün ekip birşeyler aramaya başladı para gibi birşeyler arıyordu bütün ekip ben dahil ekipten atılanlar oluyordu ve dayanamayıp intihar edenler de oldu sonra da uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski hayallerinize kavuşmaya ve çok mutlu olacağınız insanlar hayatınıza girmesine yorumlanır.

 14. Sümeyye dedi ki:

  Sevdigim bir lise zamanina donuyordum. Cok sevdigim ve cok ozledigim bir liseye. Nakil gittigim gunu goruyorum. Gecmise dindugumu fark ediyorum tarihten. Sasiriyorum fakat bu cok hosuma gidiyor. Okulun bahcesinde siraya durusumsuzu goruyorum. Bnm oldugum sira diger ogrencilerle ayni yerde degil yani herkes sirada bnm oldugum sinif sirada degil. Fakat gulusmeler hatirliyorum eglenceli vakitler gecio mudur gelene kadar. Bir hoca basimizda ve bizimle cok egleniyor daha sonra yeter bu kadar gevezelik hadi simdi siraya durun diyor. Bizde onun talimatini beklermis gibi geciyoruz. Cok mutluyum ve endiseliyim. Mutlulugum en sevdigim anlara geri dondugum icin endisem ise kac yil onceki konulari tekrar nasil hatirlayip yapacagimdi.( yari donemde gecis yapmistim nakil ile ruyamdada o sekil oldu)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eksiden kurulan hayallerin yakında gerçekleşmesine ve yeni yerler gezip görmeye yorumlanır.

 15. Dalya dedi ki:

  Rüyamda babam bana ve kız kardeşlerime sakız getiriyordu. Bu sakızı çiğneyin e zamanda yolculuk yapabileceğimizi söylüyordu. Bende bir tane çiğnedim.ve birden yer yarıldı yeril altına girdim ve çok eski bir evdeydim. Fayanslar eski motifli fayanslardı. Evin her yerindeydi bu benim gelecekti hayatımmış. Ev kadınıyım kocam vardı çok fakir bir hayattı. En korktuğum hayat tarzıyfı. Sonra sakızı çiğnemeye devam ettim. Biraz daha derine indim ve birden yukarı çıkıp günümüze geldim. İntihar etmek istediğimi böyle bir hayat yaşamak istemediğimi söyledim babama. Lütfen yorumlayın. O kadar korktum ki uçuk çıktı dudağımda.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerinizde hızla ilerlemek ve ailenizin takdirini almaya yorumlanır.

   1. Hatice dedi ki:

    Ben 2002 doğumluyum ve o tarihe gitmiştim aslında biz şu anki evimize tasinali birkaç yıl oldu yani o tarihe başka bir evde yaşıyorduk ama şu anki evimizdeydik ve eşyalarımız eski model eşyalardı anneme şu an geçmişteyiz biliyorsun deme dedim takvime bakarak. Açıklarsanız çok sevinirm.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya önünüzdeki hedeflere ulaşmaya yorumlanır.

 16. Verena dedi ki:

  Rüyada geçmişe gitdim. 1828 yılıydı.Napaleon Bonapartın bacağı kırıkdı.İyileşmeye doğruydu.26 yaşlıydı.Bir kadınsa iyileşmeyini istemiyordu.Kara saçlı, karaşın kadındı.Karmene de benziyordu.Onun karşısında göbek dansı ediyordu. Tarihi karışdırmışdım.Bir kadın bana Napaleon hakkında konuşdu.Ancak kendisini görmedim.Jozefinnaysa yokdu.Tarihi karışdırdım yani. Lütfen yorun. Çok meraklı. Not :Son zamanlarda hiç bu hakda düşünmedim.

 17. Berat dedi ki:

  rüyamda eski okulumdayım bir anda eski sınıf arkaşımın babasından ve kendisinden evlilik teklifi alırım daha doğrusu bir yüzük verir o sırada telefonumdan tarihlerde eski anılarıma dair yaşantılar gördüm ve tıklayınca geri gidebiliyorsum bu sefer teklifi almadan okuldan kaçmıştım bu sefer eskiden kavga ettiğim birisiyle tekrar kavga ediyorum yine zamanda geri gidip bu sefer tekrar kavga ettiğim yerdende kaçıyorum bu sefer kendimi okul servisinde buluyorum beni evimin yakınında bırakıyor bu sefer yolda annemi görüyorum sonra sokak askıntıları yoluma çıkıyor anneme ve bana zarar veriyor sonra biraz dövüyorum sonra abimi arıyorum gel bizi al diyorum sonra kendimi başka yerlerde buluyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hedeflerinize ulaşmak ve zoru başarmaya yorumlanır.

 18. Demet dedi ki:

  Merhaba..bu gece tuhaf bi rüya gördüm. İki arkadaşla beraber bi asansöre binip geçmişe zaman yolculuğu yaptık. Görevimiz 2019da ailesinden birini kaybeden kişiyi geçmişte bulup geleceği değiştirmekti. Geleceği değiştirdiğimizde emin olduktan sonra koşa koşa asansöre binip başka bi yere zamana gitmiştik. Bi kaç kez farklı geçmişlere gidip geleceği değiştirdik. Ama iki şeyi göz önünde bulunduruyorduk: işimizi çabuk bitirmemiz gerekiyordu ve geçmişte gezen insanlardan saklanmamız gerekiyordu. Rüya zaman makinesinde yani asansörde bitti. Bi adam peşimizden gelip asansöre binmişti, zorla attık dışarı sonra da başka bi zamana gittik. Asansörden çıkmadan uyandım..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kendi plan projelerinizi hayata geçirmeye ve zoru başarmaya yorumlanır.

 19. Bedia dedi ki:

  Rüyamda bir sokaktayım yokuş var ben aşağılara yakınım yanımda erkek yeğenim ama çocuk hali birde ablam var.hava akşam üzeri gibi hafif loş.birden yokuşun en tepesinde çok büyük bir patlama oluyor toz dolu benzeri bişeyler ve yağmur üzerimize saçılıyor.oldukça kalabalığız ve patlamanın olduğu yerde büyük büyük adamlar var sanki devlet görevlileriymiş.biz ıslanmaya başlıyor ve kaçışıyoruz.bir ev var hemen giriyorum anahtar yok kapı açmıyorum ama içine giriyorum ablamda geliyo ama içerde tekim.bu arada yeğenim kayboluyo bğırıp seslensemde bulamıyorum evi yakın gitmiştir o evine diyorum.girdiğim ev tek bir oda.içerde yerde çok düzenli hatla çizilmiş oval oluşturacak biçimde sıralı ateş yanıyor ben yakmışım aslında.ama ateş yana doğru ilerlemeye başlamış kilim gibi bişey tutuşmak üzere yerde yan yatmış şeffaf plastik bidonda bir miktar su var.alıyorum sakince ateşin kilime gelen kısmını söndürüyorum.duman falan çıkmıyor direk sönüyor.diğer yerdeki yanan ateşin tepesinde durup seyrediyorum ve görüntü çok güzel geliyor.sonra sanırım çıktım evden.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatında büyük bir fırsat yakalamak ve bol kazanca yorumlanır.

  2. Verena dedi ki:

   .Rüyada annem və ben daha gençdik.2015-ci yıl gibiydi.Ancak 2038.02.29 tarihiydi.Annem 18.02.1981-de da,bense 29.09.2005-de doğdum.Anlamı ne? Hayatımızda biri vardı.Çok özlemiyorum,amma nerde olduğunu merak ediyorum.Acaba öldümü? Nasıl? Qarib şu ki aramızda 24 yaş fark varken 5 benim, 27 onun yaşıydı.Dediyim adam yaşlıydı,5 yıldır gitti.Bize zararı yokdu.Teyzemin sevgilisiydi.Teyzemin şimdi 44 yaşı var.Dediyim adamsa dolandırıcıydı.Kaçdı ondan dolayı.Gelecek için çok büyük hedef ve dileklerim var ve başaracağıma inanıyorum.Bir mavi gökdelene aşağıdan yukarı bakıyorduk.Size güveniyorum.Lütfen bu gün cevaplayın

   1. admin dedi ki:

    Eski plan projeleri hayata geçirmek ve ideallere kavuşmak demektir.

 20. Sema dedi ki:

  Rüyamda okuduğum üniversitenin bölüm başkanı bizim evdeydi. Yedi içti güldü konuştuk, ailem de vardı , kötü bir hava yoktu gayet rahattı ama ben şaşırdım bu kadar rahat olmasına ve bizi böyle kabul etmesine. Kendisiyle gerçekte yakın bir ilişkim yok.

  1. admin dedi ki:

   Eğitim hayatında başarıya ve ailenizin gurur duymasına yorumlanır.

 21. Faruk dedi ki:

  Boşver iyi rüyalar zaten çıkmıyor.

 22. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda günümüzde bulunmayan ürünlere ait keşifler yapıp üretiyoruz fakat bunu yapıyorken uzaylılarla ortaklaşa çalışıyoruz onlar yeni teknoloji konusunda bize destek oluyorlar yeni gelen bir uzaylı bilgi verirken geçmişe yönelik izleri de bir yandan daha önceki çekimlerden izliyoruz, fakat bu esnada göremediğimiz bazı yeniliklerinde olduğunu görüp bunlarında zamanda yolculukla gelecekten getirildiğini ve geçmişten de düzeltildiğini anlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Mesleki hayatta başarıya ulaşmak, yeni teklifler almaya yorumlanır.

 23. Sema dedi ki:

  Rüyamda perdeli bir şeyin içinde dik durdum ki o şey zaman makinesiymiş. Gitmek istediğim yılı girdim önce yanlış zamanı girdim daha sonra aceleyle 2041 yazdım (aklımda böyle bir sayı yoktu). Ve yolculuk başladı ama giderken robot ve insanları düşünüyordum. Bir yere inemeden uyandım. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Hayallerine kavuşmak ve her şeyin gönlünüzce olacağına yorumlanır.

 24. Aaaa dedi ki:

  Rüyamda bir trendeyim. Trene birşeyler oluyor çok şiddetli sarsılıyor. Bi yerlere tutunuyorum düşmemek için. Nihayet tren düzeliyor bir bakıyorum uzaydayız. Dünyayı görüyorum dışardan. Yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Başka bir yere seyahat etmek ve sevdiklerinden ayrı kalmaya yorumlanır.

   1. EE dedi ki:

    Rüyamda universite sınavına hazirlandigim seneye gitmistim arkadaşımla ders çalışırken görüyordum kendimi ben bana bakip sasirirken uyarida bulunuyordum okuduğum bölümün atamasi yok diye tercihlerini düzgün yap falan diyordum

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya istediğiniz meslekte uzmanlaşmak ve başarıya yorumlanır.

 25. unahy dedi ki:

  merhaba ben rüyamda geçmişe gidip 3 idolümü görüp geleceği anlattım ve arkadaşlı kurmaya çalıştım ilerde ünlü olcaklarını anlattım ve 1 tanesi kızdı ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Mesleki alanda başarıya yorumlanır.

   1. Duru dedi ki:

    arkadaşımla ben eski sevgilimin evine gittik otobüsle evde üç erkek arkadaşı vardı o hariç ben banyosuna giriyordum göz farı görüyodum iki tane biri kahverengiydi eski sevgilim kapı arasından bakıyodu bana parmaklarımızı uzatıp birbirine değdirdik sonra salonda uzandık yer yatağında bana sarıldı şarkı çaldı o ezbere söyledi şarkıyı, evinde bi kızın yatağı vardı ama kız artık orda kalmıyor gitmiş hemen sonra ben gelmişim eve, evde tütsü yaktı birisi ve ben tütsüyü çok beğendim dumanı dağıtıyordu arkadaşıyla eski sevgilim küçük bi erkek çocuk vardı evde ben başını sevdim eski sevgilim gülümseyip çocuğu içeri götürdü

    1. admin dedi ki:

     Uzun zamandır tanıdığınız biri size duygularını dile getirebilir.

 26. Göktürk dedi ki:

  Merhaba Gördüğüm Rüyada İki Kişi Olarak Denizin Dibine Dalıp Katman ( rüyamda geçen kelime ) Katman Derinliklere İnip Yüz Yıllar Öncesine Gitmiş Oluyoruz ve Her Katmanda Yüz Yıllar Öncesine Ait Evler Bulunmakta Oluyor Evlerin Birinden Çıkıp Diğerine Giriyoruz Her Evde Tarihi Eşyalar Altın Renginde ki Vitrin/ Süsleri Olmuş Oluyor Yatak Odasına Geçip Dolabı Açtığımda Harika Desenli Kılıç Görüp Kınından Çıkarıyorum Muhteşem Birşey Tamamen Herşey Yüz Yıllar Öncesine Ait ve Odadan Çıkıp Salona Geçince Ailemde Gelmiş Oluyor Hatta Misafirler Gelmiş Oluyor Onlar Odadakileri Görmesin Diye Oda Kapıları Kapatılıyor Hatta Diğer Odaya Geçtiğimde Namaz Kılan Genç Kadın Görüyorum Kadın Namazını Bitirmeden Kalkıyor Namaz Kabul Olmaz Değilmi Diyerek Başka Odaya Geçiyor. Evden Birşey Çalınmasın Diye Bahçe Kapısına Kancadan Kilit Yapıyorum. Sonra Artık Günümüze Geri Dönmek Gerekiyormuş Denizin Dibinden Çıkmak Gerekiyor Tabiki Evlerde Bulunduğumuz Yerlerde Kesinlikle Su. Yani Deniz Olmamış Oluyor. Aileme Diyorumki Bütün Odalara Bakın Almak İstediğinizi Alın Gidelim …

  1. admin dedi ki:

   Maddi imkanların artmasına ve mal mülk edinmeye ya da yurt dışına çıkmaya yorumlanır.

 27. Bedirhan dedi ki:

  Rüyamda kendi geçmişime gittim ve orada eski ortaokul arkadaş ortamımla karşılaşıp konuştum benim kendi durumum hakkında. Geçmişteki beni evlendireceklermiş ve ben 17 yaşındayım gittiğim geçmiş ise 14 yaşım. Beni evlendireceklerini öğrenince ben, geçmişteki benin hayatını kurtarmaya çalışıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Eski hayallerin gerçek olmasına ve mesleki alanda başarıya yorumlanır.

 28. Hasan dedi ki:

  1 yıl önce kaybettiğim abimi rüyamda sürekli olarak görüyorum son bir içinde 3 defa rüyamda geçmişe yolculuk yaptık beraber keşke böyle yapmasiydin oraya gitmeseydin ölmeyecektin bak bu senin mezarın ona göre üç çocuk babasız büyümesin hem gelece hemde geçmişe yolculuk yapıyoruz.. bu rüyalar benim psikoloji mı bozdu rüyamı yorumlarsanız çok sevinir çok teşekkür ler

  1. admin dedi ki:

   Ailesinden iyi haberler alınabilir, aile içi dayanışma artar.

 29. Meryem dedi ki:

  Rüyamda zaman makinesi icat edilmiş ve bunu belirli sayıda insan biliyor. Ben onu denemek istiyorum ve bir arkadaşım ile biniyoruz, çok eski bir çağlara gidiyoruz. Bizim gökten geldiğimizi gören (zaman makinesi uçağa benziyor çünkü) halk toplanıyor ve Allah için kurban ettiklerine inandıkları bir kızı gelinlikle süslenmiş bir halde bize veriyorlar. Bizde o kızı da alıp kendi zamanımıza geliyoruz. Bizim zamanımıza geldikten kısa bir süre sonra o getirdiğimiz kız rahatsızlanıyor, nefes alamıyorum diye işaret ediyor ve elinde bir saat gösteriyor bana. Saatin bizim zamanimizda çok yavaş hareket ettiğini görüyorum ve bunun o kız için bir ölüm işareti olduğunu anlıyorum. Sonra o kızı getirdiğimiz için çok pişman oluyorum onu götürmenin yollarını arıyorum fakat benimle az önce yolculuk yapan arkadaşım gelmek istemiyor, sınava çalışmam lazım yarın imtihanımız var diyor. Zaman Makinesi iki kişinin çalıştırması için çalıştığından bende yanıma arkadaş arıyorum telaşla. Kaldı ki insanlar da bir telaş içindeler, yarın edebiyat sınavı var ona hazırlanıyoruz diyor her arkadaşım. Kızı kurtarmaya çalışırken o telaş uyanmisim

  1. admin dedi ki:

   İş veya eğitim hayatında çok başarılı olmak, hedeflerine ulaşmaya yorumlanır.

 30. Kerim dedi ki:

  Rüyada geçmişe gittim çocukluk halimi gördüm kucağıma aldım ailemdeki insanları gördüm ilerde başlarına neler geleceğini söyledim onlara uyarılarda bulundum hepsini net hatırlamıyorum ama en net hatırladığım annem ve teyzemdi ikiside kocalarından ayrıldılar onlara rüyamda nasıl olduğunu ne yapmalari gerektiğini falan anlattığımı hatırlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Eskiden kurulan hayallerin şimdi gerçek olmasına ve aile içerisinde sevindirici olaylara yorumlanır.

 31. Mirap dedi ki:

  Merhabalar Rüyamda elimde bir kalem gibi alet vardı + – tuşlı artı basınca herşeyi ilere aliyordum sanki filim oynuyormuş gibi eksi basınca herşey geri aliyordum artı bastım ve ileri gittim bişeyler gördüm ama hatırlamıyorum yorumlarsanız çok memnun olurum.

  1. admin dedi ki:

   Başarıya ulaşmak ve zor hedefler belirlemeye yorumlanır.

 32. serhat dedi ki:

  anneannemi kurtarmak icin gecmişe gidip orda değisik olaylar yasayip başka bir zaman yolcusu buldum ve kedi zamanima geldim oda geldi ve ben ona aşik olmustum ve sonra aile ile mangal yapıyoduk falan sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıların geride kalmasına, sizden beklenen başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 33. Deniz Yusuf dedi ki:

  Rüyamda ilk başta şöyle oldu ben babam ve bir YouTuber çok büyük bir Gittik hem market hem mağaza hem futbol sahası ve aynı zamanda çok büyük ve profesyonel özel bir hastaneyi ondan sonra biz girip çıktık sonra güzel şık havalı bir apartmana girdik (meğerse evimiz oradaymış ama normalde orda oturuyoruz rüyada)ondan sonra apartman görevlisi ve komşular bizi Gülen yüzle karşıladı asansöre bindik 2 kat çıktı ama birden aşağı inmeye başladı bende hemen merdivenlere atladim ve o zaman nedense özel güçlerimin olduğunu hissettim sonra o büyük yer birden ufo’ya dönüştü herkes ortalıkta koşuyordu her yerde çocuk çığlık sesleri vardı ondan sonra ben özel güçlerim ile Ufo’yu yok ettim uzaylılar kaçtı sonra ise benle aynı yaşıt 15-14 yaşlarında siyah kot pantolonlu gri t-shirt lü t-shirt’nün yanlarında yeşil damlalar ve s ve y harfi yazan buğday tenli yeşil veya mavi gözlü sarışın bir çocuk geldi ve bana dedi ki beni o büyük yerin yapıldığı zaman götürür müsün dedim bende tamam dedim elimi tut dedim benle koş dedim koştuk ve oraya ışıklandık sonra ise orda 19.October.2019 yazıyordu elimi tut dedim ve yine koştuk geçmişe gittik ama 18.october.2019’a sonra ise bir olay oldu ve ben olayı çözdüm ve yine kahraman sayıldım sonra ise yine koştuk ve bu defa geçmişe gittik orta cağdaydık sonra herkes bize bakıyorlardı anlam veremiyorlardi sonra ise küçük çocuklar bana sarıldı ve yanımda ki çocukla beraber çok mutlu oldu yine bir olay oldu ve ben günü kurtardım ve yine kahraman sayıldım sonra ise yeniden koştuk ama yaşadığım şeyler sanki o çocukla beni birbirimize yakınlaştırıyordu onunkayken mutlu ve huzurluydum sonra geleceğe gittik (18 temmuz 2018)insanlar çok modern di orda bir olay oldu yine kurtardım o çocukla artık sevgili gibiydik sonra geleceğe gittik ve insanlar çok değişmişti dünyada bir salgın vardı insanların vücudu kıpkırmızı ve derileri sorulmuştu ve ben yine günü kurtardım sonra yine geleceğe gidiyorduk ve çocuk seni seviyorum asla seni bırakmayacağım dedi bende ona aynısı dedim ve geleceğe gelmiştik dünya değişmişti o büyük yer sonra teknolojik bir harika olarak hastane olmuştu insanlar yoktu ve o sırada anladım ki meğerse uzaylılar bizim gelecekteki torunlarımız mış çünkü evrim geçirmişler ve orda yine bir olay çözdüm ve günün kahramanı oldum sonra oranın müdürü olan bayan biyoloji hocamı gördüm , ama aşırı derecede insana benziyordu meğerse anladım geçmişte insanlar onlara öncülük etsin diye yapmış sonra ben bir taşın üzerine oturdum ve biraz üzgündüm kendimi Bir boşlukta gibi hissediyordum ve aynı zamanda onca olaya rağmen kendimi robot sanıyordum robotlar aşık olamazdı sonra yanıma oturdu bayan hocam oturdu neyin var Deniz dedi bende kim olduğumu bilmek bu özel güçlerin neden bende olduğunu ve bilmek istedim belki insan değilim dedi o da belki dedi ve şunu ekledi belki de sen gizemli birisin dedi bende belki dedim sonra uyandım kendimi bir boşlukta hissediyordum o çocuk sanki benim diyer yarımdi bu kadar ( biraz uzun oldu bir kaç saniye ve dk aldığım için özür dilerim)

  1. admin dedi ki:

   Aileniz için istediğiniz şeyleri gerçekleştirmek ve zorlukları aşmak, haneden iyi haberler almaya yorumlanır. Maddi yönden de önemli gelişmeler olabilir, rızkınız artar.

 34. Leylaa dedi ki:

  Rüyamda 5 yıl önceye gidiyordum ve rüyada neyin nasıl olduğunu anlayamadım bütün akrabalar bir aradaydı 10 yaşındaki kuzenim 5 yaşına bir bebek halindeydi aile içi sorunlar olduğu için geçmişe gitmiş oluyorum ve herkesi uyarmaya çalışıyorum ama olmuyor daha var ama hatırlamıyorum öyle işte

  1. admin dedi ki:

   Eskiden sadece hayal olan bir isteğiniz gerçek olabilir.

 35. Anonym dedi ki:

  merhaba.rüyamda tam olarak geçmişe gitmedim.ama bi çocuk vardı.ben geçmişte ne yapmıştım,ne hisler geçirmişdim aynısını yaşıyordu. Aynı sahneler.ben de diyorum ki, aa ben bunları yaşamıştım,ben de böyle olmuştum,benim de böyle fotoğrafım vardı felan. Note:azerbaycanlıyım ve yazımda sorun ola bilir,kusura bakmayın😊

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar yarım kalan hayallere erişilir, sevdikleriniz ile bir araya gelebilirsiniz.

 36. Ayten dedi ki:

  Merhaba.Ruyamda geçmişe gittim. TArihi yapılı kocaman şato içinde dar merdivenlerle çıktım. Içeride değişik suratli birkaç çocuk vardı.Aaaa ,bakin bakın gelecekten biri gelmiş diye güldü içlerinden biri ,beni işaret ederek.. Bır yetişkin erkek vardı.adam birilerine sanırım hep kötü şeyler yapıyormuş. Duvara baktım. Saat yerinde kocaman bir yıldızlı desem ya da şeytan üçgeni benzeri bir işaret vardı.icimden bu mason işareti diye dedim kendime. Içime bir ürperti geldi.nereye düştüm ben dedim. Hemen odadan dışarı çıkıp beraber geldiğim bir arkadaşımı aramak ve gitmek için merdivenlerce yikari koştum..merdivenleri çıkarken hani tarihî kalelerde olur gb daracık girişler vardı. Rüya çok canlıydı. Eğer yorumlaya bilirseniz sevinirim.
  Saygılarımla..

  1. admin dedi ki:

   Büyük hayallerinize erişmeye ve çok istediğiniz bir yere seyahat etmeye yorumlanır.

 37. Abdullah dedi ki:

  Rüyamda gelecekten geliyordum.Ve gelecekten geldiğim için bulunduğum ortamlarda aşırı rahat olmaya başladım bu sayede insanlar beni sevdi sonra aklıma gelecekten gelen başka birisi olamazmi diye düşündüm ve birisinin hem geçmiş gem gelecekteki haleni gördüm.Girfigim her ortamda ben gelecekten geldim deyip durdum.sonra herkes itiraf etti gelecekten güdüklerini ve herkesin derdini dinleyip neden geldiklerini öğrendim

  1. admin dedi ki:

   Hayallerin gerçekleşmesi ve imkanların her geçen gün artmasına yorumlanır.

 38. Nur dedi ki:

  Rüyamda geçmişe gittim ama hangi zamana gittim bilmiyorum yanımda annnemde vardı bide değişiktir ki çantamda vardı . telefonların icat edilmediği bir zamana gittim bir evdeydim annem birisiyle konuşuyordu sonra bir kaç çocuk geldi annem bak bunlar senin kuzenlerim dedi fakat benim bildiğim 16 kuzeniz hicbiride o çocuklara benzemiyor ev galiba 4 katliydi annem en üst katta un varmış onu alıp gelir misin dedi ( üst kat çatı katiymis ) . Üst kata çıktım orda baya baya eski eşyalar duruyordu tarihi esermis gibi vazolar fian annemle teyzede gelmiş üst kata ben. Bunlar neden burda diye sordum teyze bunlar bizim eşyalarımız dedi bazıları kırıldı ama atmaya kıyamadım dedi sonra bir kaç esyayida anlattı ( benim ne işe yaradığını bilmediğim eşyalar ). Sonra teyzemle annem aşağıya indiler çok kalabalık olmuştu kermes gibi ordaki bazı çocuklar yanıma geldi cantana bakabilirsiniz diye sordu bende olur dedim çantamda ki telefonumu gördüler bu ne değişik bir alet dediler ne işe yarıyor dediler bende anlattım ama ne dediğimi hatırlamıyorum sonrada uyandım .

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinizle dertleşebilir ve zor günlerinde yanlarında olmanız gerekebilir.

 39. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda birkaç arkadaşımla beraber geleceğe gitmek için bi hap içtik daha sonra kendimizi ormanlık bi alanda bulduk.Dere filan vardı sonra kızlardan birisi kayboldu onu aramaya çıktık sonrada uyandım.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında yeni gelir kapısı aralamaya yorumlanır.

 40. Beyza Ebru dedi ki:

  Rüyamda bir arkadaşımı bir odada tek başına görüyorum bir şeyler yapıyor ama ne yaptığını anlamıyorum.Sonra yanına gitmek için kapıyı açmaya çalışıyorum ama kilitlemiş, ben seslenince kapıyı açtı ve yanına gidip ne yaptığını sordum.Bulunduğu ortam çok ürkütücüydü korktuğumu hatırlıyorum, arkadaşım zamanda yolculuk yapıyorum ben diyor ama konuşması çok ürkütücü acaba içine bir şey mi girdi diye telaşlandım.Sonra zaman makinesinde geçmişe gitmek için tarih seçiyor savaşla ilgili tarih görünce (başka tarihler de vardı ama hatırlamıyorum) ben Çanakkale’ye gidelim o savaşı çok merak ediyorum diyorum sonra arkadaşım bir şeyler yapıyor ve geçmişe gidiyoruz ama hangi zamana gittik bilmiyorum sonra da uyandım hemen.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşlarınızdan daha iyi şartlara sahip olmak ve hayallerin gerçek olmasına yorumlanır.

   1. Ecem dedi ki:

    Rüyamda sevgilim bir başka kadınla arkadaşının kız arkadaşıyla cinsel ilişki yaşıyordu daha sonra onu kendi evimde gördüm çok öfkeli sinirli birisi hiç tanımadığım birisi gibi biriydi onla olmayarak doğru karar verdim galiba diye düşündüm daha sonra aradan zaman geçiyor ben geçmişe yolculuk yapıyorum sezar ile evleniyorum orda ama ciddi bir evlilik değil ve tekrar günümüze geldiğimde sevgilimle beraber cinsel ilişkiye giriyoruz bu arada biz realde onun sıkıntılarından dolayı iişkiyi dondurduk ara vermekte değil mutlu olmamı istedi beni kaybetmek istemediğinide biliyorum ama anlam veremedim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sevdiğiniz kişi ile aranızdaki sorunları çözmeye yorumlanır.

 41. dedi ki:

  Rüyamda zamanda gerıye geziyordum bır dar tünelden geçerek. bır amacım varmıs gıbı birkaç arkadasla.sonra tek basıma kalıyordum.1991 e gıttım doğumumdan bır yıl öncesi. Babamı gördüm ama olması gerektıgınden daha genç kızıyordum babama..1914 ve 1917 ye de gıttım savasta bir sorunu halletmek ıcın. Sonra bugünkü arkadaş grubumuzun ıcındeydım arkadasım gelınlık bende benzer bır kıyafet gıymıstım

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar istediğiniz şeylere şimdi erişmek anlamına gelir.

 42. Ece dedi ki:

  Rüyamda 10 sene falan geçmişe gidiyordum .evler falan baya eski 10 yıl öncesine aitti. Kuzenimj gördüm ona biz bu zamanda yasamiyoz dedim 2019 da yasiyoz sen o zman baya Büyumustun dedim boyun uzamıştı falan oda sasiriyordu ve ben bu rüyayı iki defa gordum.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir gitmediğiniz bir yere yolunuz düşebilir, hasretler biter.

 43. BİR İNSAN dedi ki:

  Geçmişe ve geleceği Gördüm…Her şeyi…

 44. Beyza Nur dedi ki:

  Gördüğüm rüya orta çağ zamanlarındandı. Faytonlar, kabarık elbiseler, asiller ve köleler. Rüyamın tuhaf yanı rüyada başrol de benim bedenim yoktu ben konuşmuyordum. Ben yaşamıyordum. Ben farklı birinin bedenindeydim. Beni sanki bedenine girdiğim kişi yönetiyordu ben sadece önün gözünden olayları izliyordum. Rüyama gelecek olursak ; rüyamda bedenine girdiğim kadının 2 çocuğu vardı. Kocasıyla arasında birtakım problemleri vardı. Bu problemlerin ana konusu yoksulluktu. Rüyamdaki kadın 2 çocuğunu alıp kaçmaya çalışıyordu. Dağlık bir alana doğru ilerlerken arkasından koşturan kocasını gördü elinde de silahı vardı. Kadın çocuklarını çekiştire çekiştire biraz daha ilerledikten sonra karşılarına bir fayton çıktı. Kocası faytonu gördüğü zaman silahını sakladı. Faytonda bulunan çift asilzadelerdendi. Rüyamda bedenine girdiğim kadın o asillere yoksulluktan bahsediyordu ve onlara yardım edebilirler mi diye soruyordu. Kocasının onu vurmaya geldiģinden bahsetmedi hiç onu affetmişti kocasıda yanındaydı ayrıca. Kocası bu hareketinden sonra karısına haksızlık yaptığını falan anladı. Asil olanlar bize yardım ediyordu. Sonra bedenine girdiğim kadının sesinin güzelliğine karşın onu ünlendiriyordu. En son kendimi sahnede üstümde kırmızı bir kıyafetle şarkı söylerken buldum yanı bedenine girdiğim kadının. Rüyam bu şekilde

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen ve zor durumda bırakan biri varsa bu kişi pişman olabilir. Hakkınız olan bir şeye sahip olursunuz.

 45. Salih dedi ki:

  Rüyamda 2015 yılına gitmiştim kuzenlerimin evindeydim (kuzenim kız 19 yaşında). Tarihe baktım 2015 yılını gösteriyordu. Şaşırdım bir anda kendimi kuzenime geleceği anlatırken buldum. 2019 ve 2018 yılını anlatıyordum gelecekten. Geldiğime inanıyordu. Ona 2018’de sevgilisinin olacağını anlatıyordum. Dedim ki: 2018’de sevgilin olacak, ismi neydi ismini unuttum hatırlayıp söylesem daha da bomba olur demiştim ve sevinmişti. 2019’u da anlatıyordum ama o kısımları unuttum nedense ondan başka bir şeyler daha oldu. Yaşımı sordum 11 yaşındasın dedi kuzenimde 14 yaşındaydı. Ben 2015 yılını tekrar yaşayacağım için üzülmüştüm. O zamanlar çok sorunlu geçmişti ama bir yandan da seviniyordum o zamanlarda yapamadığım şeyleri yapacağım için sonrasını da unuttum ama kuzenimle takılıyorduk. Sonra rüyam bitti.

  1. admin dedi ki:

   Uuzn süredir görmediğiniz insanlar ile karşılaşabilirsiniz ve alacağınız haberler sizi çok mutlu edebilir.

   1. Kerem dedi ki:

    Merhaba rüyamda rahmetli kemal sunalla geçmişe gidiyorduk sonra ben 2019 dan geliyorum ve sizin ölüm tarihinizi biliyorum diyorum kemal sunala ve ağlamaya başlıyorum tam söyleyecem yine ağlamaya başlıyorum böyle saçma bir rüya gördüm ne anlama geliyor acaba ?

    1. admin dedi ki:

     Zamanında kurulan hayallere şimdi kavuşmaya yorumlanır.

   2. Mithat dedi ki:

    Üstadım merhabalar rüya tabirlerine pek inanmam ama daha yeni kalktım ve gördüğüm rüyadan biraz etkilendim . Yorumlarsanız da çok memnun olurum saygılar. Hocam rüyamda Ankaradan en sevdiğim 4 arkadaşımla araba ile Afyon’a hamama gidiyoruz. Burada her şey çok güzel gelişiyo, keseleniyoruz, yıkanıyoruz falan vs sonra sağ Salim buradan ayrılıp Ankara’ya varıyoruz. Ertesi gün kafam biraz yorgun Ankara’nın en merkezi yerine tek başıma otobüsle gidiyorum ama vakit öğlen . Sonra otobüsten indiğimde havanın birden karardığını görüyorum o an irkiliyorum . Etrafta hiç kimse yok , Ne yapsam diye düşünürken aklıma kuzenimin çalıştığı yer geliyo neyse yürüyorum bunun çalıştığı yerin önüne geldiğimde havanın birden gündüz olduğunu farkediyorum fakat hava o kadar kötü ki bembeyaz bulutlar etrafı sarmıştı . Derken karşımda yaklaşık 20-25 m ileride en yakın 6 arkadaşımı görüyorum üst geçitten geçerlerken tabi ben görmeden onlar çoktan bana sesleniyorlar arıyorum aralarından birini , ki bununla aramız hafif kötü telefonumun şarjı %5 kalmış bu arada neyse bu telefonu açıyo ve beni konuşturmadan sanki daha o anda söylediklerini önceden dinlemiştim gibi bi hisse kapılıyorum . Yani sanki daha geçmiş bi zamanda aynı seyleri bundan duymuştum gibi bi hissiyat oluştu zaten o anda da uyanıyorum 🙂

    1. admin dedi ki:

     Bazı sıkıntılarınızı arkadaşlarınız ile konuşarak atlatabilirsiniz, ummadığınız birilerinden iyilik görülebilir.

     1. Ayça dedi ki:

      Denizde ki büyük bir dalganın içinden geçip 1944’e gidiyordum. Ama kendi evimdeydim,dolabı açtığımda kocaman uçan böcekler ve uğur böceği çıktı.

     2. admin dedi ki:

      Sevdikleriniz ile bir araya gelmeye ve bol kazanca yorumlanır.

  2. Dgn dedi ki:

   Ruyamda 90li yillara gittim. Insanlara gelecek ile ilgili birseyler soyluyorsum. Hatta Recep Tayyip Erdogani buldum onunla baya zaman gecirdim ona gelecegi anlattim ve bana gelen suanki yanlislari hakkkinda onu uyariyordum. Gazetecilere falan gelecek ile ilgili bazi seyler anlatiyordum. Hatta ispat olarak gittigim doneme yakin gelecek hakkinda birseyler soyluyordum. Cok enterezan bir ruyaydi baya eglendim.

   1. admin dedi ki:

    Yeni bir iş olanağı elde etmek ve karşınıza hayırlı fırsatlar çıkmasına yorumlanır.

    1. Ahmet dedi ki:

     Rüyamda bir konuda hayatımızın pahasına mücadele ettiğimizi ama sonunda mücadeleyi kaybedip bi çok insanın ölduğunu gördüm ve bunları düzeltebilmek icin bir prof yardımıyla zamanada geriye gittiğimizi ölümle ve kayıpla biten bu sonu düzeltmeye çalıştığımızı gördüm ne yazıkki rüyanın sonunu görmeden uyandım

     1. admin dedi ki:

      Büyük zorlukları aşmak ve hayatınıza güzel bir sayfa açmaya yorumlanır.

 46. Anjelina dedi ki:

  2000ci yıllarda bir dizi yapılmıştı brazilyada ismi El Clone.Ben tüm olarak oraya gitmiştim uykuda amma dizi içinde değil real hayatta olduğu kimi yaşanıyordu her şey yani dizi değil. Ben sandiım ki bu 2019 onlara değince onlar bana hayır 2003 yılı şu an. Delirtdiğimi sandılar dün gece filme gittim ticket cebimdeydi. Rüyada aklıma geldi onlara ayın tarihini gösterdim bana inandılar. Ben onlara eve gitmeliyim dedim. Onlar bana cake yaptılar, birde 50$ para verdiler beni hoş üzle yola salıyordular. Yardımcı olabilirsiniz mi? (türkcem pek iyi değil üzürlü sayın efendim)

  1. admin dedi ki:

   Yapılan bazı harcamalar yüzünden sevdikleriniz ile aranız açılabilir.

  2. dedi ki:

   O dızıyı cok sevıyorum hala ızlıyorum bazen

 47. Baran dedi ki:

  Rüyamda önce hacca gidiyordum. Sonra abdest alıp namaz kılmam gerektiğini hatırladım. Abdest almaya giderken 3 kişi beni abdest alma yerinde sıkıştırıp tehdit etti ve anlamadığım bir şey yüzünden, sonra başka yere doğru gittim köydeki evimize, içeri girdim. Dayımlar sofradaydı, rahmetli nenem ayrı oturuyordu ve rahmetli dedemde onun yanında uyuyordu. Nenemi çok özlediğim için yanında oturdum ve ayaklarını öptüm. Dayımlara gelecekte olacak şeyleri söylemeye başladım. Bedelli askerlik yapacam dediğimi hatırlıyorum. Tarih verdiğimde o zamana kim öyle kim kala diyordu. Fark ettim ki çok zaman var. Birden 3 yıl önce aramız bozulan benden ayrılan sevgilim aklıma geldi. o sırada uyandım artık (bunun yorumlarsanız sevinirim).

  1. admin dedi ki:

   İç huzurun artmasına ve yapılan duaların yerini bulmasına, uzun süredir görmediğiniz insanlarla da hasret gidermeye yorumlanır.

 48. Sevim dedi ki:

  Şuan 15 haftalık hamileyim. Rüyamda 9 sene öncesine gidiyorum. Geçmişte sevgilim olan biriyle evlenecekmişim. Ama o zamandaki mekan ve arkadaşlarımla birlikteyim. Hatta şuan küs olduğum arkadaşım da var. İçimden ben bununla nasıl barıştım diyorum. Şimdiki eşimi arıyorum. İsmini bilmiyorum ama görsel olarak tarif ediyorum. Çocuğumun babası o diyorum. Ben bununla evlenmem. Çocuk eski sevgilimin değil. Bebeğimin babası var ve gelecek bizi bırakmıcak. O bizi seviyor diyorum. Ama bir türlü kim olduğunu bilmiyorum görsel olarak zihnimde. Evlenmek istemiyorum. Bir yandan da nasıl hamile kaldığımı hatırlamaya çalışıyorum ama hiç bir şey hatırlamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

  1. admin dedi ki:

   Evinize neşenin artmasına ve bazı kuruntulardan kurtulmaya, rızkın artmasına yorumlanır.

 49. Melisa dedi ki:

  Durup dururken epilepsi nöbeti gibi nöbet geçirdim ve her beynim dalgalandığında insanlar bana yanlış yerde olduğumu buraya 1 sene önce gelmem gerektiğini söylüyordu. Meğerse her kafam uyuşur gibi olduğunda 1 sene ileri gidiyormuşum. Bu olay iki üç kere gerçekleşti ve ben her seferinde kalkıp yanındakilere nerede okuduğumu ne iş yaptığımı soruyordum öğrenmek için. Ama kimse bilmediğime inanmıyordu, nasıl bilmiyorsun saçmalama deyip durdu. Sonra herkese aslında 1 sene önceden geldiğimi söyledim ama kimse inanmadı bana. Ama bir yandan da hiç çaba sarf etmeden 1 sene sonra olanları başarmış olmak çok hoşuma gidiyordu içimden keşke yine ne oluyorsa olsa da 1 sene daha ileriye gitsem diye düşünüyordum. İçinde olması çok güzel bir rüyaydı ama anlamını çok iyi okumadım 🙁 Bilinçaltı bir rüya mı anlamı var mıdır?

  1. admin dedi ki:

   Hedeflerinize beklediğinizden de daha kısa sürede ulaşacağınıza yorumlanır.

 50. Fatih dedi ki:

  Günümüzden 1 ay öncesine gitmiştik. Anneme nasıl 1 ay öncesine geldiğimizi sorduğumda bana ”bilmiyorum bilgisayarda bir şeyler oldu geldik” deyip gülüyordu. Ben youtuberlik yapıyorum gerçekte de. 1 ay öncesine gittiğimizde herkese gelecekten geldiğimi söylediğimde kimse inanmıyordu. Ben de 1 ay içerisinde olacak olayları düşünmeye başladım ve video çekecektim. Ama bir türlü bulamıyordum. Rüyanın nerede bittiği ile ilgili pek bir fikrim yok bu kadar.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir rüyadır ve kısmetlerin açık olduğuna, kazancın artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status