Rüyada Zamanda Yolculuk Yapmak

Rüyada zamanda yolculuk yaptığını görmek, yaptığınız işlerde hem geçmiş tecrübeleri göz önünde bulundurmak hem de geleceğe yönelik de öngörülerde bulunmak, doğru seçimler yapmak anlamına gelir. Bu sayede doğru kararlar alabilirsiniz ve yapılan seçimler pişmanlık getirmez. Tam tersi almış olduğunuz her karar sonrasında çok mutlu olabilirsiniz. Pişmanlık olmaz ve ilerleyen zamanda da karşılığı fazlası ile alınır. Mesela iş hayatına yönelik yapılan yatırımlar ileride büyük kazançlar getirebilir. Yapılan stratejiler ve alınan riskler ile birlikte başarı elde edilebilir.

Rüyada zaman yolculuğu yapmak, hayırlı işler yapmak ve karşılığını almak, yapılan iyiliklerin karşılığını görmek olarak yorumlanır. Mutlu bir hayat süreceğiniz doğru seçimler yapabilirsiniz. Şu günler akıl karışıklığı son bulur ve bir şeyler netleşir. Artık neyi istediğinizi daha iyi bir şekilde bilebilirsiniz.

Rüyada Geleceğe Yolculuk Yapmak

Çok sevineceğiniz haberler almak ve yakında tanışacağınız insanlar ile yeni dost çevresi oluşturmak, yalnız olanların da yalnızlıklarının son bulmasına yorumlanır. Hayat size gülümser ve karşınıza hakkaniyetli, iyi niyetli insanlar çıkar. Daimi dostluklar kurulabilir.

Rüyada Zamanda Geriye Yolculuk Yapmak

Geçmişte yapılan hataların telafi olması ve artık tecrübelerinizden faydalanmak anlamına gelir. Rüyada zamanda geçmişe yolculuk yapmak, aynı zamanda uzun süredir görmediğiniz insanlar ve ortamlarda bulunmanıza yorumlanır.

Rüyada Zamanda İleriye Yolculuk Yapmak

Parlak bir istikbale sahip olmak ve hayatta zevk almak, mutlu olmak şeklinde yorumlanır. Mesela evlilik ya da iş gibi önemli konularda doğru seçimler yapacaksınız. Rüyada zamanda geleceğe yolculuk yapmak, aynı zamanda hayallerinizin yakında gerçek olmasına da yorumlanır.

Rüyada Gelecekten Geçmişe Gitmek

Eski sevgiliniz ya da geçmişte kırgın olduğunuz birinin karşınıza çıkmasına, bu kişinin pişman olarak yeniden hayatınıza girmek istemesine yorumlanır. Belki size karşı haksızlık yaptığını kabul eden ve af dileyen biri olabilir.

Rüyada Geçmişe Gidip Kendini Görmek

Her geçen gün daha da başarıya odaklanmak ve ilerleme göstermek, geçmişe oranla daha başarılı olmak ve hiçbir pişmanlık duymamaya yorumlanır. Hayatın sizi getirdiği noktadan ileride çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Geçmişe Gidip Geleceği Anlatmak

Bir süredir beklenen haberin gelmesi ve hasretlerin de sona ermesine yorumlanır. Uzun yıllardır görmediğiniz kişiler yeniden hayatınıza girebilir, yeniden dostluklar kurulabilir. Sürpriz bir şekilde hayatınızda bir yenilik olabilir.

Rüyada Zaman Makinesi Görmek

Bazı insanlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Geçmişte yaptığınız iyilikler boşa gidebilir, Bunun yanı sıra geçmişte size yapılan haksızlıklar da aklınıza gelebilir, bunları hatırlatan olaylar yaşanabilir.

Rüyada Zamanda Yolculuk Yapmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre rüyada zaman yolculuğu yaptığını görmek, hayattan beklentilerinizin karşılığını almak, tecrübeler ışığından parlak bir geleceğin temellerini atmak ve doğru seçimler yapmak olarak yorumlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Baran dedi ki:

  İyi günler ben rüyamda bir kadın gördüm tencerede kavanozlar vardı yemek kaynatıyor gibiydi ama zaman makinesi olarak düşünüyodum rüyamda.Kadının bulundugu odada insanlar vardı sonra kötü birşey olacagını sezip evden çıktım bir düzine silahlı askeri birlik geldi herkesi öldürdü.Dışarda olanlarıda öldürdü sonra ben boş kapısı açık agır gibi biyerdeydim yanımda küçük bir kız vardı silahlı biri beni gördü bende kızı arkama aldım duvarın ucuna gittim ölümü bekledim.Kendimi bu sefer biyerde bişeyler yedim param çıkışmadı yarısını verdim ve yüzüm farklıydı ama ben gibi gördüm sonunda.

 2. Melek dedi ki:

  Bende ruyamda 1900 lü yillara gidiyordum ordan da suanki zamana ama suanki zaman ise olduğumuz yer harap olmuştu

 3. ali dedi ki:

  rüyamda bir uçak düşüyo ve 2005e dönüyordum, ailem beni tanımıyordu
  kaza olduğu an birsürü kuş anında öldü ve hepsi yararlanıyordu, olduğum yer yani evimdeydim o an annem ordaydı, fotoğrafları vesayre gösterdim telefondan onlara geleceği anlatıyordum ve uyandım

 4. Hatice dedi ki:

  Ruyamda bir otobüste uyanıyorum hemen şoförün yan kolduğumda oturuyordum şoföre sorduğum soru kaçıncı yoldayız diye sorduğumda 2027 yilanidayiz diye cavapliyordu bende altı sene ileriye gelmişim diye cvpliyordum sonra otobüs bi yolundan çıkıp bi kuksekten uçuyordu olduğu gibi yere inip mahalle arasından doluna tekrar giriyordu bir yerde durup otobusun anahtarı bendeydi şoför seni bekliyoruz anahtarı getir gidelim diye sesleniyorum.

 5. ALPEREN CELİL AKKAŞ dedi ki:

  24 Kasım günü akşama doğru arkadaşlarla oturuyoruz. Arkadaşım bana sevdiğim kız olan meryemin öldüğünü söylüyor. İnanmıyorum hatta gülüyorum. Sonra kontrol ediyorum bir bakıyorum gerçekten de öyle ben şok içine giriyorum çünkü sabah hastaneye kalbinde ki bir skıntı için gidiyor geri ölüsü çıkıyor. Sonra birşeyler oluyor ve ben 24 Kasım günü sabah saatlerine dönmüş oluyorum. Yine inanamıyorum diyorum bu mucize değiştirebilirim belki. Sonra meryemi aramaya çalışıyorum bulamıyorum bende mecburen hastaneye gidiyorum.Hastanede ailesiyle karşılaşıyorum ve durumunu soruyorum onlar tam olarak bilmiyoruz diyor ben anlatıyorum gelecekten geldiğimi söylemiyorum. Sonra doktor başka birinin biryerini alıp nakil alacağını söylüyor. Benden organ nakledecekler uyumlumu değil mi hatırlamıyorum sonra ameliyat masasında ben varım doktor taa saat 1.30 a kadar beni uyutuyor ama hiçbir şey almıyor sonra diyor ki bunu yapmak tehlikeli senden önce diğer kişilerinin kanını da kontrol etmemiz lazım diyor o kadar erken geldim neden çok geçe bırakıyor anlamıyorum. Sonra ben kalkıyorum Meryem’i bulup ameliyat olmasını engellemeye çalışıyorum ama bir türlü bulamıyorum ailesini bulmaya çalışıyorum onlar da yok taa hastanenin bodrumlarına iniyorum orda tünel var tünellerde ray var ve ben koşturuken rayın üstünde tren sesi duyorum tam karşımdan geliyor korna çalarak ben yere yatıyorum tünel küçücük tam ölecekken tren yön değiştiriyor ve diğer raya gidiyor Ben hala yerdeyim.tren geçip gidiyor ama kafamla tren arası 5 cm falan sonra kalkıyorum saate bakıyorum ve saat tam 2 ve o şansı kullanamadığımı anlıyorum ama bir daha ölüp ölmediğine emin değilim çünkü ben uyanana kadar o karanlık raylı tünelde koşturdum.

 6. Züleyha dedi ki:

  Merhabalar ben rüyamda bir trenle geçmişe gittiğimi(çocukluk yıllarıma ) gördüm.Aynı trenle tekrar zamanımızda dönüş yaptık yanımdakilerle. Bu rüya ne anlama gelir?

 7. Remziye dedi ki:

  Rüyamda kıyamete benzer bisey gelmisti 4-5 tane güneş vardi gokyyzunun bi tarafi grce bi yarafi gunduzdu gunduzde 4-5 güneş gecede 2 veya 3 ay vardir . biz baxi tanidiklarim annem arkadaslarimla bide tanimadiklarimla firavun zamanina gitmek icin toplanmis bekliyoduk bi hoca nizi zaman degistirip hersey ayni sadece dunya zamani geriye gidecekti . Ben ayı incelerken tam ayin gormedigimiz yuzune bakcakken o zamana gittik . firavun beni uyandirdi gogusumun ortasina elini katarak beni uyandirdi . herkez uyuyodu bi kutsal bi yer gibi tahtalardan cevrilmis ortada buyuk bi tas vardi ben tasin etrafindkailerdendim sonra biri daha bana dokundu kim oldugunu goremedim yaşamaya basladim uyuyanalar gitmisti . annem vardi bizim evdeydik. nasil oldugunu sordum yasayan bikac kisi varmis birilerini dokunaak uyandiriyo sonrada baska kisi dokunursa yaşıyolarmis . herkez tanidiklari uyandırmıştı. ama uyandirabilecek kisilerin iyi ve musluman olmasi gerekti firavun müslüman olmuşki beni uyandirdi. evimizin damında 2 heykel vardi sadece 1 kere dokunulmuş kotu kisilerdi sonra ben biriyle arkadas oldum damımıza çıktık onlar ordaydi bneim arkadas oldugumun ten rengi en açık olandi bembeyazdı kar gibiydi hatta daha beyaz yakışıklı bi erkekti . yanlışlıkla onlara dokundu ve yasadı . ben asagiya haber vermeye kostum. o orda kaldi uyandilar kotuler zarar verirler dedim yasayanlar zarar vermez iyilerdir iyi olmuslardir dedi. korkum gecti . onlar aşagi geldi konustuk. sonra rüya bitti. Rüyayi yorumlarsaniz sevinirim

 8. Elif dedi ki:

  Rüyamda 1900-1800 lü yıllara gitmiştim. O kadar çok garip şeyler olmuştu ki ama tek hatırladığım bir pikapın arkasında ünlü bir iş adamının gençliği ile birlikte arkadaş olup güle oynaya yolculuk yaptığım. Yolculukta o 18-19 ben de şu an ki yaşım yani 18 yaşındayım. O sırada bir çok şey oldu tam hatırlamıyorum. Sonradan günümüze dönüyordum ama nasıl oluyor bilmiyorum. Bir ormanda ailem ve bir çok kişi mantar toplamaya gitmişiz. Bulunduğumuz ormana geçmişte arkadaş olduğum çocuğun adı verilmişti. Tanıdığımı söylediğimde kimse bana inanmadı herkese anlatmaya çalıştım ama dinlemiyorlardı. (Bu arada günümüzde o genç 60 falan yaşında ve vefat etmiş durumdaydı.)

 9. Orhan dedi ki:

  Rüyamda, geçmişe gitdiyimi bir tek benim değişmediğimi gördüm. 2 kadın zamanı geçmişe almış ve benim doğruları söylememe izin vermiyorlardı. Babama olanları söyledim. Anneme ayağın gelecekte kırılıcak dedim. Amcamın kızl çoçukluk halindeydi. Halamın torunu ölmemişti daha küçüktü. Nerdeyse 3yıl filan öncesi. Kendimi tam olaraq ifade edemiyordum. her kes olduğu anda zann esiyordu kendini. Bana izin vermiyorlardı olanları anlatmaya sonunda babama anlattım. İki kadını bıçakla deştim ve bana ikisinide bıçaklasan geri döne bilirsin dediler. Ben de yaptım çok zor oldu ve her şey normale döndü.

 10. 𝙽𝚎𝚑𝚒𝚛 dedi ki:

  iyi günler ben rüyamda 2016 yılına gitmiştim ilk oklumdaydım ama yanımda orta okul arkadaşlarımda vardı onlarda bizim sınıftaydı sonra döndüm bizim arkadaşlara söyliyimmi diye hepsi söyle dedi kalktım işte biz2020 den geldik falan dedik hatta kanıtlamak için bize6-7.inci sınıf sormasını istedik hepsini doğru bildik ama bize inanmadı sonra bütün okul vehocalar benim ingilizcemin ne kadar kötü olduğunubiliyordu bende kanıtlamak için ingilizce konuştum yineinanmadı evde ezberlemiş gelmişsin dedi sonra zil çaldı biz tam eve giddekçektikki aklımasınıf hocam geldi o ben nedersem elbet doğru olduğuna inanırdı oyüzdn onla konuşçaktım öğretmenler odasına gittim yoktu sonra hep nöbetçi olduğu koridor geldi aklıma hemen yanındaydı zaten öğretmenler odasının arkamı döndüm hemen bibaktım hocam geliyor ama eski halinden hiç eser yok düzgün giyinmesi kıravatı ceketi gmleği gitmiş onun yerine üstü başı kir içinde bir inşaatçı kıyafeti giyen bir özensiz adam kalmıştı ilk başta şaşırdım sonra hemen koşarak sarıldım birden gerçekte olduğugibi sarıldığımda beni hafif kibarca itmeye çalıştısonra ağlamaya başladığımı görünce üzülmeyim diya bana sarıldı sonra bahçeye çıktım ve ne olduğunusordum anlatmadı sonra ben anlatmaya başladım aynenşunları dedim”hocam sakın 2020 yılında dışarıya çıkmayın covid-19 diye bir virüs geliyor ve dünyanın her yerinde yüzlerce insan ölüyor dedimondan sonrada uyandım lüfen diğer sitelerden okuduğuma göre kötüymüş lütfen cevap verin

 11. Gizem dedi ki:

  Öncelikle merhaba. Unutmadan rüyamı yazmak istiyorum. Ben 2020 yılından yani şuan yıldan tuhaf bir şekilde ilk 1893 yılına gittim. Kolumdaki saati her silmemde saat beni geçmişe götürdü. Havadan bir anda düştüm. Ve yürüdüm. Bizim mahallenin bazı evlerin olmadığını, normal bir arazi olduğunu gördüm. Üst taraflara doğru yürüyünce kendi evimizi ve karşısındaki komşunun evini gördüm. Elimde bir telefonla bu zamana geldiğimi kanıtlamak adına, video çektim her şeyi ve gördüğüm herkesi. Ama işin en garip yanı herkes beni tanıyordu. Bizim gerçekte de aile apartmanımız var ve en üstte babaannem oturuyor. Belki onlar yoktur diyerek bağırdım aşağıdan “Babaanneee” diye pencereye çıktılar ve “Kızım gelmişsin bekle” dedi ve aşağıya indiler. Ama gerçek hayatta da 2.katta yengemler oturuyor ancak rüyamda tuhaf 2 kişi vardı. Gözlerinde gözlükler üstlerinde çarşaf gibi bir şey vardı ve çok korkunçlardı. Daha sonra bi olay oluyor dedem beni dövmeye çalışıyor ama ben koşuyorum bi anda. O da arkamdan geliyor yakalicam seni diye. Aslında zaman yolculuğu yapmamın sebebi bi olay varmış gerçek hayatta geçmişe gidersem onu öğrenebilirim diye gitmişim. Koşuyorum koşuyorum ama bir türlü saat çalışmıyor, sonra dedem pes ediyor arkamdan gelmiyor ama saat çalışmıyor. Düşünüyorum korku ile ben burda mı kalıcam şimdi diye. Sonra bir anda uyanıyorum. Ve ben rüya içinde rüya gördüm. İlk 1900 küsüre gittim daha sonra 1893 e gittim. Ama 1900 küsürü hatırlamıyorum.

 12. Batın dedi ki:

  Rüyamda kısa bir zaman dilimi geriye gittim ve orada gerçek hayatımda görmediğim ama rüyamda arkadaşım olduğunu bildiğim biriyle konuşmaya başladım. Sonrasında bir anda yağmur yağmaya başladı. Anlattığım şey o arkadaşımı (kız) önceden beri seven diğer erkek arkadaşım hakkindaydi. Ona diyordum ki ” o seni uzun zamandır seviyor” bunları anlatırken kız bir anda yaş olarak küçülmeye başladı. Ben gelecekle ilgili birşeyler anlatmaya devam ettikçe hava deliriyordu ve anlatmaya devam ettim. En sonunda arkadaşıma ” eğer sevdiğinin yanına gidersen dünya çok kötü bir hale gelecek ama seçim senin ” çünkü o ikisini birlikte görmeyi çok istiyordum. Ikisi de sevdiğim arkadaşlarımdı. Bunu söyledikten sonra kız sanki 6 yaşına dönüştü ve küçücük bir çocuk haline geldi. Sonra arkamı dönüp gittim çünkü ağlıyordum. Gerisini hatırlamıyorum. Umarım yorumumu görürsünüz.

 13. Nursel dedi ki:

  Ben rüyamda bir şekilde biri tarafından televizyonla 1996 yıla gidiyorum eski evimi görüyorum içi aynı şekilde annem babam abim ablam ve ben varım annem sen nasıl büyük oldun nereden geldin diyor bende 2020 yılından geldim ama gitmem lazım burda duramam 2003 yılına gitmeliyim diyorum sonra küçük ben orda kim var diyor ve beni görüyor ben saklanmak istiyorum beni görmemeli yoksa ikimizden biri yok olabilir diyorum ama küçük ben hani bir şey olmadı yani birşey olmuyormuş diyor söyle ne yapmamız lazım diyor bende beni geleceğe yollamalısın diyorum peki neyle geldin diyor televizyonla diyorum tamam ama bir frekans bulmamız lazım diyor annem babam ablam ve ben beraber o frekansı buluyoruz ve portal açıyoruz küçük ben hadi çabuk git çok Fazla tutamam frekans çok düşük diyor korkuyorum önce ama sonuç olarak ben buradayım ve gidebilirim diyorum ve bir anda yatakta uyanıyorum eşim yanımda ne oldu diyor bana ve ona diyorum ki hangi yıldayız neredeyim ben diyorum oda bana ne yine mi ya diyor bende nasıl ne yine mi 2003 e gitmem lazım benim diyorum ve uyanıyorum

 14. Elif dedi ki:

  Rüyamda önce duvar saatinin hızla geri döndüğünü sonra aniden durup aynı hızla ileri gittiğini gördüm dışarıdaki perdenin küçük bir kısmından havanın kararıp aydınlanmasıyla zamanın geçtiğini anladım fakat dışarı bakamadım sonra yatağımın karşısında bir ağlayan ve bir gülen iki beyaz maske gördüm birden gülen maske bana bakarak konuşmaya başladı ama ne dediğini duyamadım

 15. Berke dedi ki:

  merhaba, ben rüyamı hayal meyal hatırlıyorum. geçmişe gidiyordum şimdiki halim ile ve bir yanlış yapıp tekrar onu telafi etmek için geçmişe gitmek istedim. gökyüzü güneş batışı halini almıştı orasını çok iyi hatırlıyorum. sanki zamanı sadece bir kere geriye alabiliyormuşum gibi hissediyordum ve onu kullandım. annem babam da vardı bir evin içerisinde. ben yanlarına bir kere sadece bir el çantası hatırlıyorum onun hakkında. çoğu zaman sokakta dolaştım. yorumlarınızı bkeliyorum tşekkürler

 16. Volkan dedi ki:

  Rüyamda eskiye gidiyorum annemin babamın düğününü eski kasetten izledim ama şöyle yanımdaki bir arkadaşıma şimdi kullandıgım telefondan ona merde askerlik yaptıgın ilerde böyle olcagını sürekli ona şimdiki telefonumdan ona illerde kızı olcagını resmini vs hep ileriyi anlatıyorum vede şimdi kullandıgım telefonu görünce bu nasıl bir teknoloji diye hayret ediyorlar böyle telefonlar var felan diyorum şimdi

 17. rüyalaratakanbiri dedi ki:

  Merhaba rüyamı anlatmak istiyorum. Silahlı yüzleri görünmeyen bir grup(seri katil çetesi gibi) sokakta kim var kim yok gördüklerini kurşun yağmuruna tutuyorlardı ve bende bu olayı evimin balkonundan saklanarak izliyordum çok korkunçtu herkes ölü bir şekilde yerde kanlar içinde yatıyordu grup uzaklaştıktan sonra.Daha sonra ben zamanda geriye gidip böyle bir olay yaşanacağını bildiğim için savunmalar yapmaya başlıyordum geldikleri yerleri duvarlarla kapatıyordum falan değişik düzenekler kuruyordum sonra ne oldu bilmiyorum uyandım yorumlarsanız çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi kaygı ve zorlukların aşılmasına yorumlanır.

 18. Kerem dedi ki:

  Ben ablamla memleketimdeydim . Ablam zaman Makinesi icat etmişti ve ilk bana söylemişti. Ama bu makine futbol topu gibi şekilde fakat sarı şapkalı robot gibi . Ablama dedim geçmişe mi gidiyor geleceğe mi ablam 5 dakika geri gidiyor dedi . Denedik ve geri gittik fakat 5 dk değil 1 yıl falan . Sonra tekrar kullandık bu sefer yaklaşık 2 3 yıl ileri gittik ama anlamadığım şekilde yanımda bir arkadaşım vardı. Zamanda yolculuk yaptığımızda bu sefer ışınlandık ben okuldaydım ama bir yanlışlık vardı . 8. Sınıfa gitmem gerekirken 5. Sınıfa gidiyordum hoca soru sordu ve okuyup cevabını verdim ve hocaya bağırarak lan ben 7. sınıfa gidiyorum dedim sonra aklıma geldi 8. Sınıfa geçtiğim .hoca şuanki Türkçe hocama benziyordu ama değildi hoca başıma geldi ve bana yalan söyleme dedi bende hayır ben gelecekten geldim diyordum ısrarla en son tenefüste hoca beni yanına çağırdı ve doğruyumu söylüyorsun dedi evt deyince kabul etti aniden okul bahçesine ışınlandım ablam , o arkadaşım ve yüzüne bakamadığım bir kaç arkadaşım vardı tekrar denedik zaman makinesini çalıştırmayı çalışmadı pili çıkmış bende takıp çalıştırdım mavi bir ışık çıktı tam başka bir yere ışınlanırken uyandım .
  Bunun anlamı ne?

 19. Kerem dedi ki:

  Ben ablamla memleketimdeydim . Ablam zaman Makinesi icat etmişti ve ilk bana söylemişti. Ama bu makine futbol topu gibi şekilde fakat sarı şapkalı robot gibi . Ablama dedim geçmişe mi gidiyor geleceğe mi ablam 5 dakika geri gidiyor dedi . Denedik ve geri gittik fakat 5 dk değil 1 yıl falan . Sonra tekrar kullandık bu sefer yaklaşık 2 3 yıl ileri gittik ama anlamadığım şekilde yanımda bir arkadaşım vardı. Zamanda yolculuk yaptığımızda aynı şekilde bu sefer ışınlandık ben okuldaydım ama bir yanlışlık vardı . 8. Sınıfa gitmem gerekirken 5. Sınıfa gidiyordum hoca soru sordu ve okuyup cevabını verdim ve hocaya bağırarak lan ben 7. sınıfa gidiyorum dedim sonra aklıma geldi 8. Sınıfa geçtiğim .hoca şuanki Türkçe hocama benziyordu ama değildi hoca başıma geldi ve bana yalan söyleme dedi bende hayır ben gelecekten geldim diyordum ısrarla en son tenefüste hoca beni yanına çağırdı ve doğruyumu söylüyorsun dedi evt deyince kabul etti aniden okul bahçesine ışınlandım ablam o arkadaşım ve yüzüne bakmayın hatırlamadığım bir kaç arkadaşım vardı tekrar denedik zaman makinesini çalıştırmayı çalışmadı pili çıkmış bende takıp çalıştırdım mavi bir ışık çıktı tam başka bir yere ışınlanırken uyandım . Biraz uzun ama detaylı anlattığım için.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli fırsatların elinize geçmesine, seyahat etmeye yorumlanır.

 20. Fatma dedi ki:

  Ruyamda uyandigimda 5-6 yil ileride oldugumu fakat ben bu yillari hic bir sekilde hatirlamadigimi gordum .Bu 5-6yil icinde ben ablam ve abim evlenmis ama ben kimle evlendigimi bile bilmiyorum her sey herkez ilerlemesine ragmen sadece ben geride kalmisim .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden iyi haber almaya yorumlanır.

 21. Bozyel dedi ki:

  Rüyamda zombi salgını olduğunu gördüm annem kardeşlerim ve birkaç yabancı ile birlikte bi tekneye bindik. Dümdüz ilerledik ve birden çok garip bir şekilde aniden hortum şeklinde bulutlar olmaya başladı, o bulutların içinden çıkarken her yer güllük gülistanlık bur yerdi. Annemle dedik ki tamam artık karşıya geçtik. Her zaman gittiğimiz teyzemin evine gittik ama tuhaf olan eşi ve çocukları yoktu. En son merak edip tarihi sordum. 1945 olduğunu söyler söylemez şaşırdım ve bizim 2020 den geldiğimizi söyledim inanmadılar. Bi şekilde çıktık ordan annemi bulamıyordum yaşlı bi amca anneme çocukların seni istemiyor artık deyip ona yalan söylemiş annemde kırılıp uzaklaşmış o amcayı bulup zorla söylettikten sonra annemin gönlünü aldım. Öyle bisey olmadığını bizim bu zamana ait olmadığımızı zamanda geri gittiğimizi hemen burdan çıkıp kendi zamanımıza dönmemiz gerektiğini anlattım tam gitmeye hazırlanırken uyandım. Bunun tabiri nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen kişilerin pişman olmasına, yabancı çevreye girmeye yorumlanır.

 22. rose dedi ki:

  Rüyamda tarih öncesi devirdeydim insanlar çok farklıydı hiçbirini tanımıyorum bana onlara seçilmiş ve gönderilmiş çok önemli biriymişim gibi davranıyorlardı dede korkuta benzeyen biri vardı benimle sürekli ilgileniyordu hep yanımdaydı diğerlerinin başı eğikti sanırım onlarda emir bekler gibilerdi hizmetkâr değillerdi ama bana sanki benim hizmetkârlarım gibi davranıyorlardı bende çok özel önemli bi şey var gibi el üstünde tutuyorlardı manası ne

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı hayallerin yakında gerçek olmasına, uzak yere seyahate yorumlanır.

 23. İrem dedi ki:

  Rüyamda küçüklüğümle konuştum ona kimseye güvenme dedim ama o bunları hatırlamayacaktı. Onu öptüm ve daha da küçük halimi görmek istedim bir yerden atlayıp geçmişe gittik

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni sosyal çevreye girmeye yorumlanır.

 24. Ertuğrul dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarımla gelecekte yanlış olan bir şeyi düzelmek için bir çok kez geçmişe gidiyoruz ve bunu 8-10 defa tekrarlıyoruz ama hiç birinde başarılı olamıyoruz her gidişimde farklı olaylar oluyordu o yüzden tekrar geçmişe gidiyorduk ve geçmişe bir arabayla gidiyorduk her defasında bir otel gibi bir yerin önünde duruyorduk bu yere ulaşırken yolda araban birisi binmeye çalışıyor hareket halindeyken bu kişiyi itip düşürüyorum o kişi gelecekte olmuyor ama bu sefer farklı olaylar meydana geliyor tekrar geçmişe gidiyoruz yine yolda o kişi binmeye çalışıyor bu sefer onu ittirmiyorum gelmesine izin veriyorum ama yine olaylar düzgün ilerlemiyordu böyle böyle 10 defa geçmişe gidip geldik bunun sebebi nedir sizce

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerlere seyahat etmeye, hayallere kavuşmaya yorumlanır.

 25. Lale dedi ki:

  Ruyada burak ozciviti goruyordum bilmedigim bir yere gidiyorum buraki goruyordum daha gencdi dudagindan optum senin bir kizin olacak dedim cok sasirdi pesimde birileri var hizlan gidiyorum zamanda gecmise gittigimi biliyorum tirnagim kiriliyor zamanda kirilma oldu diyorum kendime endiseleniyorum simdiki zamana geliyorum bir karmasa var ne oldugunu anlamaya calisiyorum zamanda kirilma oldugu icin halen endiseliyim buraka kizinin olacagini soyledigim icin pismanim uyaniYorum sonra

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde yükselmeye ve tanınmaya yorumlanır.

 26. Merve dedi ki:

  Benim rüyam biraz karışık ama toparlayarak anlatıcam.Bir uykuya dalıyorum geleceğe gitme uykusu şuan 15 yaşındayım ama kalktığımda 44 yaşında oluyorum yani bana öyle diyorlar herneyse .Kalkar kalkmaz evde babamı ve annemi görüyorum baba şuan ben kaç yaşımdayım diye soruyorum 44 diyor aynaya bakıyorum ama hala aynıyım şimdiki halim gibi hiç bi deişiklik yok annemle babamda aynı 29 yıl geçmesine rağmen hala genç ve bakımlılılar baba diyorum sen şaka falan yapmıyorsun değil mi diye soruyorum 29 yıl geçmesi imkansız o da hayır geçti diyoroysa ben 2 3 yıl geçicek sanmıştım sonra dışarıya bakıyorum aynı cadde sokak yine bi deişiklik yok bizim komşu kapıda oturuyor yüzünü pek net göremedim ama oda aynı sadece şuan 3 çocuğu var mesela ama rüyamda 4 tane oluyordu ve en küçük olan 2 3 yaşlarındaydı babama yine diyorum bak baba işte geçse geçse 2 3 yıl geçmiştir 29 çok fazla şaka yapmayın diye çıkışıyorum sonra kendim hakkımda sorular soruyorum baba ben üniversite okudum mu?Hangi bölümü okudum?Bana okumadın diyordu sonra bende çok üzülüp ağlıyorum bu asla olamaz yalan söylüyorsun diye kızıyorum sonra gene babaannemle dedemide gördüm onlar da hala aynı seviniyordum onlar için amcam da aynıydı sonra anneme soru sordum o doru söyler diye korona virüsü bitti mi diye soruyordum o da çoktaan bitti diyordu ne zaman dedim 2020 nin sonunda dedi o haberi alınca gerçekten mutlu olmuştum sonra babamın yanına gittim çok sinirlendin baba lütfen doğruları söyle lütfen diye ağlamaya başladım ama söylemedi bende uyandım hemen

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli zorlukların aşılmasına, kaygı ve sıkıntıları geride bırakmaya yorumlanır.

 27. nothing dedi ki:

  Rüyamda okul gibi biryerde uyandım birsürü öğrenci vardı.Geçmişe gittiğmi anladım ve hangi yılda olduğumuzu sordum 2006 dayız dediler.Sonra ordaki birkaç çocukla kendi evime gitmeye çalıştım ve rüya sırasında sürekli uyanmamak için direndim en sonunda evime vardım kapıyı çaldım kapı açıldı evin içine girdim . Annem Babam vardı ve benim cocukluk halim vardı birbirimize baktık konuştuk orda rüya bitti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eğitim hayatında önemli başarılara yorumlanır.

 28. lorin gündüz dedi ki:

  rüyamda bir sahilde kardeşimle beraberdik sonra kardeşimin elinde bir kutu vardı kutunun içindede birsürü flaş bellek vardı ben bitanesi alıodum cebime koyuyordum sonra geleceğe gidiom gökyüzü yere çok yakınıdı çok güçlü bi yağmur yağıodu ama ben ve yanımdaki insanlar hiç ıslanmıoduk yanımdakileride tanımıyorum ayrıca bi tane kadın ve iki tane çocuk vardı birsürü bina vardı ama en büyüğü karşımızda duruyordu ayrıca her yer morumsuydu .o binanın içi su doluydu ve yağmurla daha çok doluyordu yanımdaki kadın bunun kullanılan su olduğunu söylüyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayal kurulan bir şeye erişmek ve maddi olarak daha iyi duruma gelmeye yorumlanır.

 29. Hülya dedi ki:

  Selam Aleyküm rüyamda zaman yolculuğum bir görev halinde ilerliyordu. Her yolculuğumda birilerini kurtarıyordum. Önce 1 erkek bebek kurtardım, sonra genç bir kız kurtardım. Zaman yolculuğum kapılardan geçiş ile ilerliyordu. Hayır olsun. Yorum için teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden güzel haberler gelmesine, hayallere kavuşmaya yorumlanır.

 30. zafer dedi ki:

  Merhabalar gördüyüm bir rüyayı anlatacayım ruyamda birden biyerde uyandım ve nerde oldumu ve nasıl geldiyimi hatırlamıyorum ama uzerimde uzay kıyafetine benzer bir kıyafet vardı be bir evin kapısını caldım diye hatırlıyorum iceriden bir ayle cıktı bir kadın bir adam bir yaşlı kadın ve 2 cocuk biri kız diyeri erkek ve onları hangi yılda oldumuzu sor dum ve bana bir tarih verdiler ama hatırlamıyorum ve bana inanmadılar bazı sorular sordular ce anlatmaya başladım ve kimlik cüzdanımı gösterdim elimdede bir dosya gibi bişey vardı kaza yaptıyım icin ayama sürdüyüm arı kesici kıremvardı cocuklardan kız olanı onu aldı bende al senin olsun dedim ve aylesine ne işe yaradını söyledim sonrasında birden bire uyandım yorumu nedir acaba… not bu arada gördüyüm aylenin maddi durumu orta seviyenin altındaydı

  1. admin dedi ki:

   Bazı hayallere kavuşmak, elinize daha çok imkan geçmesine yorumlanır.

 31. Mehmet dedi ki:

  2600 yılına gitmiştim.uyandığımda ustumde yedi tane battaniye vardı. abd ye gitmiştim.ABD müslüman devleti olmus ve turkiye yıkılmıştı.kadınlar cok nadir bulunuyordu.nadir bulunduğu icin para ile satiliyordu.orda kendime bir arkadas bulmuştum.arkadasim bana kendi zamanini bende ona kendi zamanimi anlatiyordum.ben ona bizim zamanimizda kadinlar çok fazlaydı diyordum o bana gülüyordu.arkadasima uzaylilar varmi diye soruyordum var diyordu ve bana fotolarini gosteriyordu.bana 3 tane fotoğraf gösterdi 1.fotograf kertenkelenin insan kadar olan seklini gosteriyordu.2.fotograf fildi.3.fotograf ise bir ayinin bir cocuk kadar olan haliydi.yani ruyam kisaca boyleydi.uyandigimda 2600 yilindaydim ve abd müslüman devleti olmuş.turkiye ise yıkılmıştı.dunya acayip sekilde sogumus dunyada sadece 100 yada 200 kisi kalmıştı.lutfen ruyamin tabirini soyleyin bana

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski hayallerinize kavuşmak, büyük yeniliklere ve maddi kaygıların bitmesine yorumlanır.

 32. Rümeysa dedi ki:

  Bir tanıdığınız abi var onun kızı ile Rüyamda eski zamanda olan olaylara gidiyorduk (fakat abinin kızı yok oğlu var ) Fakat bir olay varmış oraya gidecekmişiz diyorum ki ben oraya gitmek istemiyorum sonrasında o tanıdığımiz abi geliyor rüyaya ve kızıyor yapma demedim mi ben sana diye. Öyle değişik bir rüyaydı

  1. admin dedi ki:

   Hedeflerinize ulaşmakta birinden gelecek olan desteğe yorumlanır.

 33. Tuğba dedi ki:

  Ruyamda eşimle bi kitap araciyla zaman yolcugu yaptik esimin cocukluguna gittik ailesiyle vakit gecirdik esimin bebekligini sevip hediyeler verdik aileye

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iyi haberler almak, hayallere kavuşmaya yorumlanır.

 34. Irmak dedi ki:

  Rüyamda geçmişe gidiyorum gittiğim dönem biraz karışık oluyor orda 2 yaşlı teyze görüyorum gelecekte yaşanacakları anlatmaya başlayınca dur anlatma diyor ben saten ozaman ölmüş olcam diyor bende tamam galiba dogru siz ozamana ölü oluyorsunuz diyorum sonra bi anda gine kendi yaşadigim doneme gidiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eskiden hayal olan bir şeye yakında kavuşmak, ailede sevince yorumlanır.

 35. Ebru dedi ki:

  Merhaba. Ruyada ben eski bir zamanda buluyorum kendimi, inslanlarin on yargili oldugu bir zamanda. Cunki cok guzel luks bir italian araba kullaniorum ve herkes emen emen italian oldugumu sanip on yargili. Arabami bir otoparka koyup, otobuse biniyorum arkaya. Yanimda bir kadin var, onu emen cok cana yakin buldum. Kadinin bir telefonu vardi ama internet o zamanda daha yoktu telefonun ustunde ama baska bir aletle telefonlarini birlestirip internette baglanabilior.. kendisi sevgilisiyle konusuyor ve mutlu gorunuyor. Kadin cam kenarindaki koltukta oturuyordu bende onun yaninda, birden yer degistirdigimizi gordum, bunun farkinda vardigimda, kadina isaret ettim yer degiselim diye, boyle iyi diyormus gibi koluma dokundu, kafasini sallayarak. Otobus yolculugu yapioruz nereye gittigimizi bilmiorum ama otubuste Kadin ve benden baska kadin yotu, butun diyer yolcular erkeklerdi. Bi sure sonra Kadina kendi telefonumu gosteriorum ama gizli.. telefonumda wifi var diye, kadinin sasirdigini hatirliyorum. Bir sure sonra da, otobus duruyor icine kotu adamlar biniyor once baska yolcuyla tartisiorlar sonra baskalarini cagirip silahla vahsi ce herkese sıkmaya baslayip öldürüyorlar.. arkada oturanlardan biri arkaya gecisi kapatior kendi bedenini kullanip bense bir kapi goruyorum, Kadinin elini tutup o kapiya dogru gidiorum o sira da kendini siper eden adam vuruluyor ve arkaya gecebiliorlar.. biz saklanmaya calisioruz o arka odada tuvvaletlerin oldugu yer aslinda. O yerde baska 2 kapi daha var : biri buyuk, genis bir oda, tuvvaleti Olan bir yer. Digeri ayni sey ama kucuk. Biz ikincisine giriyoruz, Kadin yere oturup korkuyor vende kapiyi kapatmaya calisiorum ses yapmadan, kapiyi biraz kapatip, kucuk bir aralik birakiorum ve dinliorum.. ses gelior onlardan, otobusten inecekler. Otobusten indiklerinde hepsi, biz hala saklaniorduk ama ben disariyi gordum adamlar cete hepsi toplanip baska bir otobus aramaya gittiler, tek dertleri insanlari oldurmek. Ayni anda da biraz uzakta bir otobus Mola yeri gibi bir yer gordum ve ordan bizim otobuse bakan bir kac kisi vardi ve şok halindeydiler ama yani sira kimse yardima gelmedi gordukleri halde. Sonra uyandim.. ne demek bu ruya, ilk defa bir yorum yaziorum, cvp verirseniz cook mutlu olurum. EBRU

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya amaçlara hedeflere ulaşmak, emeklerin karşılığını almaya ve refaha ermeye yorumlanır.

 36. Savaş dedi ki:

  Rüyada belli yerlerde kapı gibi birşeye yaklaşıyordum ve başka yerlere ışınlanıyordum ve geçmişe gidiyordum mesela 2008e gitmiştim oradakilere biz 2020 yılındayız diyordum ama kimse inanmıyordu sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya belirsizliklerin teker teker ortadan kalkmasına yorumlanır.

 37. Hasan Elis dedi ki:

  Rüyamdan fazla şey hatırlamıyorum ama hatırımda kalanlar şunlar yaklaşık 2 sene önce arkadaşlarım ile piknige gitmiştim rüyamdada aynı yere gidiyordum ve 2 sene önceyi yaşıyordum ama bu sefer aynı kişilerle degildim tanımadıgım insanlar ve amcam, kuzenim vardı piknigin sonlarında yaşamam gereken şeyleri yapmadıgımı farkettim yani bir nevi gelecegi degiştirdigimi farkettim herkese dedim ama pek önemsemediler yolda giderken nasıl yaptığımı bilmeden tahmince 10, 12 sene daha geriye gittim eski okulumun oradaydım ve gerçekte olmayan bir yer vardı bir yokuşdaydım ve karşımda aşagı tarafta yanımdakikere gelecekde gösterdigim yerin baya büyük olacaganı söyledim (okul oldugunuda söyledim gerçekte olmayan bir yer) tanımadıgım bir kaç kişi ile konuştum onlara gelecekde olacak şeyleri söyledim gerisini hatırlamıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına ve maddi olarak daha rahat bir sürece girmeye yorumlanır.

 38. Volkan dedi ki:

  Sa. Uykuda ruhum bedenimden ayrılmış gibiydi ve çok gecmişe gittim öyleki önce bir gemiyi di. Sonra bir bina oldu 3 katlı ondan sonra gemiden bir merdiven gördüm ve merak ettim yani herşey çok gerçekti nefes alıyordum herşey normal hayattaki gibiydi ve merdivenin ilk katına geldiğim de etrafıma baktığım herşey çok eskiydi bu tahminimce 500 veya 600 yılları arasın da ve sonra 2 kat daha cıktım ve orada yemek kokusundan tutun seslere kadar herşeyi gerçekten hissediyordum yani çok gerçekti herşey tam içeriye bakacakken 3 kata o sırada birşeyler devrildi merdivenden aşağıya ve kaçmaya başladım o devrilen eski malzemeler merdiven de engel oluşturdu ve ben üstünden atladım ve giriş katına vardım orda insanlar vardı ve ben onları net Bi şekilde görüyordum öyleki bana bakıyorlar Dı ve konuşuyorlardı sonra Bi kapı kördüm dışarıdan güneş ışığı vuruyordu ve öğlen saati falandı herhalde güneş öyle yansıyordu ve ben tam o kapıya yanaşacakken 3 kattaki adam önce ertafa bakıyor ve ben tam yanından dışarıya cıkarken bana sesleniyor o sırada kafamı çevirip ona bakıyorum ve bana birşeyler söylüyor ama arabca kelimelerle ve adamın yüzünü ve herşeyi net bir şekilde görüyorum adamın boyundan hareketlerine kadar herşey çok canlıydı yani hissediyordum sonra bende adama baktım ve ona dedimki bunların hepsi senin hatan tabi bunu ben söyledim ama olduğum kişi yani içinde olduğum kişi arabca birşeyler söyledi ve adam yüz ifadesi değişti hüzünlüydü sonra biri daha vardı ve beni tanıyor gibiydi ve ben kafamı çevirip kapıya duğru baktım yürümeye başladım ve o sırada beni tanıyor dediğim kişi bana sarıldı ve bu çok gerçekti ve sonra gözlerimi mutlu birşekilde kapattım yani çok güzel Bi duyguydu sonra herşey karanlığa böründü ve gözlerimi acmaya başladım ama acamıyorum yani ense kökümden kuyruk sokumuna kadar ve anlım da çok ağır bir yük vardı yani uyanamıyordum sonra kollarımı kaldırarak gözlerimi actım bu biraz değişikti yani nasıl birşey tahmin edemiyorum… Bu rüyayı yeni gördüm bugün saat 23:45 ve 02:07 bu saate uyandım ve benim bu rüyadan nasıl Bi anlam cıkarmam gerekiyor…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten müjdeli haberler almak,z orlu bir süreçten kurtulmaya yorumlanır.

 39. Aslışah dedi ki:

  Merhaba admin Ben rüyamda dar yoldan geçerek 1969 gittim. O zamanda ben değil annem bile yaşamıyor dedemlerimin annanemlerin genç olduğu zamanlar bir gemide sehat ettim. Şu an ki olan yerlerin daha hiç olmadığı eskiden beri olan yerlerinde 1969 zamanına ait malzemelerin ve inşaatların olduğunu gördüm. Bir Cafe de oturup kahvaltı yapıcaktım sağanak yağmura tutulduk. Hiç bir şey yiyemedik. Daha sonra eski zamanın sokaklarını gezdik. sonra bir yerde oturup dondurma yedik. Ordan kalktık dar kısık tan geçerek günümüze geldik.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında daha iyi bir konuma gelmek, ailenizin sizinle gurur duymasına yorumlanır.

 40. Dilara dedi ki:

  Rüyamda ben ve 3 ablam geçmişe gitmisiz dışardan görünmez olarak bebeklik halimizin anne ve babamız la denizde yüzüğünü izliyoruz. Sonra annem bizi alıyor ve babamla vedalaşir gibi uzaklasiyorlar benim bebekligim ağlıyor babam da agliyor. Yorumlarsanız çok sevinirim. (Normalde babama gönül kirginligim çok kendi içimde, anne de baba da sağ)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eskiden hayal ettiğiniz şeylere yakında sahip olmaya yorumlanır.

 41. Ezgi dedi ki:

  Merhaba Benim. Rüyamda öğretmenim bana bir İngilizce ödevi veriyordu Ve bunu günüme yazdım fakat ben üç gün içinde yetiştirmem gerekirken yapmıyordum. Ödevin yetişmesi gereken son akşam günüm olduğu yere gidip Yazdığım yazıyı okurken bir anda üç gün öncesine zamana döndüm . Bu arada üç gün içinde de benim doğum günüm vardı ve doğum gününe gelen iki kişinin nedense kim olduğunu bir türlü bulamıyordum.Ardından aradan üç gün daha geçti ve ben tekrar ödevi yetiştiremedim.Bu sefer geri dönebileceğimi bildiğim için yanımdaki insanlarla birlikte defterin yanına gittim defterde Evimizin dışındaki bir çatının üzerinde duruyor. Bu sefer Daha eski bir anıyı okuğumda 10 öncesine döndüm.Babamı gazete okurken gördüm ve babama baba aslında ben iki gün sonra ne olacağını biliyorum dedim babamda gerçekten mi dedi sonra ben de aslında On gün sonrasında biliyorum dedim ve birden her şey durdu babamın yanında benim bir siliyortim çıktı ve bana böyle bir şey yapamayacağını bilmiyor musun Böyle bir şeye asla izin vermez dedi ve ben babama söylemedimz zamana geri döndüm bir anda. Ve içimde sürekli bir huzursuzluk vardı. Ödevi yetiştiremediğim için

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı isteklereve hayallere erişme, kat edilen yolun daha çok olmasına, uzaktan önemli teklifler almaya yorumlanır.

 42. Adım gözükmesin dedi ki:

  Ben daha 15 yaşında bir ergenim ama tam 7 yıldır bi çocuğu seviyorum naparsam yapıyım kopamadım ondan 2 ay önce 2 yılın ardından ilk kez gördüm onu o beni erkek kankalarınfan ayırmazdı ben onu severken o beni best frend olarak görürdü her zaman nen liseye geçtim ve onu hala unutamadım hatta bu son gördüğümde öğrenmişti onu sevdiğimi falan sınıftan biri söyledi… Jerneyse ilk kez onunla ilgili böyle bir rüya gördüm rüyamda 4. Sınısa tekrar geri gitmiştim ilk gün o yoktu sınıfta 2. Gün geldi selamlaştık falan 2. Ders sırama tanımadığım biri oturdu o da gelip sinir yaptı ben elini tuttum yamıma oturturdum ama elini bırakmak hiç gelmedi içimden xrüyada olduğumun farkındaydım ve elini bırakmadım ona sarıldım ben hayatım boyunca hiç sarılamadım ona hep saçını çekerdim çümki küçük daha burnu b.ktan çıkmamış bi çocuksun sen sevmeyi nerden bilicen dimi ama öyle olmuyodu biz 4 e giderken benim en yakın arkadaşlarımdan biriyle çıktı her hoşlandğı kızı gelip bana amlattı içim accıya acıya dinledim onu rüyamda her görüşümde yanında olmaya çalıiıyorum barı rüyamda mutlu oliyim diye ama tamam burası biraz saçma oldu niye anlattım bende bilmiyorum ama ben sürekli hergün o çocuğu rüyamda görüyorum o arada bu günkü rüyamı anlattım onun anlamını atabilirmisiniz lütfen

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hoşlandığınız kişiden haber almak, dostlarınızla uzun bir sohbete yorumlanır.

 43. Burak dedi ki:

  Bişeyler oluyor kıyamet sanıyoruz insanlar öldü zannederken eski büyüdüğüm ananemgilin evini ziyaret ediyoruz ev bom boş sonra Bi okadar ömrümün geçtigi kendi evime gidiyoruz tabi bu olay Rüyamda 2 yıl ötesine gidip yaşıyoruz neyse o yıldan kuzenimi çagırıyorum ne oldu kaç yılındayız filan baban epilepsi den öldü dedi ama ben üzülmüştüm bak birazdan gelsin görürsün dedi Bi anda Bi şekilde sanki geçmişe gitmişgibiydik çünkü babam ölmüştü yani elhamdülillah yaşıyor gerçekte neyse epilepsi hastasının ölümünü izledik YouTube dan rüyamda fln öyle işte agladın ettim ama gelecekte ben evde değildim eve gittiğimde çok korktum açıkçası yanımdada bitane kardeşim var orada yanımda

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir düzen kurmaya, bazı problemleri atlatmaya yorumlanır.

 44. Murat dedi ki:

  Rüyamda geleceğe gidiyorum orda kötü bir adama zaman makinasini kaptiriyorum sonra bu admin elinden almak için uğraşıyorum gideceğim yere bizim çaycı çocuk denk geliyor onun arabasına biniyorum enterasandir çocuğun araba mazotlu eski araba şimdiki zamanımızın arabalarından ama gelecekte neys bu beni gideceğim yere bırakıyor sonra biniyorum bu zamana geri dönuyorum..sonra tekrar gidiyorum ve yine kaptiriyorum bu adam gitmiş benim kardeşim,kuzenim getirmis ve geçmişte savaş çıktığını öğreniyorum tekrar arabayı sakladığı yere gidiyorum yine aynı çocuk ve aynı araba beni birakirmisin diyorum acelem var o da eşyaları eve bırakmam lazım bırakayım ondan sonra diyor acelem olduğu için ısrar ettimsede önce eşyaları koyduk..neyse zaman makinasini sakladığı yere bırakıyor bir evin içine saklamış girmeye çalışırken bu ve yanında bı kaç kişi geliyor bende çalılık yeşilliğin içine saklamayın derken birde bakıyorum kenardan büyük bı nehir akıyor hemen kenarına saklaniyorum birde bakıyorum oraya adamlar yerleştirmiş bunları çağırıyor ama beni görmemişler kalkıp gidiyorlar.. biniyolar zaman makinasına gidiyolar araba iken zeblin oluyor orda etrafı yüksek beton bir su kanalına iniyorlar vezaman makinasını yok etmek istiyorlar savaş olduğu için vursunlar diye oradaki bı kac kişi kiskirtiyolar tabi bunlar iniyor yanlız zeblinin içinde bende gizlice binmisim son anda kanalın içine iyce indiriyorum beton duvarlardan faydalanıp makinayı kurtarıyorum.. tabi yanındaki adamlar vurmak için silahlarına el atıyorlar ama yok ben onlar nerde unuttuklarını söylüyorum.sonra uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı istekleri gerçekleştirmek, uzun zamandır görmediğiniz insanlardan haberdar olmaya yorumlanır.

 45. Efe dedi ki:

  Benim rüyam ben bir orman gibi biryere gidiyorum ve bu ormanda hayvanlar filan konuşuyor sonra ben bu ormanda bir kaç arkadaşımla orayı yakmışım sonra bu arkadaşlarımın ailesi o ormana gidiyor ve ben o sırada biriyle dövüşüyorum sonra ölüyorum ama 1gün sonra tekrar doğuyorum sonra uyandığımda bi tilki bana burda 1gün 1yıl dedi sonra ben bida uyudum 1yıl ileriye daha gitim yani 2 yıl gitim sonra ben bi hayvana beni burdan götür diye yalvardım sonra hayvan beni yüriyerek götürceğine ben ona arabayla götürdedim orda bir araba vardı oda arabaya bindi bende bindim sonra bir mağara gibi biyere girdik çamurlu filan sonra ben orda tüm sevdiklerini filan düşünürken çıkmaya giderken ordan rüya bitti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, işlerinizde berekete yorumlanır.

 46. Reşad dedi ki:

  Merhaba. Ruyamda 2008 senesine gidiyordum. O zamanlar 7 yaşindaydim. Sanirim çocuk formunda gidiyorum ve aileme geleceyi anlatiyorum. Anneme anlatiyorum. Çox şaşiriyor. Çunki o zamanlar bir evimiz ve mutlu ailemiz vardi. Amma 1 yil sonra ev deyişmişdik, 10 yaşimda annemle babam boşanmişdi, 11 yaşinda yine ev deyişmişdik filan, yani çok şey olmuştu. Bunlari anlatiyorum ve yari inanib yari şok oluyordu. Sonra gelecekten geldiyimi ispat etmek icin kitap okudum. 7 yaşindaki cocuk nasi kitap okurki, ama ben boyuk oldugumdan ve cocuk formuda geldigimden kitap okuyarak bunu isbat etmeye calişdim. Önce ülke konstutosyasi okumaya calişdim, zordu. Bende roman okudum. Sanrm inandilar. Ben ruyada olurken ruya oldugun anlarim çogu zaman, amma bu ruya o kadar kusursuz ve gercekciydiki anlamadim. 1- 2 mantiksiz şey vardi, hepsi mantikliydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski planları hayata geçirmeye yorumlanır.

 47. Polat81 dedi ki:

  Merhaba , rüyamda bir kıza bakıyordum ve oda bana bakıyordu biraz gülüştük ve tam öpüşmeye başladık kendimi dışarda bir kaç kişiyle konuşuyor olarak buldum ve bir anda karşıda geçmişde ki kendimi araba kullanırken gördüm siyah güzel bir araba kullanıyor muşum ve hemen arabanın önünü geçtim ve kendimin yanına gittim ona durmasını söyledim ve yanına binerek biraz ilerlemesini sürmesini söyledim ikimizde takım elbiseliydik benim üstümde siyah geçmişimdeki benim üzerinde sarıya benzer takım elbise vardı ve onunla konuşmaya başladım bir süre sonra ben gelecekten geldim dedim ve yüzüne baktığımda gözleri yok gibiydi simsiyahtı ve baygındı ve sorduğumda duyduğunu söylüyordu. Ve ona ne olursa olsun bu arabayı sakın satma dediğimi hatırlıyorum. Üstüne basa basa söylüyordum uzaktan babam geliyordu ve oradan hemen uzaklaşmak istiyordum . o arada biri önden bana çarptı bende arabanın önündeydim gittim ve adamla konuşmaya başladım ve adam sinirlenerek bir anda bana vurmaya başladı yanındada bir adam daha vardı ve ikiside iri yarıydılar ve onlara tek tek gelin delikanlı olun diyordum adam tamam dedi ve ben ne hikmetse ceketimi ve ayakkabımı çıkardım kavgaya tutuştuk adamları dövdüm bir anda uyandım.fakat ilk başlarda bende gelecekten geldiğimi bilmiyordum kendimi araba sürerken görünce öğrendim. Cevap verirseniz çok mutlu olurum teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailevi sıkıntıların yakında sona ermesine, zor günleri atlatmaya yorumlanır.

 48. Kemal dedi ki:

  Rüyamda ilk başta hayatımla ve çevremle alakalı birşeylerin kötüye gittiğini, insanların bozulduğunu, gerçekte yaşayan tanıdığımın genç yaşta vefat ettiğini, dünyanın genel olarak sıkıntılı bir hâl aldığını gördüm. 2 tarafıda kalın ve uzun duvarları olan bir yoldan anneannemin evinin önüne geldim. Çok Karanlık ve pis bir geceydi, bozulmuş topluluğu simgeleyen şeyler gordüm sanırım. Dısarısı Karanlıktı ama yukarıda parlak bir ay (sanırım vardı).. Ananemin evine girdim, bahçenin arka tarafında mezar olgunu ögrendim ve sanırım iki yakınımın orada yatıyormuş. O tarafa hiç gitmedim. Bahçede ki koltuğa oturdum. Geçmişe gitmem gerektiğini düsündüm sanırım. Birşeyler yaptım, başımı saat gibi çevirmemle beraber birden geçmişe 2012 yılına gittiğimi gördüm. Heryer birden sakince aydınlandı, birden güneş açtı. Çok gerçekçiydi. Üst kata çıktım anneannem oturuyordu. Vefat eden dedem sanırım koltukta uzanmıs yatıyordu. Baba tarafından vefat eden büyük ninem yaşıyormuş gibi hissettim. Ayrıca bunun ya öncesinde ya sonrasında rüyamda evin içinde karanlık bir gecede telefonla konuştum. Konuştuğum kişiye bu dünyanın yükünü artık omuzlarıma aldığımı, eskiden fedakar ama aynı zamanda bencil ilk kendini düsünen sonra baskasını dusunen birisi oldugumu söyledim ve artık tüm dünyayı kurtarmak için mucadele edecegimi söyledim. Herşey çok gerçekciydi.. Rüyanın sonunda hastanede guvenlikle konusuyordum ve bir yandan bulunduğumuz zemin ve odayla beraber yukariya havalanıyorduk sonra uyandim… Mesleğimle ve hedeflerimle alakalķ küçuk detaylarda vardı rüyanķn bazı kısımlarımda..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eskiden istediğiniz şeylere yakında sahip olmaya, iyi şeylerin gerçekleşmesine yorumlanır.

 49. Anar Məmmədov dedi ki:

  Rüyada Hürrem ve Sultan Süleyman vardı.Yılın 10-cu ayı (Adını bilmiyorum,eylülden sonrakı ay) Süleymandan Hürrem para istedi.Bunun üstüne erkekler onu takip edib öldürmek istiyordular.Ancak o İtaliyaya kaçtı ve sonra ölüm haberi geldi.Annemle fıstık almaya giderken 2ni düşürdüm.Annem onun üzerine daha çokunu aldı.Ancak yine de düşen fıstıklara üzülüyordum.Bir gece anneme dedim ki,rüyada hürremin dansını gördüm.Çok seksi dans ediyordu.Erkekler de gelib annemle seks yapmak isterken annem izin vermedi. Annem Hürrem olmuştu. Ona sordum ki,Süleyman sana çokmu para verdi.Annem hayır dedi.Yani böyle karışık bir rüya.İki zamanda yolculuk.Bunu yorun bu gün mümkünse.Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya verilen borçların geri gelmesine, yeni bir sosyal çevreye yorumlanır.

 50. Serkan dedi ki:

  Geçmişe gidip babamı ve yaşadığım evi görüyorum ailemle birlikteyim kimse beni tanımıyor ama ben onlara yardım etmek istiyorum . Ama hemen geri dönmem gerekiyormuş ve aceleyle geri dönmeye çalışıyorum son anda onların zengin olmaları için sadece şarkı bestesi birakabilecegimi düşünüyorum . Sonra uyanış 😉

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı haberler almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status