Rüyada Zina Yapmak

Rüyada zina yaptığını görmek, paranızda ya da mal mülkünüzde gözü olan, husumetlik çıkarmak isteyen kimselerin varlığına yorumlanır. Özellikle de hane içerisinde miras paylaşımı konusu varsa, bu konuda bir takım can sıkıcı olaylar yaşanabilir, kırıcı sözler duyabilirsiniz. Aç gözlü kişilerin hal ve hareketleri canınızı sıkabilir, hak etmediğiniz davranışlar ile karşılaşabilirsiniz. Rüyada zina etmek, aynı zamanda maddi kayıplara, elinizden çıkan yüklü bir miktar paranın geri gelmemesine yorumlanır. Bu yüzden de maddi zorluklar ortaya çıkabilir.

Rüyada kendini zina yaparken görmek, yapılan hatalardan dolayı pişmanlık duymaya, ani verilen kararların sonrasında zarara uğratmasına yorumlanır. Aceleci karar vermemeye gayret edin. Rüyada başkasını zina yaparken görmek, eğer tanımadığınız biri ise hayırlı bir rüyadır ve işlerinizin yoluna girmesine, özel hayatta mutluluğa yorumlanır. Eğer tanıdığınız biri ise de haram mal mülk ya da kazanç gibi anlamlara gelir.

Rüyada Zina Yapmak ve Pişman Olmak

Haklı olduğunuz bir konuda herkesin sizi haksız olarak düşünmesi ve yok yere tepki görmek gibi anlamlara gelir. Boşuna sizin günahınızı alan ve dedikodunuzu yapan kişiler olabilir. Hakkınızı savunmazsanız üzüntü duyabilirsiniz.

Rüyada Zina Yapmaktan Vazgeçmek

Zor seçimler yapmak ve bir şeylerden ödün vermek gibi anlamlara gelir. Mesela parasal sıkıntılar yüzünden masraflarınızın bir kısmını kısmanız gerekebilir. Ya da özel hayatınızda zor da olsa birini hayatınızdan çıkarmak sizin için daha hayırlı olabilir. Rüyada zina yapmaktan kaçmak, bir süredir affetmediğiniz biri varsa bu kişiyi affetmek anlamına gelir. Sizden af dileyebilir ve yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Akrabayla Zina Yapmak

Hain kişilere ve bu yüzden de zor durumda bırakılmaya, güvendiğiniz insanlar yüzünden mağdur edilmeye yorumlanır. Akrabalarınız ile aranızda çıkan sorunları aşmak zor olabilir. Sizi kıskanan fesat biri yüzünden keyfiniz kaçabilir.

Rüyada Erkekle Zina Yapmak

Haram para pul, hak çiğnemek gibi anlamlara gelir. Pek de hayırlı bir rüya değildir. Haydan gelenin huya gideceğini simgeler. Eğer haram para pula göz koyarsanız daha büyük zarar uğrayacağınız demektir.

Rüyada Sevgiliyle Zina Yapmak

Sevgiliniz ile maddi sorunlar yüzünden ilişkiniz çıkmaza girebilir. Onunla ortak bir gelecek paylaşmak konusunda da içinize kuşkular girebilir, ilişkinizin geleceğini görmekte zorlanabilirsiniz. Daha gerçekçi olmanız ilişkinizde bazı sorunları ve engelleri görmenizi sağlar. Duygularınız kadar mantığınıza da önem vermeniz gerekebilir.

Rüyada Zina Yapmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, çıkan bazı huzursuzluklara, hak çiğnemeye ve hakkınız olmayan bir şeye sahip olmaya yorumlanır. İç huzurunuzu sonradan kaçıran şeyler olabilir. Mal mülk konusunda da yapılan haksızlıklar canınızı sıkabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status