Rüyada Ziyaret Görmek

Rüyada ziyaret görmek, yıllardır görmediğiniz insanlar ile görüşmeye ve hasret gidermeye yorumlanır. Ayrılık acısı çeken kişiler için ayrılık acıları son bulur. Yeniden sevdiğiniz insan ile bir araya gelerek hayatınızı birleştirebilir, ilişkinizde daha mutlu olabilirsiniz. Rüyada misafir ziyareti görmek, evinizde bir davet olmasına ve sevdikleriniz ile bir sofra etrafında buluşmaya yorumlanır. Rüyada birini ziyaret etmek, sizin yolunuzu gözleyen birinin habercisidir. Bu aile büyüklerinden biri de olabilir ve gelecek günlerde sizi çağırabilir. Rüyada birinin eve ziyarete gelmesi, yeni insanlar ile tanışmak ve iyi kalpli insanların hayatınıza girmesine yorumlanır. İlişkisi olmayanlar yeni bir ilişkiye başlar, aileniz de bu ilişkiyi onaylayabilir.

Rüyada arkadaşını ziyarete gitmek, gelecek günlerde çıkılacak bir yolculuğa çok mutlu olmak demektir. Uzun süredir ziyaretine gitmek ve gönlünü almak istediğiniz bir dostunuz varsa yakında yolunuz düşebilir. Daha sık görüşmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Aile Ziyareti Görmek

Ev hayatında daha mutlu olmak ve aile fertleri ile daha iyi geçinmek demektir. Eğer bir süredir ailede kırgın olduğunuz biri varsa aranız düzelir. Para yüzünden yaşanan bir gerginlik de biter. Rüyada akraba ziyareti görmek, düğün dernek gibi hayırlı bir vesile ile tüm akrabaları görmek demektir.

Rüyada Türbe Ziyareti Görmek

Çekilen dert ve cefanın bitmesine, istenen bir şeyin gerçek olmasına yorumlanır. Bir süredir çekilen dert sona erer. Çok istediğiniz bir şeye sahip olabilir, dileklerinize erişebilirsiniz. Rüyada mübarek yerleri ziyaret etmek, sevdiklerinizden hayır duası almak demektir. Sevdikleriniz zor günleri geride bırakırlar.

Rüyada Hasta Ziyareti Görmek

Sevdikleriniz ile dertleşmek ve sıkıntılarınıza çare bulmak anlamına gelir. Zamanında size karşı yapılan haksızlıklar biter. Bazı insanlar ile yüzleşmeniz gerekebilir. Özellikle de sizi üzüp duran biri varsa bu kişiye doğruları söylemeniz gerekebilir.

Rüyada Ziyaret Suyu Görmek

Elinizde çıkan bir miktar para geri gelir. Zamanında parasal anlamda zarara uğrayan kişiler maddi kayıplarını geri koyarlar. Mal mülk konusunda da yaşanan anlaşmazlıklar ve miras kavgaları tez zamanda son bulur.

Rüyada Ziyaret Ağacı Görmek

Bereket ve bolluğa, çalışan kişilerin iş hayatında daha başarılı olacağına yorumlanır. Kendi işini yapanların işleri çoğalır, günden güne işleri açılır ve işlerini büyüyebilirler. Bir yerde çalışanlar da zam alabilirler.

Rüyada Ziyaret Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, uzakta olan sevdikleriniz ile bir araya gelerek hasret giderebilirsiniz. Sevdiği insanın yolunu gözleyenler beklediklerinden de önce kavuşurlar. Özlemler kısa sürer. Bir yerden önemli bir davet alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Aslı dedi ki:

  Rüyamda kendimi eski üniversitesi yıllarımda görüyorum. Ondan daha da eski arkadaşlarımıda görüyorum ve bunlarda önlüklülerdi. Telefonda eski sevgilimle konuşurken bana ismini değiştirirsen senle evlenirim diyordu bende sinirlenip kapattım. Sonra durağa yürüyeyim derken nolduysa yolumu kaybedip bi türbeye çıktım. Herkes oradaki zatları ziyaret ediyordu.kimin türbesi bilmiyorum. Bende banka oturdum yanıma döndüğümde bi kadının suratı yanmıştı önümde oturan adamın eli kopmuştu. Kafamı iyice kaldırdığımda aslında orada bulunan herkesin bi parçasının kopuk olduğunu yanık yada hastalıklı olduğunu gördüm ve korktum. Ordan çıkmadan amcaya sordum dedimki neden burda hiç genç yokta hep sizin gibiler var. Elimi tutmaya çalıştı ama eli yoktu. Oradan öylece uzaklaştım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski dostlarınızla yeniden görüşmeye ve onlardan güzel haberler almaya, birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 2. MelisX dedi ki:

  Rüyamda kızımın iş yerinde temizlik görevlisi olarak çalışan bayanın evine kızımla ziyarete gittik. Gittiğimiz evin sadece bir tek duvarı vardı, çatısı da yoktu, başka duvarı da yoktu. Konum olarak da gerçekteki evin konumuna benzemiyordu. Binaya vardığımızda evlerine girmek için dehliz gibi bir yerden geçerek evlerine girdik. Evin içi karanlık değildi. Güya bizim beyaz bir kedimiz vardı ve yanımızda onu da eve götürmüşüz. Kedi bembeyaz ve temiz bir kediydi. Yanımızda getirdik ama ya evi kirletirse diye düşündüm ama hiçbir yeri kirletmedi ve uslu bir kediydi. Evde, evin tek duvarına dayalı bir çuval ceviz vardı. Cevizler normalden çok büyüktü. Kedinin içmesi için yanımızda süt götürmüşüz. Ziyaret ettiklerimizin de sarman kedisi varmış, iri cevizlerden birini elimle kolayca kırıp kabuğunun içine kedilerin içmesi için sütten döktüm, her iki kedi de o sütten içtiler. Cevizin kabukları neredeyse çanak boyutundaydı. Bayanın oğlu da evdeydi. Efendi bir tavırla yanımıza gelip kedileri sevdi. Evde sadece bayan ve oğlu vardı, evin babası ve evin kızı evde değillerdi. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında evinize kalabalık misafir gelmesine, hayırlı haberler almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status