Rüyada Adam Öldürmek

Rüyada adam öldürdüğünü görmek, birine söylediğiniz sözlerden dolayı pişmanlık duymak anlamına gelir. Yakın zamanda ayrılık yaşayan kişiler için bu ayrılığı kolay atlatamamak olarak yorumlanır. Sonradan ayrıldığınız için çok pişman olabilirsiniz. Ya da kalbini kırdığınız insanların sizi affetmesi için uğraşmanız, gönüllerini almanız gerekebilir. Rüyada birini öldürmek, hayatınızdan birini temelli çıkarmak anlamına gelir. Bu kişi sizi çok kızdırabilir ve onu bir daha görmek istemeyebilirsiniz. Onu affetmesi zor olabilir. Rüyada birini öldürmeye çalışmak, sizi sürekli huzursuz eden, üzen ve üzerinizde bakı kurmaya çalışan birinden bir türlü uzaklaşamamak demektir. Çalışan kişiler de işlerinden memnun değillerse bir türlü ayrılamazlar. Önünüze bir takım engeller çıkabilir.

Rüyada katil olmak, öfkenize yenik düşmek ve bu sebeple de maddi ya da manevi yönden zarar etmek demektir. Sırf öfkelenip parasal anlamda zarar edecek bir hamle yapabilirsiniz. Ya da aşırı tepki vererek olacak bir işi de bozmanız olasıdır. Özellikle sizden habersiz gelişen olaylar ve söylenen yalanlar yüzünden ani tepki verilebilir.

Rüyada Adam Öldürmek ve Gömmek

Hiç unutamadığınız biri varsa artık bu kişiyi tamamen geçmişte bırakmaya yorumlanır. Özellikle eski sevgiliniz ya da sizi zamanında üzen birileri varsa, artık tamamen geride kalırlar. Şu günlerde hayatınıza giren yeni insanlar sizin duygularınızı değiştirebilir, artık geçmişe takılı kalmadan güzel günler geçirebilirsiniz.

Rüyada Adam Öldürmek ve Ağlamak

Radikal bir karar almak ve bu sayede doğru şeyi yaptığınızı görmek anlamına gelir. Aşk hayatınıza yönelik ayrılık ya da barışma gibi alınan kararlar başta sizi tedirgin etse de ilerleyen zamanda ne kadar doğru bir karar vermiş olduğunuzu göreceksiniz.

Rüyada Adam Öldürmek ve Kaçmak

Bir türlü yüzleşemediğiniz şeylere yorumlanır. Mesela başkalarından sakladığınız bir şeyler varsa bunların ortaya çıkması korkusu yüzünden sürekli endişe duyuyor olabilirsiniz. Özellikle de özle hayatınızda ailenizden gizlediğiniz şeyler size zor anlar yaşatabilir.

Rüyada Silahla Adam Öldürmek

Bazı konularda olgunlaştığınızı fark edeceksiniz ve eski endişeleriniz de tamamen geride kalacak. Sizi sürekli korkutan ve üzerinize baskı kurmaya çalışan, korkutan biri varsa bu kişiye karşı artık tavırlarınız değişebilir, güçlenebilirsiniz.

Rüyada Bıçakla Adam Öldürmek

Çok sevdiğiniz birinden alacağınız darbe sizi üzebilir, hatta hiç de ummadığınız birinden bu zarar gelebilir. Örneğin bir zamanlar çok güvenip bir sırrınızı paylaştığınız biri varsa, bu kişi sizi yarı yolda bırakıp arkanızdan kuyunuzu kazabilir.

Rüyada Adam Öldürmek ve Saklamak

Aile veya sevdiğiniz insandan sakladığınız şeylerin size yük olmasına yorumlanır. Özellikle de bazı yarım kalan hayalleriniz olabilir ve bu hayaller yüzünden kendinizi kötü hissedebilirsiniz. İçinizde ukte kalan şeyler olsa da bunlardan vazgeçilir.

Rüyada Adam Öldürmek ve Kan Görmek

Bir türlü barışamadığınız ve anlaşamadığınız biri ile yenide birbirine düşmek anlamına gelir. Bu kişi sürekli size müdahale eden fena biri olabilir. Ama ne yazık ki bir türlü de peşinizi bırakmayan biri olabilir. Bu kişi sürekli sabrınızı zorluyor olabilir.

Rüyada Adam Öldürmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sevdikleriniz ile aranızın açılmasına ve duygu değişimlerine yorumlanır. Bir zamanlar çok sevdiğiniz birine şimdi duygularınız değişebilir. Ancak sizinle uğraşan birileri varsa bu kişilere karşı zafer elde edilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

9 Yorum

 1. Ergün
 2. Bircan
  • admin
  • selma
   • admin
 3. Muhammed
  • admin
 4. Ahsen
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status