Rüyada Adam Öldürüp Polisten Kaçmak

Rüyada adam öldürüp polisten kaçtığını görmek, ailenize ve size yapılan haksızlıklar yüzünden üzüntü duymaya ve maddi kayıpların ardından pişmanlık yaşamaya yorumlanır. Başkalarının hatası yüzünden siz de mağdur olup suçlu duruma düşebilir, davalık olabilirsiniz. Mahkemesi olan biri bu rüyayı görürse mahkemesi daha da uzayabilir, davanızda olumsuz gelişmeler yaşanabilir. Sürekli hakkınıza göz koyan kimseler yüzünden çaresiz kalabilirsiniz. Eğer üzerinize iftira atan birileri varsa foyaları ortaya çıkar. Rüyada insan öldürüp polisten kaçmak, borca girmek veya başkasının borcunu ödemek demektir. Size borçlanan birileri olabilir. Kötü alışkanlığı ve kumarı olan biri yüzünden de birikimleriniz eriyebilir.

Rüyada birini öldürmek ve polisten kaçmak, birine ağır sözler söyleyebilir, daha sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz. Sizi kışkırtan ya da sinirlendiren birine ağır laf edilebilir. Aranızda çıkan bir tartışma sonrasında da görüşmemeye başlayabilirsiniz. Çalışan kişiler iş hayatında rakipleri ile ters düşebilirler, iş hayatında artık kime nasıl güveneceğinizi şaşırabilirsiniz. Kendi çıkarını düşünerek sizi harcamaya kalkan kişilere karşı dikkatli olun.

Rüyada Cinayet İşleyip Polisten Kaçmak

Zahmetli bir işe girmek ve zor görevler üstlenmeye, haram kazanca yorumlanır. Kazancınıza hile ve haram karıştırmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olun. Kumar ve şans oyunlarında da şansınız kötü olabilir, maddi zarara düşebilirsiniz.

Rüyada Adam Öldürüp Polisten Kaçmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kendini çıkmazda hissetmek ve istemediği şeyler yapmak demektir. İstemediğiniz bir işte çalışabilir veya istemediğiniz sorumluluklar ile boğuşabilirsiniz. Başkasına kefil olanlar da pişman olabilirler. Sizi kandırıp malına mülkünüze le koymaya çalışan aç gözlü birileri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

18 Yorum

 1. Melisa
 2. Öznur
 3. Sami yilmaz
  • admin
 4. civan
  • admin
 5. Aslı
  • admin
 6. Metnas
  • admin
 7. Ahmet
  • admin
 8. Deniz
  • admin
 9. Marie
  • admin
 10. Canan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status