Rüyada Ağaçtan İncir Toplamak

Rüyada ağaçtan incir topladığını görmek, uzun ve sıhhatli bir ömre, iyi şeyler yapıp karşılığını almaya yorumlanır. Kendi menfaatiniz için yaptığınız işlerin karşılığı alınır, alın teri boşa gitmez. Yeni iş kuranlar işlerini beklentilerinden kısa sürede büyütürler, ortak iş yapanlar da bol kazanç sağlar. Eğer borçlarınız varsa yakında hepsinden kurtulabilirsiniz, ödemeleriniz zamanında elinize geçer. Hem kendiniz hem de aileniz için yaptığınız şeylerden sonuç alabilirsiniz. Rüyada incir ağacından incir toplamak, maddi birikimlerin artacağına ve kazancın bereketli olacağına yorumlanır. Para sıkıntısı çekenler yakında kazançlarında rahatlar, elinize fazladan geçen para olur. Rızkı zor olanların rızkları kolaylaşır.

Rüyada ağaçtan incir toplayıp yemek, iş ve eğitim hayatında güzle bir döneme girmek, şansın açık olacağına yorumlanır. Kişi umut ettiği hayata erişir. Çabalarınızın hiçbiri boşa gitmez ve kariyerinizde güzel gelişmeler olur. Rüyada ağaçtan incir koparıp yemek, mal mülk konusunda yaşanan anlaşmazlıkların da son bulması ve haneden beklenen paranın elinize geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Ağaçtan Kuru İncir Toplamak

Bekar olan ve evlenmek isteyenler için hayırlı bir talibin habercisidir. Evlilik yolunda güzel gelişmeler olur, kişi gönlü zengin biri ile evlenir. Evli olanlar için ise eşlerinin bol kazanç sağlamasına ve evi kolay geçindirmeye yorumlanır.

Rüyada Ağaçtan Siyah İncir Toplamak

Kalbini kırdığınız biri varsa onaracağınıza yorumlanır. Sevdikleriniz ile aranız açıksa düzelir. Kişi vicdani yönden kendini rahatsız hissettiği bir konuda gönül rahatlığına erişir. Haksızlık yaptığınızı düşündüğünüz biri varsa aranızdaki hak hukuk meselesi biter.

Rüyada Ağaçtan İncir Toplamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, işlerinizin açılmasına ve refah dolu bir hayat sürmeye, kazancın da bol olacağına yorumlanır. Kendi işini yapanlar işlerinde bereketli bir döneme girerler. İşsiz olanlar ise yeni iş başvurularından hayırlı sonuç alırlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bakın

Rüyada Kablonun Yanması

Rüyada Kablonun Yanması: Psikolojik ve Sembolik Analiz Rüyada kablonun yanması, genellikle iletişim sorunları, bağlantı kopuklukları …

3 yorumlar

  1. Büyük ve cok yüksek bir incir ağacından incir topluyordum ve yanınmda tanımadığım biriyle ve sonra ağaçın dalı kırılmasın diye ben aşağı indim ve incirin rengi yeşildi

  2. Benim oto tamir bakım servisim var rüyada takım dolabımla beraber başkasının incir tarlasında incir topladığımı gördüm en son büyük bir şişirilmiş balon gibi olan inciri kopardım tam o sıra biri geldi sonrasını hatırlanıyorum veya uyandım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status