Rüyada Alnının Şiştiğini Görmek

Rüyada alnının şiştiğini görmek, zamanında sizi yenilgiye uğratan veya zarar etmenize sebep olan kişiler varsa bu durumdan kurtulmaya yorumlanır. Başkaları yüzünden yaşamış olduğunuz tüm mağduriyet son bulur. Bazı insanlar sayenizde gözünüz açılabilir ve artık kime güvenip kime güvenmeyeceğiniz konusunda daha dikkatli olabilirsiniz. İş hayatında da kişi doru adımlar atar, doğru seçimler yapar. Sizin aklınızı çelmeye çalışan insanlar emellerine ulaşamazlar. Kötü ve kıskanç kişilerden uzaklaşılır. Rüyada alnında şişlik olması, aynı zamanda bir hataya bir daha düşmemek anlamına da gelir. Bir kere düşülen hatadan sonra kişi dersin alır. Sizi yarı yolda bırakan ve üzen bir insan yeniden aklınızı karıştırmaya çalışabilir. Size duygu sömürüsü yapan ve sadece üzen birine karşı dikkatli olun. Bu kişinin tekrar hayatınızda olması sizi yeniden üzebilir.

Rüyada alnında yara olması, sevdiklerinizin uyarılarını dikkate almayarak çok üzülmeye ve onlara karşı mahcup olmaya yorumlanır. Yakın çevreniz sizin iyiliğinizi isteyerek sizi uyardıkları halde dinlememeniz beraberinde pişmanlık getirebilir. Bir insana güvenmenin hata olduğu anlaşılır.

Rüyada Alnının Morarması

Rüyada alnının morardığını görmek, iş ya da eğitim hayatında hiç kimsenin sizden beklemediği başarıların altına imza atmak anlamına gelir. Mesleki hayatta başkalarının ummuş olduğundan daha güzel bir kariyere sahip olunabilir. Güzel bir iş ortamında işe girilebilir. İşsiz olan ve uzun zamandır iş bekleyen kişiler de işe girebilirler.

Rüyada Alnının Şiştiğini Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kötülüğünüzü isteyen ve sizi kıskanan kişilerle araya mesafe koymak ve bazı insanların hayatınızdan çıkmasının en hayırlısı olacağına yorumlanır. Size büyük üzüntüler yaşatan biri ile yollarınızı ayırabilirsiniz. Bazı insanlara verdiğiniz değerin karşılığını almamak üzse de zarardan dönülür.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status