Rüyada Altın Aldığını Görmek

Rüyada altın almak, çalışma hayatında çok büyük bir başarının altına imza atmak şeklinde yorumlanır. Mesleğinizde uzmanlık kazanabilir, terfi alabilirsiniz. Kendinizi görmek istediğiniz makama ulaşabilirsiniz. Bir süredir hedeflenen başarılara ulaşılır. Eğer eğitim hayatınız devam ediyorsa iyi bir kariyer planı çizilir. Rüyada altın satın aldığını görmek, maddi olanaklarınızın artmasına ve daha çok para kazanmaya yorumlanır. Parasal imkanlar artar ve daha çok kazanç sağlanır. Mesleki alanda güzel gelişmeler olur. Büyük bir sınava girecek iseniz bu sınavınızdan beklediğiniz sonucu alabilirsiniz. Mülakata girecek olanlar da mülakatlarında başarılı olurlar.

Rüyada birinden altın almak, birinin size vermiş olduğu sözleri tutmak şeklinde yorumlanır. İş konusunda da birine verdiğiniz sözler varsa tutabilirsiniz. Sizi ayrı yolda bırakmazlar. İş hayatında iyi iş bağlantıları kurulabilir. Önemli iş görüşmesi olan kişiler görüşmeleri sonucunda onay alırlar.

Rüyada Altın Hediye Almak

Manevi huzuru bulmak ve sevdiklerinizin artmasına yorumlanır. Daha çok insan hayatınıza girebilir ve yeni insanlar ile tanışabilir, yeni dostluklar kurabilirsiniz. Sizi değerinizi ve kıymetinizi bilen insanlar hayatınıza girer.

Rüyada Çeyrek Altın Almak

Çevrenizde hayırlı bir olay olacağına yorumlanır. Yakın zamanda güzel gelişmeler olur. Bekar olan biri varsa evleneceği haberi gelebilir. Sevdiklerinizin düğün telaşına dahil olunabilir. Bekarsanız kısmetlerinizin açılacağına yorumlanır.

Rüyada Kuyumcudan Altın Almak

Çalışma hayatında kendinize rol model olarak gördüğünüz insanlar varsa bu insanlar ile benzer konuma erişmeye ve takdir görmeye yorumlanır. Sizi hırslandıran ve azmi ile örnek olan kişiler olabilir. İş hayatında tanınabilir isimden de iyilik görebilirsiniz.

Rüyada Altın Aldığını Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, mal mülk sahibi olmaya ve büyük getirileri olacak bir işe girmeye yorumlanır. Kendi işini kurmak isteyenler sermaye elde edebilirler. Eğer iş hayatında iseniz makam mevkiniz yükselebilir. Daha çok para elinize geçebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status