Rüyada Arabaya Mazot Almak

Rüyada arabaya mazot aldığını görmek, iflas eden ya da elinden yüklü miktar para çıkan kişiler yakında yeniden aynı maddi imkana sahip olurlar. İşsiz kalan biri bu rüyayı görürse başka bir yerde iş bulabilir. Bu iş başka bir şehirde de olabilir. Bu sayede borçlarınız varsa ödeyebilir ve eksiklerinizi giderebilirsiniz. Araba satın almak isteyen biri bu rüyayı görürse istediği araba için gereken maddi güce sahip olur ve hayalleri gerçekleşir. Arabası olanlar ise daha çok kazanırlar ve sık sık seyahate giderler. Gelecek günlerde her şey sizin gönlünüze göre olur, bol kazanç sağlanır. Rüyada arabaya akaryakıt almak, fakirlikten zenginliğe erişmeye ve sıkıntılarından arınmaya yorumlanır. Bir süredir çaba veren kişi çabalarının karşılığını alır ve işlerini zamanında teslim eder. Eğer çok büyük kazanç sağlayacağınız bir iş yapıyorsanız ve önemli bir anlaşma ise bu anlaşma tamamlanır ve kişi endişelerinden arınır. Emekleri sonucunda eline toplu para geçer.

Rüyada arabaya mazot doldurmak, bol kazanca ve berekete yorumlanır. Evinize daha çok para girer. Evli iseniz eşinizin işleri düzelir, eşiniz maaşına zam alabilir. Eşiniz kendi işi ile uğraşıyorsa siz de yardımcı olmaya başlayabilir, birlikte para kazanabilirsiniz.

Rüyada Depoyu Fullemek

Rüyada arabanın deposunu fullemek, üzüntülerin bitmesine ve kötü durumdan iyi duruma çıkmaya yorumlanır. Bir anda şansınız açılabilir ve gelen tekliflere çok şaşırabilirsiniz. Borcu olanlar beklenmedik anda ellerine geçecek olan toplu para ile ödemelerini yaparlar.

Rüyada Arabaya Mazot Almak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, geçim zorluğu çeken kişilerin rahat geçime erişmesine ve aile içinde sevince yorumlanır. Bir süredir kenara para ayıramayan kişiler birikim yapmaya başlar. Daha çok kazanarak daha çok birikim yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Sezer dedi ki:

  Birde rüyamda akşam üstü heryer karanlık sokağa çıkma yasağında dışarı çıkıyorum arkadaşımla polisler ve sokak bekçileri bizi görüyorlar eski okulumun içine giriyoruz ve içindede bir adam vardı saklanıyordu polis ve bekciler bize doğru geldiğinde bu adam kafasını kaldırdı geliyorlar mı diye bu yakalandı biz arkadaşımızla arkadan kaçmak için koşarken bu kaçın diye söylendi bize biz arkadan kaçtık ki bekçinin birisi tam arkamızda koşuyordu yolda babannem ve dedemi gördüm kaçın diye bağırdım onlarda bizim eve doğru kaçarken bizim evin tam önünde polis ekip arabası vardı mavi ışığı yanıyırdu araba beyazdı iki tane polis vardı üniförmaları vardı üstlerinde arabanın içindeki oturan polis ankara havası dinliır gülüyordu eğleniyordu dışardaki polise ben biraz yalvardıktan sonra gülmeye başladı ve karadeniz şivesi ile konuşmaya başladı, bir iki cümle sonrası iyice gülmeye başladık, aracın içindeki Polis ceza yazmamasını istedi, dışardaki polis benimle güle eğlene gelirken bizim evin apartmanın dan girişe doğru gitti bizim apartmanın girişinden girdi ama ben dışarda kaldım gidemedim, akşam geceye doğru oldu bu olaylar

 2. Sezer dedi ki:

  Rüyamda ailemle arabayla uzun bir yoldan geliyorduk ben sürüyordum ilk petrolü amcam sevmedi kırmızı renkteydi, diğer petrole sür dedi diğeri de opet di sarı lacivert rengini gördüm arabanın mazoy kapağını açtım fakat doldururken görmedim arabayı yıkayıp temizledi pompacılar, amcamla sohbet ettiler bir anda Uyandım, araç mazotlu bir araç ama doldururken göremedim?

 3. Delvin dedi ki:

  Ruyamda benzin doldurtturuyordum sonra bir baktim arkadan arabaya birsey carpti ve araba gitti arka tarafi cizilmisti manasi nedir hocam

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bol kazanca, refaha yorumlanır.

 4. SEVDA dedi ki:

  rüyada beyaz kağıda imza atmak ne demek ve bir de erkek akraba topluluğunun evde misafir olmasının anlamı

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir iş teklifi almak veya nikaha yorumlanır.

DMCA.com Protection Status