Rüyada Ayağı Cam Kesmek

Rüyada ayağını cam kestiğini görmek, gurbette olan kişiler için memleketlerine geri döneceklerine ve memleket hasretlerinin biteceğine yorumlanır. Ailesinden ve sevdiklerinden uzakta yaşayan kişiler sonunda hasret kaldıkları insanlar ile bir araya gelirler. Uzun zamandır görüşmediğiniz veya haber almadığınız insanlar ile buluşup bol sohbet edebilirsiniz. Onlardan çok şaşıracağınız haberler alabilirsiniz. Tabi düğün dernek gibi hayırlı olaylar için de eş dost ziyaretine gidilebilir. Yıllardır görmediğiniz insanlar ile görüşme şansınız olabilir. Rüyada ayak topuğunun kesilmesi, kötü niyetli kişilerden uzaklaşmaya yorumlanır. Sizi üzen ve ağlayan biri ile aranıza mesafe koyabilirsiniz. Bir süre önce ayrıldığınız kişi de temelli hayatınızdan çıkabilir. Sevgilinizden ayrıldıysanız hayatınıza yeni biri girebilir.

Rüyada bacağını cam kesmesi, çok özlediğiniz insanlar ile aranızdaki buzların erimesine ve yeniden gidip gelmeye yorumlanır. Bir süredir evinize gelmeyen kimseler varsa yeniden birbirinize gelip gitmeye başlayabilirsiniz. Aile dostlarınız ile aranız eskisinden daha iyi olur.

Rüyada Cam Kırıklarına Basmak

Bile bile yapılan hatalara yorumlanır. Alınan riskler sizi yıpratabilir. Her ne kadar sonuç güzel olsa da süreç sizi yorabilir. Zor bir sorumluluk üstlenen ve omuzlarında çok fazla yük olan kişiler pişmanlık duyabilirler. İşlerinizde yoğun bir süreç olabilir.

Rüyada Ayağı Cam Kesmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sevdikleriniz ile aranızdaki özlemin bitmesine ve sevenlerin kavuşmasına yorumlanır. Özlemler son bulur, gelen haberlere mutlu olunur. Gün sayıp da çok özlediğiniz bir varsa beklenen zamanda kavuşulur.Özlem duyulan birinden gelecek olan haber sizi çok şaşırtabilir. Aileden biri de size sürpriz bir ziyaret yapabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status