Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek, her neyi istiyor arzu ediyor iseniz kavuşmaya ve rahata erişmeye yorumlanır. Duygusal olarak kendini boşlukta hisseden ve aradığı ilgiyi sevgiyi bulamayan biri sonunda değer görür. Hayatınıza giren kişiler size daha çok ilgi alaka gösterebilirler. Uzun zamandır kalbi boş olan biri yeni bir aşka yelken açar ve çok sevilir. İlişkisi olanlar da sevdiği insanla daha iyi geçinirler. Evlenmek istiyor iseniz tam istediğiniz gibi hayırlı bir talip haberi ulaşır. Rüyada balıklar görmek,kısmetlerin açılacağına ve her ne işe başvursanız hayırlı haber gelmesine yorumlanır. Yapılan başvurularınız onaylanır ve her türlü negatif düşüncelerden kurtulabilirsiniz. Çaresizlikler üzüntüler son bulur. Rüyada balık sürüsü görmek, toplum önünde sevilip sayılmaya ve sizin hakkınızda herkesin pozitif şeyler düşünmesine yorumlanır. Hayırlı bir iş için öncülük edilebilir.

Rüyada yavru balık görmek, ailenizle ve yakınlarınız ile paylaşmak isteyeceğiniz ufak mutluluklar yaşamaya yorumlanır. Eğer sevgilinizden ayrıldıysanız sizinle barışma isteği olabilir. Yepyeni sevinçler yaşanır ve güzel gelişmeler olur. Rüyada balık yavruları görmek, bekar iseniz birden fazla kısmete yorumlanır. Evlenmek isteyenler muratlarına ererler. Çalışmak isteyenlere de yeni iş haberleri gelir.

Rüyada Büyük Balık Görmek

Hiç ummadık bir yerden gelecek olan iş imkanına veya toplu paraya gelir. Beklemediğiniz veya ümidi kestiğiniz bir yerden elinize yüklü para gelebilir. İş hayatında makam mevkinizde yükselme olabilir, zam veya ikramiye alınabilir.

Rüyada Küçük Balık Görmek

Yeni gelir kapıları aralanmasına ve daha fazla iş ile ilgilenmeye yorumlanır. Ek gelir sağlanabilir, elinize bol para geçer. Birilerine verilen borçlarınız varsa da size geri öderler, hiç kimsede hakkınız kalmaz. Eğer isiz iseniz yeni müşterileriniz olabilir.

Rüyada Denizde Balık Görmek

Yeni eşyalar satın almaya ve alışveriş yapmaya yorumlanır. Bir süredir alamadığınız şeyleri alacak maddi güce sahip olunur. Mal mülk edinmek isteyenler için de hayırlıdır. Rüyada denizde balıklar olduğunu görmek, yeni bir iş ortamı ve gelir kaynağına yorumlanır. İşleri bozuk olanların işleri açılmaya başlar, kazanç artar.

Rüyada Akvaryumda Balık Görmek

Hiç kimseye söylemediğiniz istek ve arzularınıza yakında erişmeye yorumlanır. Gizli saklı yürütülen işler de hayırlı olur. Örneğin bir sınava çalışanlar iyi not alırlar. Büyük bir hayal için verdiğiniz çaba boşa gitmez.

Rüyada Süs Balığı Görmek

Çalışmalarınızda ünlenmek ve pek çok insanın sizden bahsedeceğine yorumlanır. Hakkınızda herkesten güzel sözler işitebilir ve tebrik mesajları alabilirsiniz. Sizi kutlayan kişiler olabilir, şan şöhret sahibi olabilirsiniz.

Rüyada Japon Balığı Görmek

Güzel bir istikbale ve gelecek için yapılan yatırımların karşılığının alınmasına yorumlanır. Şu günlerde edindiğiniz bilgi birikimler ileride mesleki yaşantınızda ve özel hayatınızda karşınıza çıkar. Yurt dışı ile bağlantı kurulabilir.

Rüyada Köpek Balığı Görmek

Çevrenizde güvenmediğiniz bazı insanlar ile araya mesafe koymaya ve her türlü lafı sözü önlemeye yorumlanır. Kimse size karşı bir hak iddia edemez veya ağır sözler söyleyemez. Atılan iftiralar varsa da herkes size hak verir.

Rüyada Balık Yemek

Helal ve bol kazanca yorumlanır. Çalışan kişiler en iyi şartlara sahip olurlar. Rüyada balık yediğini görmek, rızkının artmasına ve ailece iyi geçinmeye yorumlanır. Borç tasası biter ve artık içiniz rahat eder, kimseye bir borç kalmaz.

Rüyada Balık Tutmak

Bekar iseniz hoşlandığınız birinden duygularınıza karşılık bulmaya ve yakında ilişkiye başlanmasına yorumlanır. Ciddi bir ilişkiye başlanabilir. İlişkisi olanlar ise evlilik teklifi alırlar. Aşk hayatında yüzünüz güler. Rüyada denizde balık tutmak, zenginliğe ve sefa içinde yaşamaya yorumlanır. Yakında iş hayatında hayırlı gelişmeler olur.

Rüyada Balık Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, evinizin bereketin daimi olmasına ve her şeyin sizin gönlünüze göre olacağına yorumlanır. Bekar iseniz zengin biri ile evlenilir. Evli olanlar yuvaları şenlenir ve zenginliğe erişilir. Rahat geçim olur ve eşiniz ile ağzınızın tadı eksik olmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. Funda dedi ki:

    Rüyamda bir ev bakmaya gidiyorduk sanırım. Evin içinde yerde ölü balıklar vardı bunlara basmamaya çalışıyordum. Acaba ne anlama gelir?

DMCA.com Protection Status