Rüyada Bebeğin Kalbinin Durması

Rüyada bebeğin kalbinin durması, çok özlediğiniz ve bir an önce görmek istediğiniz biri varsa bir süre daha ayrı kalmaya yorumlanır. Sevdiği insan ile ayrı yaşayanlar tekrar bir araya gelmek için beklemeleri gerekebilir. Son zamanda hasretler ağır basabilir. Ailenize ya da sevdiğinize karşı özleminiz artabilir. Ancak iş veya eğitim gibi sebepler ile görüşmeleriniz ertelenebilir. Rüyada yeni doğan bebeğin kalbinin durması, yeni plan projelerinizde aksilikler çıkmasına ve yarıda kalmasına yorumlanır. Çok heves ettiğiniz ve konsantre olduğunuz işlerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Çıkan bazı aksilikler yüzünden hayalleriniz yarım kalabilir.

Rüyada anne karnındaki bebeğin kalbinin durduğunu görmek, size verilen sözlerin ve vaatlerin tutulmaması şeklinde yorumlanır. Sevdikleriniz size verdikleri sözleri tutmayarak hayal kırıklığına uğratabilirler. Güvendiğiniz bazı insanlara karşı güveniniz sarsılabilir.

Rüyada Erkek Bebeğin Kalbinin Durması

Bir yerden gelirin kesilmesi şeklinde yorumlanır. İş hayatında bazı sıkıntılar yaşanabilir. Maddi olarak zor bir süreç atlatılabilir. Mal mülk konusunda da anlaşmazlıklar olabilir. Beklediğiniz zamanda elinize geçmeyen para yüzünden mağdur olabilirsiniz.

Rüyada Kız Bebeğin Kalbinin Durması

Ayrılık yaşamak anlamına da gelir. İş veya eğitim sebebi ile yaşadığınız yerden ayrılmanız gerekebilir ve sevdiklerinize ile ayrı kalabilirsiniz. Evli olanların eşleri iş sebebi ile uzak bir yere gidebilir. Uzak mesafe ilişki yürütenler zorlanmaya başlayabilirler.

Rüyada Bebeğin Kalbinin Durması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çok sevdiğiniz biri tarafından hayal kırklığına uğramak ve o kişiye karşı sevginizin bitmesi anlamına gelir. Size karşı yaptığı bir haksızlık yüzünden gözünüzden düşebilir. Güvendiğiniz biri ile aranızda geçen bir kırgınlık sebebi ile yollarınızı ayırmak zorunda kalabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status