Rüyada Birini Balkondan Aşağı Atmak

Rüyada birini balkondan aşağı attığını görmek, kötü niyetli kişilerin hayatınızdan çıkmasına ve yerine daha iyi niyetli ve dürüst dostlar kazanmaya yorumlanır. Sosyal çevrenizde çok büyük bir değişim olabilir. Kimin dost ve düşman olduğu ortaya çıkar. Bazı insanlara gerçekleri söyleyebilirsiniz. Sabrınızı taşıran kişiler varsa bu kişilere doğruları söyleyerek yolunuzu ayırabilirsiniz. Rüyada birini balkondan aşağı düşürmek, aynı zamanda size haksızlık yapan ve kalbinizi kıran kişilerin buna çok pişman olacağına yorumlanır. Sizden ayrılan biri gelip kapınıza dayanabilir ve sizden özür dileyebilir. Bir zamanlar sizi üzen kişiler şimdi sizi üzdükleri için kendileri çok üzülürler.

Rüyada bir erkeği balkondan aşağı atmak, bir erkekle yüzleşmek ve ona doğruları söylemek anlamına gelir. Yalan dolandan ne varsa ortaya çıkar, gerçekleri konuşabilir sırlarınızı paylaşabilirsiniz. Rüyada bir kadını balkondan aşağı atmak, bir kadın ile aranızdaki sorunların çözülmesine ve görülen bir ihanet varsa bunun telafisine yorumlanır.

Rüyada Birini Balkondan İtmek

Size verilen sözlerin tutulmasına ve bu şekilde mağdur olmamaya yorumlanır. Bir süredir beklenti içerisinde olanlar sözlerin tutulması ile birlikte şansları da açılır. İş hayatında yeni bağlantılar kurulabilir, yeni iş fırsatları kurulabilir.

Rüyada Çocuğunu Balkondan Atmak

Aile içi sorunları hiç kimseye duyurmadan eşiniz ile birlikte çözmeye yorumlanır. Maddi ve manevi sıkıntılar başkalarına muhtaç kalınmadan aşılır, evinizde rızkınız artar. Eşinizle birlikte zor günleri geride bırakabilirsiniz.

Rüyada Birinin Balkondan Kendini Attığını Görmek

Evinize girip çıkan ancak sizin iyiliğinizi istemeyen, dolduruşa getiren ya da zararı dokunan kimseler varsa artık evinizden uzak dururlar. Evinize girip ailenizi dağıtmak isteyen kişiler emeline ulaşamazlar. Eşi ile ayrı olanlar barışırlar. Rüyada birinin balkondan düşüp öldüğünü görmek, birine ikinci bir şans vermek anlamına gelir.

Rüyada Birini Balkondan Aşağı Atmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, istediğiniz şeylere sahip olacağınıza ve yalandan uzak durmaya, gerçeklerle yüzleşmeye yorumlanır. Sevdikleriniz ile aranızda sır kalmaz ve daha fazla dost edinebilir, iyi niyetli kişileri hayatınıza alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

14 Yorum

 1. Sena
 2. Elif
 3. ecrin su
 4. Canan
 5. Murat
  • admin
 6. Tunay
  • admin
 7. Pelin
  • admin
 8. Songül
  • admin
 9. Zeynep
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status