Rüyada Bulanık Su Görmek

Rüyada bulanık su görmek, her şey yolunda giderken bir anda çıkan aksilikler yüzünden moral bozukluğu yaşamak anlamına gelir. Mesela iş ya da eğitim hayatında karşınıza çıkan engeller yüzünden daha fazla çabalamanız gerekiyor. Bazı emekleriniz bir anda boşa gidebilir ve hatta haksızlıklar yüzünden de iş hayatında keyifsiz günler geçirebilirsiniz aynı zamanda özel hayatınızda da bir takım zorluklar ve engeller önünüze çıkabilir. Evlenmek isteyen kişiler aileleri tarafından çıkan engeller ile karşılaşabilirler ya da evde olan kişiler eşinin ailesi veya kendi ailesinden bir takım problemler yüzünden aile içinde huzursuzluk yaşayabilirler. Özellikle dargın olduğunuz kişiler varsa keyfinizi bozacak haberler gelebilir. Size karşı yapılan haksızlıklar karşısında oldukça keyifsiz olabilirsiniz.

Rüyada suyun bulandığını görmek, bazı plan ve projelerin tam da istediğiniz gibi olmaması ve içinize sinmemesi anlamına gelir. Bazı beklentileriniz karşısında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Mesela çok iyi planladığınız bir işte bazı aksilikler çıkabilir ve gecikmeler olabilir. Özellikle başkalarının size vereceği destek gelmeyebilir. Verilen sözler tutulmaması sebebiyle de tek başınıza bir şeyler ile mücadele etmeniz gerekebilir.

Rüyada Bulanık Su İçmek

Bazı sağlık problemleri ile karşılaşmak anlamına gelir. Özellikle kötü alışkanlıklarınız varsa bunları bırakmanız hayırlı olacaktır. Yoksa ufak tefek sağlık problemleri ile uğraşmanız gerekebilir. Eğer başkası bulanık su içiyorsa da o kişi ufak bir sağlık sorunu ile karşılaşabilir.

Rüyada Bulanık Su Kuyusu Görmek

Bazı insanların size karşı içlerinde biriktirdikleri kin ve öfkeyi kusması anlamına gelir. Hiç ummadığınız bir insandan çok büyük bir tepki görebilirsiniz. Hatta size hakaret noktasına gelecek sözler de söyleyebilir. Bu duruma çok üzülebilirsiniz. Hak etmediğiniz sözler işitebilirsiniz.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek

Çalışma hayatında ve özellikle ticari hayatta kayıplar anlamına gelir. Maddi yönden kayıplar söz konusu olabilir. İşlerinizde kesilme olabilir. Rüyada bulanık suya girmek, risk aldığınız bir şeyde yaşanacak kayıp anlamına da gelir. Şans sizden yana olmayabilir. Rüyada bulanık suda yüzen birini görmek, birinin size engel olması ve ayağınızı kaydırması anlamına gelir. Mesala çalışma ortamında rakipleriniz veya sizi kıskanan kişiler varsa üzerinize iftira atabilirler.

Rüyada Bulanık Sudan Kaçmak

Büyük bir hatayı son dakika önlemek anlamına gelir. Bazı sorunları son dakika fark edebildiğimiz, aldığınız bazı kararlar ile birlikte bazı şeyleri geç de olsa telafi etmeniz olasıdır. Gelen kötülüklerin farkına varacaksınız ve önlem alacaksınız

Rüyada Bulanık Suya Düşmek ve Çıkmak

Kötü bir ruh haline girmek ve bunalıma düşmek anlamına gelir. Psikolojik olarak kendinizi şu günlerde pek de iyi hissetmeyebilirsiniz. Özel hayatınızda yaşanacak bazı sorunlar yüzünden sıkıntılı günler atlatmanızı ve kendi kabuğunuza çekilmeye de yorumlanır.

Rüyada Bulanık Su Aktığını Görmek

Masraflara yetişmekte zorluk çekmek anlamına gelir. Masraflarınız her geçen gün daha da artabilir. Bu sebeple de yetişmekte zorluk çekebilirsiniz. Geçim sıkıntısı olarak yorumlanır. Ayrıca işsiz olan kişiler için de bir süre daha iş arayışında olacaklarına yorumlanır.

Rüyada Bulanık Su Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, rüyada bulanık su görmek pek da hayırlı bir rüya değildir. Genelde karşınıza çıkacak bazı sıkıntılara işaret eder. Bu sıkıntılar beklemediğiniz şeyler olabilir. Mesela bir anda yüksek harcamalar olabilir ya da iş hayatında aksilikler çıkabilir veya özel hayatınızda sizi mutsuz edecek bir takım şeyler ile karşılaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Elif dedi ki:

  Rüyada diz kapagina kadar bulanik sudan gecen bir bayan gördüm. Ben korkup ona bu sularin nerden geldigini sordun. Önümden yürüyen bayan, bu sular her sene tarlalardan ekim zamaninda gelir demisti ve cok mutluydu.

 2. serap dedi ki:

  annem rüyasında bir tırın üzerindeymiş ve tır geri geri bulanık suyun hızla yükseldiği yere gidiyormuş annem şöföre bir türlü sesini duyuramamış sonra uyanmış bi de annem şuan kemoterapi görüyor bir yorumlar mısınız

 3. Dlvn dedi ki:

  Iyi günler. Rüyamda benimle yaşıt olan yeğenimin bulanık bir göl kenarında beni başkalarına kötülediğini bana düşman ettiğini görüyordum. Şuan mahkum olan Abim, ve ablalarım bana kötü Bi gözle bakıyorlardı. Yanlarına gittiğimde suratlarını asıp uzaklaşıyorlardı benden. Rica etsem yorumlarmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç ve madid külfetten kurtulmaya yorumalanır.

 4. Canan dedi ki:

  Rüyamda , evimde yanlızken birden borular patlamış gibi tüm musluklardan su aktığını gördüm , su ne çok berrak nede tam bulanıktı . Halıların su üzerinde yüzdüğünü görüp tam kapıyı açıp yardım isteyecekken , fazla sular birden çekildi ve sadece ıslaklıklar kaldı . Kapının dışında babamın ustalar ile konuşma sesleri geliyordu . İçimden “acaba babam mı tamir ettirdi yoksa kendiliğinden mi düzeldi” diye düşünürken uyandım .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların ödenmesine, ailenizin maddi olarak rahatlamasına yorumlanır.

  2. Deniz Yıldız dedi ki:

   Rüyamda sanki tarlayı suluyoduk ama evin içinde dere yatağı gibi bulanık su geçiyordu

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya gelirin daha bol olmasına yorumlanır.

 5. Murat yıldız dedi ki:

  Rüyamda erkek kardeşi bulanık su akarken yeter artık dedi daha akmasın ve su kesildi ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bazı borç ve masraflar azalabilir.

   1. Metin bölük dedi ki:

    Ruyada bir nehirin içinde hem temiz su hem bulanık su görmek ve ikisinede basmak suların içinde yürümek

    1. admin dedi ki:

     Borçlarınız varsa bitmesi ve kazancın artmasına yorumlanır.

   2. Aslı dedi ki:

    Merhaba rüyamda evın penceresinden bakıyorum aşağıda bulanık herseyi sürükleyen hatta çamurlu bır su var kız kardesıme düşersek kotu korunalım ne gıysek falan dıyorum sonrA elimde bır kırmızı elma vardı bır tarafında küflenme gördüm bır kısmıda soyulmustu

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinizde masrafların artmasına yorumlanır.

 6. Derya dedi ki:

  Rüyamda annemi çamurlu akan bir sel suyundan zorla kurtardım ne anlamına gelir

  1. admin dedi ki:

   Maddi destekte bulunabilirsiniz.

  2. Sati dedi ki:

   Kizim ruyasinda benim bulanik bir suya dusup sonrada ciktigimi görmüş

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya maddi sıkıntıları aşmaya yorumlanır.

 7. Ümran dedi ki:

  Rüyamda yeşillkli ormanda koşarak geziyom böle çok güzeldi sonra aşağı doğru koştuğumu gördüm ordada bulanık kirli su akıyodu böle birden hız yaptım korktum suya düşecem diye sonra birden hızlandım o suyun üzerinden atladım hiç batmadan çıktım sanki gerçekti o suya giderken öle korktumki terler içinde kaldım

 8. Asiye dedi ki:

  Rüyamda yeşillkli ormanda koşarak geziyom böle çok güzeldi sonra aşağı doğru koştuğumu gördüm ordada bulanık kirli su akıyodu böle birden hız yaptım korktum suya düşecem diye sonra birden hızlandım o suyun üzerinden atladım hiç batmadan çıktım sanki gerçekti o suya giderken öle korktumki terler içinde kaldım

  1. admin dedi ki:

   Masraflar artabilir, başka biri de size külfet olabilir.

 9. Büşra dedi ki:

  Beyaz ve siyah yılan derenin kenarında beni bekliyordular ve bende korkuyla kaçıyordum sonra güvenmediği mi hissettiğim insanlarla bulanık dereye iki kere atladım.

  1. admin dedi ki:

   Beklenmedik masraflar çıkabilir, daha çok harcama yapılabilir.

 10. Semira yıldız dedi ki:

  Rüyamda annem ve dayımın hanımı mağara gibi bir yerde yüzüyorlardı. Şu bulanık ve akıntılıydı.Mağarada bir geçit var.Bu delikten 3 kererek dileklerinin olacağına inanıyorlar.

  1. admin dedi ki:

   Maddi durumunuzu etkileyecek bir borç verilebilir.

 11. Arzu dedi ki:

  Merhaba rüyada bulanık su birikintisi içine düşen aile fotoğrafımızı hemen aldım. Alırken biraz bocaladım ama… Yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Borçlarınız varsa kapatmaya yorumlanır.

 12. Ömef dedi ki:

  Ruyamda yesil su dolu barajın içindeyim su diz kapaklarıma kadar geliyo ama korkuyorum yüzemiyorum

  1. admin dedi ki:

   Borcunuz varsa bitmesine ve maddi yönden rahatlamaya yorumlanır.

 13. Cahit dedi ki:

  Annem ruyasinda bulanik suyun içinde bir cocuk mezarliga dogru götürmüş.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden zor günler atlatmaya yorumlanır.

   1. Ali dedi ki:

    İlk olarak suda yüzüyorlardı sonra deyildi ki su bulanıb içinde yılan olduği için ve bir otakda yılanın gelmesini beklerken o gelmiyor

    1. admin dedi ki:

     Sağlığa ve gelirin artmasına yorumlanır.

 14. Mine dedi ki:

  Rüyamda ailecek arabayla gidiyorduk. Bir anda yol çöktü ve arabalar yavaş yavaş suyun içinde kalmaya başladı. Bende çocuğu alıp çıkıyorum. Eşimde gelmeye çalışıyor ama suyun içinde kalıyoruz ve normalde 1 tane çocuğum var ama rüyada iki tane görüyorum. Eşime çocukları kurtar diyorum ve su biraz bulanık gibi. Sonra çıkıyoruz herhalde, uyandım. Sizce ne olabilir kafam karıştı?

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde sıkıntıların çözülmesi, küs olan akrabalar ile barışmak anlamına gelir.

 15. Deniz dedi ki:

  Rüyamda önüme bulanık şu çıktı. Fakat ben onun içine girmeyip kenarından geçtim.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıya sokacak bir karardan son anda vazgeçmeye yorumlanır.

 16. Mustafa dedi ki:

  Komşumuzun evi eskisinden geniş ve güzel muhabbetimiz oluyor ve ben su istiyorum O da hafif bulanık su veriyor bana, bende şu biraz bulanıkmış diyorum ve içiyorum. Hocam yorumu nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Başka biri sizden borç para isteyebilir, maddi yönden sıkıntıya işarettir.

 17. Swm dedi ki:

  Rüyamda bulanık bir suda yüzdüğümü görüyorum ve oğlum da yanımda. Boğulmamak için yüzeye çıkmaya çalışıyorum çıkamıyorum. Oğlumda bana yanlış yere yüzdüğümü ışığa doğru yüzmem gerektiğini söylüyor. Bende ışığı görüp oraya doğru yüzüyorum. Anlamı nedir acaba? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden zor bir sürece girmeye ve harcamalar yapmaya yorumlanır.

 18. Batuhan dedi ki:

  Annem rüyasında eşimin sevgilisini annem uyarmış ayrılman şart demiş. Kadında ben istersem ayrılırım demiş. Kızı varmış yanında mecbur ayrılacak demiş. Sonra kadın bulanık suyun içine girmiş ve çıkmış. Yorum yapabilirseniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Dedikodu işitmek ve aile içerisinde huzursuzluğa yorumlanır.

 19. Serkan dedi ki:

  Dün akşam bir rüya gördüm ve bunun yorumunu aradım ve bu rüyanın yorumlamasını güvendiğiniz bir kişi yapsın yazıyor. Dayımın evini su basıyor ama bulanık su, evde bir tek ben varım. Sular göğsüme kadar geliyor ve içinde yürümeye başlıyorum. Sonra birden aşağıda oluyorum dayım evinin balkonunda oluyor ama dayım evdeyken su görünmüyor ve oğlundan kova istiyor. Kuzenimde bir koca var diyor ve kovayı ben alıyorum ve çektikçe kova çıkıyor ve 4 kova oluyor kovaların içinde kurumuş boyaları yere boşaltıp dayıma gönderiyorum. Sonra balkonun giderinden suların berrak bir şekilde aktığını görüyorum. Hava birden yağmurlu ve kapalı oluyor. Ben dayımın diğer balkonundan gemiye binmeye hazırlanıyorum. Dayımın evi dördüncü katta bu sefer evin içi hariç her yer 4.kata kadar sel basmış suları ve gemiyi görüyorum gemiye tam binecekken bir anda karada oluyorum ve geminin içi hep erkek kuzenimde kaçak gelmiş. Sonra karşımda bir kız oluyor. O da gemiye binmeye hazırlanıyor. Ona bir yıl geri gelmeyeceğiz diyorum. Gemide askeri gemi gibi hocam yorumlarsan sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Parasal engeller yüzünden ertelediğiniz bazı hayalleriniz varsa ilerleyen günlerde bu engelleri aşabilirsiniz. Hanede parasal anlamda rahatlama olur.

 20. Derya dedi ki:

  Rüyamda bulanık su da bir kaç kişi yüzdük üst tarafım çıplaktı örtmeye çalışıyordum . Sonra sudan çıkıp ormanlık bir alana gittim ateş yakmışlardı çam ağaçları o kadar güzeldi ki ama yanım da ki kişileri tanımıyorum

 21. Derya dedi ki:

  Rüyamda bulanık suda bir kaç kişi yüzdük. Üst tarafım çıplaktı örtmeye çalışıyordum. Sonra sudan çıkıp ormanlık bir alana gittim ateş yakmışlardı. Çam ağaçları o kadar güzeldi ki ama yanım da ki kişileri tanımıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Elinizde bir miktar para çıkması ve yapılan masrafların sürpriz olmasına yorumlanır.

  2. Sati dedi ki:

   Kizim ruyasinda benim bulanik bir suya dusup sonrada ciktigimi görmüş

DMCA.com Protection Status