Rüyada Çelme Takmak

Rüyada çelme takıldığını görmek, çok fazla kuruntu yaptığınıza ve şüphelerin artmasına yorumlanır. Aslında boş yere negatif düşünüyor olabilirsiniz. Bu da sizin hevesinizi kırabilir ve başkalarına karşı da ön yargılı olabilirsiniz. Ancak bu durumdan olumsuz etkilenebilir, çevrenizdekileri kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Rüyada birini düşürmek için ayağı önüne ayak koymak, herkesi düşman gibi görmeye ve yalnız kalmaya da yorumlanır. Sosyal çevrenizde yaşadığınız kırgınlıklar yüzünden herkesi aynı kefeye koymayın. Çünkü sizi gerçekten sevip sayan insanların da günahını alabilirsiniz.

Rüyada birisine çelme takmak, istemeden de olsa birine zararınızın dokunacağına yorumlanır. Belki sizin alacağınız bazı kararlar başka birini olumsuz etkileyebilir ve size tepki gösterebilir. Özellikle arkadaş çevresinde hiç ummadığınız anda bir arkadaşınız ile küsebilirsiniz. Onun sizi yanlış anlaması yüzünden tepki görebilirsiniz. Bu kıskançlık da olabilir. Rüyada başkasına çelme taktığınızı görmek, aynı zamanda rakipleri geride bırakmaya ve iş hayatında tek başınıza lider konuma yükselmeye, düşmanların üstesinden gelmeye yorumlanır. Rüyada size çelme takan birini görürseniz, bu kişi ile aranızda büyük bir kavga olabilir. Size hak etmediğiniz sözler söyleyebilir. O kişinin farklı bir yüzünü görebilirsiniz.

Rüyada Ayağa Çelme Takmak

Rüyada ayağına çelme takılması, iş ya da eğitim hayatında bir şeyler ters gidebilir ve ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Belki iki karar arasında kalabilir ve kafa karışıklığı yüzünden elinizdeki imkanları da kaçırabilirsiniz. Özellikle sizi kıskanan ve fesat kişiler aklınızı karıştırabilir, sizi kandırmaya çalışabilirler. Kendi çıkarları için sizi kullanmaya çalışan biri de olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Çelme Takmak

Aşk hayatında sevdiğiniz insan ile aranıza girmeye çalışan ya da sizi kıskandırmak isteyen biri olabilir. Mesela eski sevgiliniz ile de çok yakın bir arkadaşınızın görüşmesi sizi üzebilir. Arkanızdan iş çeviren birileri olabilir.

Rüyada Çelme Takılıp Düşmek

Başkaları tarafından eleştiriye maruz kalmak, işlerin yolunda gitmemesi ya da başka sebepler ile düşmanlarınızın sevinmesi ve size kötü laflar söylenmesi,  hak etmediğiniz şeyler işitmeye yorumlanır. Sizin zor zamanınızda daha da üzecek birileri olabilir ve sırt çevirebilirler.

Rüyada Çelme Takmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre çelme takılması, kötü niyetli birinden gelecek zarara, dostlukların bozulmasına ve engellerle mücadele etmeye, haksızlığa uğramaya yorumlanır. Çok güvendiğiniz birinden gelecek zarar da sizin insanlara güveninizi sarsabilir ve kime güveneceğinizi şaşırabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

12 Yorum

 1. Sena
 2. Kimsesiz
  • admin
  • Sena
 3. Atoo
  • admin
 4. Ozlem
  • admin
 5. Ben
  • admin
 6. Merve
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status