Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek, güç ve kudret sahibi olmaya, önemli bir makam mevkiye erişmeye yorumlanır. Çevrenizde insanların size saygı duyacağı ve örnek olacağı önemli işler ile adınız anılabilir. Hayır işinde yer alınabilir. Faydalı işler ile uğraşılır ve pek çok insanın gönlünü kazanırsınız. Sizi seven, sayan ve hayranlık duyan insanlar olabilir. Övgü dolu sözler kulağınıza gelir. Bir süredir geri planda kaldıysanız artık siz altın çağınızı yaşamaya başlarsınız. Sizin emekleriniz pek çok insanın takdirinizi kazanır. Önemli mesleki başarılar ile isminizi duyurabilirsiniz. Rüyada deniz kenarı görmek, dert tasanın bitmesine ve rahat bir nefes almaya yorumlanır. Geleceğe inancınız güveniniz artar. Artık adalet hak hukuk yerini bulur ve içiniz rahat eder. Kişi doğru yolda olduğunu bir kez daha anlar.

Rüyada berrak temiz deniz görmek, hayırlı bir rüyadır ve elinize bol para geçeceğini simgeler. Zengin olma hayali olanlara bunun için önemli bir iş anlaşması yapabilirler. Daha çok gelir sağlayacağınız bir iş fırsatı gelebilir. Rüyada kirli bulanık deniz görmek, çıkan bazı masraflar yüzünden borca girmeye yorumlanır. Maddi gereksinimler artabilir, para sıkıntısı çekilebilir.

Rüyada Denize Girmek

Rüyada denize girdiğini görmek, mesleğinizde hedeflerinizde hızla ilerlemeye yorumlanır. Kendi işini yapanları kazancında sürekli bir artış söz konusu olabilir. Durağan giden işleriniz açılır. Rüyada denizde yüzmek, gamı tasayı bırakmaya ve geleceğe güzel yatırımlar yapmaya yorumlanır. Maddi manevi kişi kendini tazelenmiş yenilenmiş hisseder.

Rüyada Denize Düşmek

Rüyada denize düştüğünü görmek, bir anda gelirde artış olmasına ve zenginliğe yorumlanır. Kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde zirveyi görebilirsiniz. Hatta zamanında dibi gören insanlar şimdi zirveye ulaşırlar.

Rüyada Denizde Gemiler Görmek

Uzak bir yere seyahat etmeye yorumlanır. Deniz aşırı bir yerden iş teklifi alınabilir veya burs kazanabilirsiniz. İşiniz ve mesleğinize yönelik çıkmak istediğiniz seyahatler varsa yakında gerçekleşir. Ya da deniz aşırı bir yere taşınabilirsiniz.

Rüyada Fırtınalı Deniz Görmek

Borçlarınız varsa hepsini kapatıp artık borç sıkıntısı çekmeden yaşamaya yorumlanır. İşleriniz eskisinden daha iyi olur. Mahkemesi olanlar davalardan mahkemelerden kurtulurlar. Artık hiç kimse ile aranızda para meselesi kalmaz. Rüyada dalgalı deniz görmek, benzer bir manaya gelir. Kişi kendi mesleğinden bol para kazanır.

Rüyada Deniz Suyu İçmek

Bilgi birikimlerin artacağına ve mesleğinize yönelik kendinizi geliştirmeye yorumlanır. Kendinizi daha çok geliştirebilir uzman olabilirsiniz. Bir süredir istediğiniz kursa yazılabilirsiniz. Bir süredir kendine zaman ayıramayan kişiler ise artık kendi önceliklerin için çabalayabilirler.

Rüyada Denizi Geçmek

Rüyada denizi geçtiğini görmek, hayatınızda radikal bir değişim olacağının habercisidir. Fakirlikten zenginliğe erişilebilir. Bekar iken evlilik kararı alınabilir. Ancak sizin için oldukça yeni bir durum olur. Mesela çalışmayanlar, çalışma işe girme kararı verebilirler. Sizden beklenmeyen bir şey olur. Rüyada yürüyerek denizi geçmek, herkesin bahsedeceği güzel işler ile uğraşmaya yorumlanır. Mesleğinizde bazı insanlardan bir adım öne geçebilirsiniz.

Rüyada Denizi İkiye Bölmek

Zorlu engelleri aşmaya ve hayatına yeni bir sayfa açmaya yorumlanır. büyük zorluklar çeken kişilerin sonunda hayatı düzene girer. Rüyada denizi ikiye ayırmak, aynı zamanda büyük bir başarıya yorumlanır. Herkesin başaramazsın dediği bir şeyi başarmanın gururu yaşanır. Rüyada denizi başta başa yardığını görmek, sabrın sonunda selamete erişmek ve hakkınız olana sahip çıkmak demektir. Hakkınıza kimse gölge düşüremez, hayırlı haberler gelir.

Rüyada Denizin Kuruması

Rüyada denizin kuruduğunu görmek, işsiz iseniz yeni bir iş için çağırılmak demektir. Birikimleri eriyen kişiler yeniden birikim yapmaya başlayabilirler. Rüyada denizin çekilmesi, gelirin artması ile ilişkilendirilir. Kişi dünya nimetlerinden bolca yararlanır.

Rüyada Denizin Taşması

Rüyada denizin taştığını görmek, bir konuda uyarı almak şeklinde yorumlanır. İşleriniz ile ilgili biri sizi uyarabilir. Ya da yapılacak bir yatırım ile ilgili de sizi uyaran dostlarınız olabilir, maddi zarar en başından önlenir.

Rüyada Deniz Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, para sıkıntısı çekenlerin rahata erişmesine ve aile içerisinde huzura iyi geçime yorumlanır. Her ne konuda sıkıntınızı derdiniz varsa bunu atlatabilir, duygusal boşluk ve üzüntülerden tez zamanda kurtulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. Dilek90 dedi ki:

  Ruyamda geceymis ve ben denizin ortasında buyuk bir gemide tek başımayım elimde dürbün var baktığım yeri çok az aydınlatıyor ve denizden insanların çıktığını görüyorum aralarında babamda vardı

 2. Alper Soylu dedi ki:

  Selamun Aleyküm Hocam ruyamda bostanci taraflarinda bir denizin ortasindayız.Denizin ortasinda mollalar bir halka oluşrurmuş yüzlerce molla var bu çemberde.Dalkanın ortasımda Gavs hz lerinin beş oğlu var.En baştaki mollalarla dergahta ben varim.Birde yanimda bir arkadaşım var. Mollalarin hepsinin üstunde kahve renkli cüpeler var.Gavs hz lerinin beş oğlunun üzerlerinde siyah palka başlarinda da bu Azeri lerin kulandigi kafkas şapkalar var. Gavs hz leri cuma hutbesine cıkiyor ve burada bizim ayaklarimiz bileklerimize kadar suya batmis.Bu arada gavs hz lerinin 5 oğluda yanyana.Hutbe bitikten sonra,gavs hz leriyle dışari çıkıyoruz. İkimiz birlikte benim beyaz açik kasa kamyonete biniyoruz. Aracin anahtari gavs hz lerinde. Kendileri arabayi çaliştırirken ben _efendim araç bu rampayi çikar mi diye soruyorum. O da bana _izle izle diyor ve arabayi vitese takip rampayi aşiyor. Sonra ikimiz araçtan iniyoruz gavs hz leri aracın anahtarini bana birakip gidiyor.Sonra ben bir eve giriyorum girdiğim bu evde ben ve boşanacağim eşim var. Bir poşetin içinde ufak ekmek parçalari ve küflenmiş peynir var. Ayrılacak olduğum eşim bunlari bir yer sofrasina döküyor. Babam _oğlum gel sen de ye diyor bana. Ben de_ ben onu yemem diyor ve evden çıkıyorum. Çikarken babamın evin odalarindan birinin kapisinı sökmüş ve ben babama _ baba bu kapiyi niye söktün diye soruyorum. Babam bana _kalmak istiyorsan sen kal diyor be de yok kalmam diyorum ve uyaniyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin daha çok olmasına refaha ermeye ve zorlukların aşılmasına yorumlanır.

 3. Kadir dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda eşim ile deniz kenarındayız ve denize bakıyoruz. Daha sonra hava bulutlanıyor ve deniz biraz dalgalanıyor. İki üç kez şimşek çakıyor. Denizin dalgalarıda biraz fazlalaşıyor ve bizim olduğumuz yere kadar hafif bir şekilde geliyor ancak biz yüksek bir yerde olduğumuz için bize değmiyor. Bir yandan da yağmur yağıyor ve hafifçe ıslanıyoruz. Daha sonra uyandım. Yorumlarınızı bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, maddi refaha yorumlanır.

 4. Aslı dedi ki:

  Rüyamda deniz taştı insanlar suyun içinde kaldı ben de onları kurtarıyordum. Bunun anlamı ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zenginliğe ve rahatlığa yorumlanır.

DMCA.com Protection Status