Rüyada Denizin Kabarması

Rüyada denizin kabardığını görmek, hiçbir zorluk karşısında yılmamaya ve sonunda istediğini elde etmeye yorumlanır. Bir anda inancınız ve şevkiniz artabilir, daha çok hırs yaparak imkansızı başarabilirsiniz. Örneğin sınavlarınızda veya iş hayatında başarılar ardın sıra gelir. Sizi kışkırtan ve inanmayan kişiler mahcup olurlar. Hiç beklemedik başarılarınız olabilir, bir zamanın hayali şimdi gerçek olur. Rüyada deniz suyunun bir anda kabarması, üzüp zarar vermek isteyen her kim varsa başarılı olmamasına ve sevdikleriniz ile aranızdaki ayrılıkların bitmesine yorumlanır. Eşiniz ya da sevgiliniz ile ayrılık son bulur, sevenler kavuşurlar. Size güç veren ve hırs yapmanıza sebep olan önemli bir olay da yaşanabilir.

Rüyada denizin kabardığını ve dalgalandığını görmek, içinizdeki gücün ortaya çıkacağına ve engelleri aşmaya, üstünüze düşen vazifeleri layığı ile yerine getirmeye yorumlanır. Sizin iyiliğinizi istemeyen insanlara rağmen bir şeyler başarılır. Sizin iyiliğinizi istemeyen ve baskılayan kişiler varsa da artık sizin hayatınızı yönlendiremezler.

Rüyada Denizin Yükseldiğini Görmek

Sürekli inancınızı ve şevkinizi kırmaya çalışan, sizi zayıflatan kişiler hayatınızdan çıkarmak ve inancın artmasına, başarabilirim demeye yorumlanır. Çevrenizde sizin çalışmanıza ya da okuyup daha başarılı olmanıza engel olan kişiler varsa bu kişilere rağmen bir şeyler başarılır. Artık tahammül edemediğiniz kişiler olabilir.

Rüyada Denizin Taştığını Görmek

Hak ve adaletin yerini bulacağına, hakkınızı suistimal etmeye kalkan insanların bozguna uğramasına yorumlanır. Açgözlü ve sizin üzerinizden asalak gibi beslenen kim varsa atık tahammülünüz taşabilir. Üzerinizdeki gereksiz yüklerden ve külfetten kurtulabilirsiniz. Rüyada denizin taşıp üstüne gelmesi,  maddi gücü simgeler ve eskisinden daha çok kazanarak mali durumunuzu iyileştirebilirsiniz.

Rüyada Denizin Kabarması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, her türlü baskının ortadan kalkmasına, sizi korkuyla yönetmeye kalkan kişilerin buna pişman olmasına yorumlanır. Ne yapabileceğinizin farkına varıp sıfırdan başlayabilir, güzel işler başarabilirsiniz. Size inanan kişiler sayesinde güç ve başarının ulaşılmaz olmadığını anlarsınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

30 Yorum

 1. Filiz
 2. Sevgi turkmen
 3. Arzu sertkaya
 4. Ozan
 5. Fatmagül
 6. Bilocan
 7. Esra
 8. Gizem
 9. Damlanur
 10. Müzeyyen
  • admin
 11. Pem
  • admin
 12. Nihat Sönmez
  • admin
 13. efe
  • admin
 14. Kadriye
  • admin
 15. İdil
  • admin
 16. H
  • admin
 17. Sebnem
  • admin
 18. Zeynep Deniz
  • admin
 19. Gülihan
  • admin
 20. Emin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status