Rüyada Düşük Yapmak

Rüyada düşük yaptığını görmek, müjdeli haberler almak ve içi içine sığmayacak heyecan verici şeyler yaşamaya yorumlanır. Örneğin bekar olanlar çok iyi niyetli bir insan ile tanışarak nikah masasına oturabilirler. Evli olanlar için de çocuk müjdesidir. Yuvanız daha kalabalık olabilir ve evinizde neşe sohbet artar. Rüyada düşük doğum yapmak, aynı zamanda sağlık problemleri olanlar için iyileşmelerine yorumlanır. Kendinizi daha zinde ve enerjik hissedebilir, psikolojik yönden de çok rahatlayabilirsiniz. Rüyada bebek düşürmek, ev hayatında çok büyük bir huzura ve içinize dert olan bir şeyden kurtulmaya, işin aslını öğrenmeye yorumlanır. Boşuna kuruntu yağmış olduğunuzu anlayabilirsiniz. Rüyada düşük yaptığını duymak, hayırlı haberler alınmasına ve ev içerisinde sorunlarınızı atlatmaya yorumlanır. Evde aradığınız huzura yakında ulaşabilirsiniz.

Rüyada başka birinin düşük yaptığını görmek, birinden iyilik görmek ve bu kişi ile sıkı dost olmaya yorumlanır. Sizi kıskanan ya da hakkınızda olur olmaz şeyler düşünerek günahınızı alan kişiler aslında sizin iyi niyetli biri olduğunuzu anlarlar. Önyargısı olan kişiler bundan kurtulur. Sizin hakkınızda olur olmaz laf eden kişilerin de maskeleri düşer.

Hamile Birinin Rüyada Düşük Yapması

Evinizde rızkın ve bereketin artacağına, bolluğa yorumlanır.  Maddi yönden endişesi olan kişiler bu endişelerinden kurtulurlar. Rüyada hamile bir kadının düşük yapması, sağlık ve sıhhate erişmek anlamına da gelir. Ev içinde mutluluk verici olaylar yaşanır.

Rüyada Bebek Düşük Yapmak ve Kan Görmek

Sağlıklı bir hayat sürmeye ve kötü alışkanlıklardan kurtulmaya yorumlanır. İçinizi sıkan dert ve kederden kurtulabilirsiniz. Sizi üzen kişiler ailenizden uzak dururlar, aile içi huzur artar. Üzerinizdeki baskı da hafifler. Ayrılık noktasına gelenler yeniden birbirlerini affederek barışabilirler.

Rüyada Düşük Yapmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sabrın sonunda selamete erişmeye ve emeklerin karşılığını almaya yorumlanır. Bir süredir borç ödeyen kişiler bu borçlarını ödeyerek mal mülk sahibi olabilirler. Yeni işler başarabilir, yeni başarılara imza atabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

14 Yorum

 1. Fatma
 2. If
  • admin
 3. Lale
  • admin
 4. Aysel
  • admin
 5. Berivan
  • admin
 6. Gül
  • admin
 7. Kübra
  • admin
   • Gül

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status