Rüyada Evde Akrep Görmek

Rüyada evde akrep görmek, evinize gelen lafa söze hemen inanmamanız konusunda bir uyarı anlamı taşır. Çünkü yalan yanlış şeyler de duyabilirsiniz ve asılsız çıkabilirler. Boş yere sevdikleriniz ile aranız açılabilir, kalbiniz kırılabilir. Eğer evliyseniz de eşinizi veya sizi dolduruşa getiren insanların foyası ortaya çıkar. Eşiniz size hak verir. Rüyada akrebin evde dolaştığını görmek, paragöz bir insan da yorumlanır. Aile içerisinde masraflarına yetişemediğiniz ve çok harcama yapan biri varsa o kişiyi uyarmanız gerekebilir. Yüklü bir kredi altına giren kişiler de bu yüzden bazı harcamalarını kısabilirler.

Rüyada evde siyah akrep görmek, birine verdiğiniz borçtan veya kefil olmaktan dolayı ailenizden tepki görmeye yorumlanır. Aile içerisinde mal mülk anlaşmazlığı varsa da sonunda herkes hakkını alır. Aç gözlü davranan kişiler planlarında başarılı olamazlar. Atılan bir imzadan sonra pişman olanlar hatalarını telafi ederler.

Rüyada Evde Akrep Görmek ve Öldürmek

Evinize borçlarınızdan kurtulmaya ve para yüzünden çıkan kavgaların bitmesine yorumlanır. Kardeşleri arasında küslük varsa yakında biter. Anne babası veya eşi ile küs olan kişiler de yeniden barışabilirler. Size karşı dolduruşa getiren kişiler aradan çekilirler.

Rüyada Evde Akrep Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, ortak biriyle girilen işten vazgeçmeye, ortaklıktan ayrılmaya yorumlanır. Aile içinde de ortak iş yaptığınız insanlar ile ayrılabilirsiniz. Size yapılan haksızlıklar yalanlar ortaya çıkar. Yaşanan maddi sıkıntılar biter, kim dost düşman ortaya çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status