Rüyada Hasımla Barışmak

Rüyada hasımla barıştığını görmek, kırgın olduğunuz kişiler ile bir araya gelmek ve gönlünüzü kıran kimsenin hatasını telafi etmesine yorumlanır. Söylemiş olduğu bir laftan dolayı küs iseniz sizin gönlünüzü almaya çalışabilir. Yakın zamanda aynı ortamda bulunabilir, hayırlı bir vesile ile görüşmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sevdiklerinden uzakta yaşayan ve memleket özlemi çeken biri bu rüyayı görürse özlediği insanlar ile bir araya gelir ve hasret giderir. Eş dost akrabadan hayırlı haberler alabilir, uzun zamandır görmediğiniz insanlardan gelen haberlere sevinebilirsiniz.

Rüyada hasımla konuşmak, aile fertlerinden beklenen desteğin gelmesine ve sizi yalnız bırakmamalarına yorumlanır. Yakınlarınız sizi her durumda destekler ve aranız her zamankinden daha iyi olur. Özlem duyulan yakınlarınız halinizi hatırınızı sorabilirler. Uzun zamandır yolunu gözlediğiniz insanlar varsa haber yollayıp ziyarete gelmek isterler.

Rüyada Hasımla Barışmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aranızda dargınlık  olan kimseler ile barış içerisinde geçinmek ve her türlü sorundan arınmaya yorumlanır. Sevenleriniz sizden desteklerini esirgemezler. Birlik beraberlik artar ve kendiniz yalnız hissetmezsiniz. Kırıcı sözler işittiğiniz biri varsa pişman olup özür diler. Size karşı hatasının farkına varır ve sizi üzdüğü için çok pişman olabilir. Yaşanan ayrılıklar geride kalır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Nuri Can Akkaya dedi ki:

    Rüyamda kardeşimin hasmıyla karşılaştık ve hata yaptığını söyledi özür diledi ve barıştık

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz birinden iyi haberler gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status