Rüyada İsa İsmini Duymak

Rüyada İsa ismini duymak, çevrenizde derdi kederi olan bir insan varsa size derdini açacağına yorumlanır. Yakınlarınızdan bir insanın hiç ummadığınız bir derdi olabilir. Kimseye söylemediği sıkıntıları size paylaşabilir ve çok şaşırabilirsiniz. Maddi veya manevi olarak sorunları olan bir yakınınıza destek olabilir, ona yol yordam gösterebilirsiniz. Aile içerisinde de başı dertte olan veya problemleri olan biri varsa o kişiye yardım eli uzatıp sevdiklerinize zor gün dostu da olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Rüyada birinin İsa demesi, gelen hayırlı bir habere çok sevinmek ve aileniz ile paylaşmak anlamına gelir. İşsiz olanlara iş haberi gelebilir. Dertleriniz sorunlarınız yakında çözülür. Uzun zamandır beklediğiniz yerden gelecek olan haber sayesinde içiniz rahat eder. Zor günler geçiren kişiler hayatlarına yeni bir sayfa aralar, evinizde mutluluğunuz artar.

Rüyada İsa Peygamberin İsmini Duymak

Çok hayırlı işler içerisinde olmak ve iyi insanların hayatınıza girmesine yorumlanır. Yeni tanışacağınız bazı insanlardan iyilik görebilirsiniz, size manevi olarak da destekte olabilirler. Yapılan büyük haksızlıkların ardından adalet yerini bulur. Sevdiklerinizin de desteği ile sıkıntılarınızı aşabilirsiniz. Rüyada Hz İsa ismini duymak, sevdikleriniz evermiş olduğunuz sözleri yerine getirerek onları mutlu etmeye yorumlanır. Yapılan haksızlıkların ardından hak ve adalet sizden yana olur. Yaşanan zor günlerin ardından iyilikler sizi bulur.

Rüyada İsa İsmini Duymak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yeni gelir kapılarının aralanmasına ve hayırlı haberler almaya yorumlanır. Yeni tanışacağınız insanların da vesilesi ile şansınız açılabilir. Size inanıp güvenen insanların da vesilesi ile güze işler başarılır. Bir süredir ailesine zaman ayıramayanlar ailesine daha çok zaman ayırabilirler ve ailenizin dertlerine derman bulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. cemile karaca dedi ki:

  Rüyamda hz nuh hz isa ve hz Muhammed ile yemek yiyeceksin deniliyor. Uzun bir yolculuktan sonra yemyeşil bir cayır çimene geliyoruz orasi gökyüzünün üstü deniliyor. Çok etkilendim yorumlarsanız sevinirim

 2. Nazim dedi ki:

  Ruyamda bir odadayim bu kilisede olabilir duvarlar la cevrili bir odada olabilor bir papaz elbisesi giymis bir adam ve genc delikanli biri ben isanin torunuyum diyip dua ediyo ve benim kravatimi tutup uc kere ufluyo seni kutsadim diyo ne anlama geliyo sevgiler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan işleri sorumlulukları yerine getirmek ve iyi işlere imza atmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status