Rüyada İşe Gitmemek

Rüyada işe gitmediğini görmek, kendi emeklerinin karşılığını alamadığını düşünen biri için yakın zamanda her şeyin kendi hayrına değişeceğine yorumlanır. Terfi alınabilir, doğru sorumluluklar üstlenilir. Görevinden memnun olmayan biri iş hayatında kendisini memnun edecek ve yükselebileceği bir göreve atanabilir. Atama bekleyen kişilere müjdeli haber gelir. Ya da iş mülakatına giren kişiler geç de olsa bekledikleri kabul haberini alırlar. Umudunuzu kestiğiniz bir işten gelecek olan habere çok sevinebilirsiniz. Rüyada işe gidememek, kendi işini kurmak anlamına da gelir. Çok hayırlı bir rüyadır ve iş hayatında yeni bir atılımın sizi beklediğini müjdeler. Uzun zamandır kendi işini yapmak isteyen biri artık gereken sermaye ve birikime sahip olabilir. Ticari hayatta şansınız açık olur.

Rüyada işe geç kalmak ve gitmemek, yeni bir iş seyahatine çıkmak ya da uzak bir yerde işe başlamak demektir. Örneğin yurt dışında çalışmak isteyen biri yaptığı başvuru ve kurduğu bağlantılardan iyi geri dönüş alır. Daha iyi bir işte çalışabilir, mesleki hayatınızın önemli bir dönemine giriş yapabilirsiniz.

Rüyada İşe Gitmek İstememek

Uzun zamandır geri planda kaldığınız ve arka planda çalışmalarınızı sürdürmüş olduğunuz alanda artık ön plana çıkmak anlamına gelir. Çalışma hayatında hırs ve kendine güven artabilir, çalışmalarınız başkaları tarafından alkış alabilir. Zor bir görev altına girenler ile bu görevinde başarıyla ayrılırlar.

Rüyada İşe Gitmemek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, patronu ve diğer çalışma arkadaşları ile geçinemeyen ve mutsuz olan kişilerin iş hayatında mutlulukları artar. Sizi tatmin eden kazanca ulaşılır ve itibar eder. Hakkınız olan makam mevkiye layık görülebilir, gelecek günlerde önemli bir teklif alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Kaya dedi ki:

    Rüyada, işe gittiğimde amcamın eşi yani yengem benim yerime çalışıyordu, ben de geri döndüm.

  2. Mert ali dedi ki:

    Rüyamda iki gün üst üste işe gitmedim

DMCA.com Protection Status