Rüyada Islak Olmak

Rüyada ıslak olduğunu görmek, yaşanılan para endişesinin kısa zamanda bitmesine ve yeni bir gelir kapısı aralamaya yorumlanır. Eğer siz ya da ailenizden başka bir işini bıraktıysa yeni bir kazanç kapısı aralar. İşsiz olan ve iş bulamayan biri iş bulur ve bu işten beklentisinin üzerinde kazancı olabilir. İş hayatında yaşanan talihsizlikler kısa sürede biter. Çok çalışıp da parasını bir türlü alamayanlar yakında paralarını alırlar, eski işinizden de beklenen para gelir. Rüyada kendini ıslak görmek, aynı zamanda zenginliğe ve rahat geçime yorumlanır. Konforunuz artar ve rahat bir şekilde harcamalarınızı yapabilirsiniz. Borcu olan birinin hiç kimseye borcu kalmaz.

Rüyada birinin üstünü ıslak görmek, birinden iyilik görmeye ve içinizin rahat edeceğine yorumlanır. Kendi işini yapanların işlerinde bereket artar ve günden güne gelirlerinde artış olur. İş hayatında şansı bir dönem yaşanır. Aile hayatında da bolluk bereket dolu günler yakın demektir.

Rüyada Kıyafetlerini Islak Görmek

Bir yerden beklenen toplu paranın elinize geçmesine ve size hakkınızın geri iade edilmesine yorumlanır. Mal mülk anlaşmazlığı yaşayanlar hakları olanı alırlar. Sizi veya sevdiklerinizi mağdur eden kimseler bu mağduriyeti karşılar. Borç alıp ödemek istemeyen biri er ya da geç öder. Rüyada ıslak kıyafetler görmek, çıkar sahibi kimselerden uzaklaşmak ve maddi külfetten kurtulmaya kendi istek ve zevkleriniz için harcama yapmaya yorumlanır.

Rüyada Islak Saç Görmek

Bazı sorumlulukların artmasına ve daha fazla yük üstlenmeye yorumlanır. İş hayatında size daha fazla görev verilebilir ve terfi alabilirsiniz. Aynı zamanda aile hayatında da görevleriniz çoğalabilir, daha fazla yük omuzlarınızda hissedebilirsiniz.

Rüyada Islak Olmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yakın çevrenizden destek görmek ve bu sayede isteklerine ulaşmaya yorumlanır. Maddi olanaklar çoğalır ve bir zamanlar hayal olan şeyler yakında gerçeğe dönüşür. Yeni bir ev satı almak isteyen biri hayalindekinden daha güzel bir eve sahip olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status