Rüyada Kabeye El Sürmek

Rüyada kabeye el sürdüğünü görmek, iyi ahlaklı ve dürüst insanların hayatınıza gireceğine ve kötülüklerden uzak durmaya yorumlanır. Vefalı dostlar ile etrafınız çevrilir, kimse size zarar veremez. Kötü niyeti olan kişiler de kendi dertlerinden dolayı sizinle uğraşamazlar. Evli olanlar için ev halkının huzurunu kaçıran her kim varsa pişman olur. Eşiniz ve ailesi ile aranız düzelir ve geçiminiz kolaylaşır. Çok fazla masrafı ya da borcu olan kimseler için borçların biteceğine ve geçim derdinden kurtulmaya yorumlanır. Rüyada kabe örtüsüne el sürmek, elinizi atmış olduğunuz her işten bolluk ve bereket görmeye, rızkın çoğalmasına, duaların kabulüne yorumlanır. Üzerinizdeki külfet azalır, yükünüz hafifler. Sizinle uğraşan kimseler varsa artık rahat bırakıp yakanızdan düşerler.

Rüyada kabeye dokunmak, bekar olanlar için hayırlı bir eş adayına ve ilim irfan sahibi bir eşle mutlu mesut yaşamaya yorumlanır. Evli olanlar da eşleri ile birlikte hayır işleri yapabilirler yada kutsal topraklara ziyaret olabilir. Hacılık isteyenler bu görevlerini yerine getirebilirler.

Rüyada Kabe’ye Kapısına El Sürmek

Manevi huzur artar, kişi kendini daha mutlu ve güvende hisseder. Vicdani yönden rahatsızlıkları olanlar telafi ederler, günahlarından dolayı tövbe edilebilir. Geç de olsa bir hatanın farkına varıp telafi edebilir, sevdiklerinizin gönlünü alabilirsiniz. Hak ve adalet er ya da geç yerini bulur.

Rüyada Kabeye El Sürmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, iyi niyet ve hoş görüye, pek çok insana yararı olacak işler yapmaya yorumlanır. Yakın zamanda bir hayır işlenebilir ya da çeşitli vesileler ile çevrenize iyiliğiniz dokunabilir. Düşkün olan ve dertli birine yardım edilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

16 Yorum

 1. Bülent Öğer
  • admin
 2. Mevlude
  • admin
 3. Ferhat
  • admin
 4. Berfin
  • admin
 5. Esra
  • admin
 6. İlknur
  • admin
 7. ibrahim yıldırım
  • admin
 8. Asli
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status