Rüyada Kanguru Görmek

Rüyada kanguru görmek, mücadele edilen bir konuda zafere ulaşmak anlamına gelir. Gelecek günlerde kısa vadeli hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Özellikle de hedeflerinizden şaşmadıysanız sonunda istediğiniz şey gerçek olur, kişi hayallerine kavuşur. İş ya da eğitim hayatında verilen çabaların karşılığı er ya da geç alınır. Ancak bir süre daha sabırlı olmalısınız. Sabır ederek harcanan emekler ve aşılan emeklerin ardından çok güzel şeyler olabilir. Hak edilen başarı sonunda sizin olur. Rüyada kangurular görmek, birden fazla yerden kısmetin açık olmasına ve yeni olanaklar elde etmeye yorumlanır. Yeni şanslar elde edebilirsiniz. Yalnız olanlar da yeni arkadaşlar edinebilirler. Rüyada kanguru sürüsü görmek, bol kazanca ve zenginliğe yorumlanır. Çok büyük gelir sağlanabilir, zenginlik artar. Yeni mal mülk sahibi de olunabilir.

Rüyada kanguru yavrusu görmek, yeni bir işe başlamak ve bu işin sizi utandırmaması anlamına gelir. Sizi olumsuz etkileyen şeyler biter, sonunda kendinizi daha mutlu ve heyecan dolu hissedebilirsiniz. Yeni plan ve projeleriniz sizi heyecanlandırıp, çok sevindirebilir. İşlerinize sımsıkı sarılmanızı sağlayacak güzel gelişmeler olabilir.

Rüyada Zıplayan Kanguru Görmek

Borcu olan kişilerin borçlarını kısa vadede ödemesine yorumlanır. Eğer bir yerden beklenen ödemeler varsa zamanında gelir ve mağdur olunmaz. Bir süredir iş haberi beklediğiniz biri varsa da bu kişiden sonunda iş teklifi gelebilir ya da büyük bir iş verebilir.

Rüyada Kanguru Gibi Zıplamak

Yeni kazanç kapısı aralamak veya mal mülk alım satımı yaparak ticari hayatta aktif olmaya yorumlanır. Gelecek günlerde parasal konulara daha fazla kafa yorulabilir. Dikkatli yatırımlar yapmanız gerekebilir. Eğer bir süre önce yapılan yatırım varsa kar sağlanır.

Rüyada Kanguru Kovalamak

Yeni bir aşka yelken açmaya ve özel hayatınızda çok mutlu olmaya yorumlanır. Hatta bu kişi ile evlenmeye dair planlarınız olabilir. İlişkisi olanlar da ilişkilerinin geleceğine dair hayırlı kararlar alırlar. Rüyada kangurunun kovalaması, sizden hoşlanan ve sürekli peşinizde koşan birine yorumlanır. Bu kişi sizin gönlünüzü kazanmak isteyebilir. Rüyada kanguru yakalamak, gönül işlerinde mutlu olmaya ve özel hayatınızda sorunların bitmesi, ilgi görmeye yorumlanır.

Rüyada Kanguru Beslemek

Hiç kimsenin size inanıp güvenmediği bir konuda haklı çıkmak ve zafer sağlamak demektir. Sakin bir şekilde bekleyerek sonunda istediğiniz şeylere sahip olabilirsiniz. Emek verilen işlerde güzel sonuçlar alınır ve çevrenizdeki insanlar da buna şaşırabilirler.

Rüyada Kanguru Eti Görmek

Makam mevki sahibi olarak yeni sorumluluklar almak ve otorite sahibi olmaya yorumlanır. Çok büyük zaferler sağlanabilir. Rüyada kanguru eti yemek, bir süredir cesaret edilemeyen bir konuda cesaretini toplamak ve özgüvenin yerine gelmesine yorumlanır. Büyük hayalleriniz için kolları sıvayabilirsiniz.

Rüyada Kangurunun Doğurması

Yeni bir iş kurmak ya da başka bir yeniliğe yorumlanır. İş kurmak veya işlerini büyütmek isteyenler çok şanslı olurlar. Yeni gelir kaynakları olabilir, ek iş yapabilir daha fazla para kazanabilirsiniz. Bir süredir mal mülk edinmek için çabalayanlar hayallerine erişirler. Rüyada kangurunun doğum yaptığını görmek, bekar olanların da zengin biri ile evlenmesine yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Kanguru Görmek

Biten bir şeyin ardından daha hayırlı bir şeye başlamak anlamına gelir. Çok hayırlı başlangıçlar yapılır. Mesela ayrılan veya boşanan kişiler de yeni bir ilişkiye başlayabilir, daha mutlu olabilirler. Sizin için daha hayırlı olacak kısmetler çıkar. Rüyada kanguru öldürmek, verdiğiniz sözü tutmaya ve umudunuzu yitirdiğiniz bir konuda yeniden umutlanmaya yorumlanır.

Rüyada Kangurudan Korkmak

Çok fazla sorumluluk üstlenmek ve başarısızlıktan korkmak demektir. Alınan sorumluluklar sonrasında çok pişman olabilirsiniz. Bir süredir beklenen terfi gelebilir. Ev hayatında da görevleriniz artabilir. Ev ve iş hayatına yetişmekte zorlanılabilir.

Rüyada Kanguru Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, başarı ve zaferin size çok yakın olduğunun habercisidir. Pes etmediğiniz takdirde zor sanılan şeyler başarılır. Hedefleriniz uğruna harcadığınız emek ve verdiğiniz mücadele ile birlikte pişman olunmaz, zafer kazanılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

11 Yorum

 1. Zeyno
 2. erdal
  • admin
 3. Bülent
  • admin
 4. gülseren
  • admin
 5. Tuğba
  • admin
   • Ruki
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status