Rüyada Kıllar Görmek

Rüyada kıllar görmek, yüklü miktar para harcamak anlamına gelir. Ancak bu para mal mülk satın almak için olabilir. Ev, araba ya da arsa satın alabilir, ekonomik yönden güçlenebilirsiniz. Ya da düğün dernek telaşı için para harcanabilir. Elinizdeki para hayırlı bir işe vesile olur. Rüyada bacaklarında kıllar görmek, uzun bir yolculuk yapmak ve yıllardır görmediğiniz insanlar ile görüşmek, geçmişte kalan dostlukların devam etmesine yorumlanır. Rüyada kollarında kıllar görmek,

Rüyada başkasının vücudunda kıllar görmek, sağlık ve sıhhatin iyi olmasına yorumlanır. Hastalığa yakalanan bir yakınınız varsa iyi haberler gelir. Rüya sahibi de kendini zinde hisseder. Bir sağlık sorununa şifasını bulur.

Rüyada Kıllarını Almak

Çok para kazanmak ve varlıklı olmaya yorumlanır. Bekar olan biri bu rüyayı görürse zengin biri ile tanışarak bu kişi ile dünya evine girebilir. Rüyada kıllarını temizlemek, borç bırakmamak anlamına da gelir. Maddi yönden eliniz rahatlar.

Rüyada Kıllarını Kesmek

İşin içinden çıkamadığınız bir konu varsa birinden fikir almak demektir. Güvendiğiniz bir insana derdinize çare bulmak için fikir danışabilirsiniz. Bu kişiden alacağınız tavsiye ile bir karar vermeniz gerekebilir.

Rüyada Kılların Dökülmesi

Uzun ve sağlıklı bir ömür sürmek, sıkıntılarından tez zaman içerisinde kurtulmaya yorumlanır. İçinize attığınız dertlerinizden kurtulabilir, sevdikleriniz ile paylaşıp zorlukları atlatabilirsiniz. Aile içi bir sorunu olanlar da yakında rahata erer.

Rüyada Kılların Uzaması

Malının mülkünün artmasına, fakirlikten zenginliğe erişmeye yorumlanır. Ekonomik yönden endişeler biter ve kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Beklenen toplu para varsa yakında elinize geçer, işleriniz her geçen gün artabilir.

Rüyada Kıllar Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sağlık sorunu olanların şifasını bulmasına ve maddi sorunu olanların düzelmesine yorumlanır. Paranız çoğalır, borcu olanlar öder. Yeni bir ev araba almak isteyenler için maddi imkanları buna olanak verebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

  1. Ayşe
    • admin
  2. Emine
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status