Rüyada Kiraz Görmek

Rüyada kiraz görmek, sizi mutlu edecek olayların olmasına ve sevdikleriniz tarafından daha çok ilgi görmeye yorumlanır. Arkadaş ortamında daha popüler olabilir, pek çok insanın hayali olan bir şeyi başarabilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında sizi mutlu edecek olaylar olabilir. Bir süredir yalnız kalan kişilerin arkadaşları artar. Yeni dostluklar kurarak iyi anlaşacağınız hoş görülü insanlar ile tanışabilirsiniz. Rüyada mevsiminde kiraz görmek, sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, hasta olanların da şifasını bulmasına yorumlanır. İçinize dert olan bir şey geçmişte kalır. Neşe ve sohbet artar, sevdikleriniz ile daha sık bir araya gelerek daha iyi anlaşmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada kiraz ağacı görmek, mal mülk sahibi olmaya, yeni bir yerde yaşamaya yorumlanır. Kirada yaşayanlar için ev sahibi olmak şeklinde yorumlanır. Rüyada kiraz fidanı görmek, aileye bir bebek gelmesine yorumlanır. Gelecek günlerde hanede bebek müjdesi haberi dolaşabilir.

Rüyada Kiraz Yemek

Rüyada kiraz yediğini görmek, içinize sıkıntı olan şeylerden kurtulmaya ve ağzınızın tadının yerine gelmesine yorumlanır. Evinizde rızık artar ve çalışan kişiler kendi ekonomilerini düzeltirler. Rüyada kiraz ağacından kiraz yemek, helal yoldan bol kazanç elde ederek hayır getirecek yatırımlar yapmak anlamına gelir.

Rüyada Kiraz Almak

Şansınızın açık olmasına ve yeni plan projelerinizde çok mutlu olacağınıza yorumlanır. Size şans getirecek bir yatırım da yapılabilir. Rüyada kiraz satın almak, yeni bir eşya almak ya da mal mülk edinmek anlamına gelir. Rüyada kiraz ikram edilmesi, birinden gelen teklife sevinmek demektir. Bu yeni bir iş teklifi olabilir.

Rüyada Kiraz Toplamak

Borcu olanların borçlarında ödemelerinin kolaylaşmasına ve maddi yönden hedeflere ulaşmaya, kazancı düşenlerin yeniden eski düzene kavuşmasına yorumlanır. Bir süredir işlerinizde gerileme varsa yeniden bereketi artar. Rüyada dalından kiraz toplamak, kendi başınıza isteklerinizi gerçekleştirmek ve ideallerine erişmek demektir.

Rüyada Kiraz Bahçesi Görmek

Sosyal çevrenizin artmasına ve yeni insanlar tanımak, kurulan dostlukların sizin için çok hayırlı olacağına yorumlanır. Tanışacağınız kişiler sayesinde iş hayatında da yeni bağlantılar kurup yeni iş teklifleri alabilirsiniz.

Rüyada Kiraz Sapı Görmek

Sorunlarınıza pratik çözümler bularak pek kafaya takmamaya, eskisine göre daha anlayışlı ve sakin olmaya yorumlanır. Kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan başarılarınız olabilir. Rüyada kiraz yaprağı görmek, evli olanların eşleriyle aralarının her geçen gün daha iyi olmasına yorumlanır. Bekar olanlar da ekonomik özgürlüklerini ellerine alırlar. Rüyada kiraz çekirdeği görmek, hayatınıza anlam katan güzel kalpli biri ile tanışmaya ve yalnızlık çekmemeye yorumlanır.

Rüyada Kiraz Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, özle hayatınızda çok mutlu olup yüzünüzün gülmesine ve sevdiklerinizden değer görmeye yorumlanır. Sinir ve stres veren etkenler ortadan kalkar. Sorunlar tez zamanda çözülür ve her şey yoluna girer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Emine dedi ki:

  Merhaba rüyamdan kız kardeşimin evinin bahçesinde oluyorum bahçe normaldede büyük, yaz gelmiş oluyor bütün ağaçlar yeşil ve ağaçların üstünde hep kirazlar çilekler var, çilek ağacı olandan bir tane alıp yiyorum yan tarafta kırmızı gül ağacı var gülü kokluyorum , cipek yerde olur bu niye ağaçta diye şaşırıyordum.yorumlarmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kardeşinizden müjdeli bir haber almaya, sevince yorumlanır.

 2. anonim dedi ki:

  Sayın yorumcu, ben sürekli olarak rüyamda kiraz görüyorum ancak, çok olgunlaşmış, çürümeye başlamadan bir tık öncesi kadar olgunlaşmış, iri kirazlar

  1. admin dedi ki:

   Takdir görecek işlerde adınızın geçmesine ve başarıya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status