Rüyada Kırmızı Elbise Giymiş Kadın Görmek

Rüyada kırmızı elbise giymiş kadın görmek, gelecek günlerde bir kadın ile konuşup bu kadından büyük bir iyilik görmeye yorumlanır. İş hayatında bir kadın vesilesi ile güzel fırsatlar elinize geçebilir. Sizi doğru şekilde yönlendirebilir ve hatalardan kaçınabilirsiniz. Bir kadının da desteği ile önemli bir makam mevkiye ulaşılır. Parasal olarak zor günler geçirenler de bir kadına destek görebilirler. Aileden de bir kadın size maddi manevi destek verebilir. Rüyada kırmızı renkte elbise giyen bayan görmek, hayatınızda güzel bir değişimin olacağına ve şan şöhret sahibi olmaya yorumlanır. İşlerinizde adınızda güzel başarılar ile söz ettirebilirsiniz. Size destek olan bir kadının da vesilesi ile işleriniz değer görür ve başkalarının gözünde itibar sahibi olunur

Rüyada başka birinin kırmızı elbise giymesi, yaşantınızda her şeyin daha iyi yönde ilerlemesine ve küslüklerin bitmesine yorumlanır. Başkalarına duyduğunuz öfke ve kızgınlık varsa biter. Korku ve endişeler geride kalır. Yaşanan sıkıntıların ardından hayatınız düzene girer. Çevrenizdeki kadınların da iyiliğini görebilirsiniz. Eğer sizi kızdıran bir kadın varsa öfkeniz diner ve aranızdaki çekişme biter.

Rüyada Kırmızı Elbise Giymiş Kadın Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, iyi insanların hayatınıza girmesine ve bir kadının da desteği ile gelecek günlerde güzle bir başarı yakalamaya yorumlanır. Arkadaşlarınız veya çalışma ortamından size inanıp güvenen bir kadından önemli bir iyilik görülebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Aslı dedi ki:

  Rüyamda kurstayız tören gibi birşey vardı. Herkes güzel giyimliydi. ve benimde üstümde beyaz güzel bi elbise vardı. Başımda kırmızı bi başörtü. Ayağımda da kırmızı çarıklar vardı. Çarıkları tam giyinmemiştim. Lavaboya gittiğimde çok uyumsuz olduğumu fark ediyordum. Ama çokta umursamıyordum. Üstelik başörtüyü çıkartıp daha çok yakıştığını düşünüp sırtıma doladım. Açıkçası ben bu rüyayı kursa devam edip etmeme konusunda yapmış olduğun bi istihare sonucu gördüm. Yorumu nedir acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kadından hediye almak, ve öfkeli olduğunuz birine öfkenin geçmesine yorumlanır.

 2. Aslı dedi ki:

  Ben rüyamda hem kırmızı bir elbise giyinmiştim hemde altına kırmızı güzel topuklu ayakkabılar giymiştim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya öfkeli olduğunuz kişilere öfkenin dinmesine ve barışmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status