Rüyada Komşu Görmek

Rüyada komşu görmek, aile içerisinden olmayan biri ile ağız münakaşasına girmek anlamına gelir. Sizin güvenerek derdinizi açtığınız ya da sırlarınızı paylaştığınız biri tarafından aldatılabilirsiniz. Bu kişi sizin hakkınızda başkalarına dedikodu yapabilir. Sizden aldığı lafları giderek başkalarına yetiştirebilir. Hep iyilik yaptığınız biri de kalbinizi kırabilir. Rüyada kendi komşunu görmek, ev satın almak isteyenler yeni bir eve taşınabilir ve ekendi evlerinin sahibi olabilirler. Kiracı olanlar kira derdinden kurtulur. Ev sahibi olanlar ise yeni bir yatırım yapabilirler. Rüyada sevilen bir komşu görmek, komşunuz ile sohbet ve muhabbet içerisinde olmaya, müjdeli haberler vermesine yorumlanır.

Rüyada komşu evini görmek, başkaları gözünde değerinizin artmasına ve aile dostları edinmeye yorumlanır. Yeni komşularınız olabilir. Rüyada komşunun evinde olmak, aynı zamanda davet almak demektir. Komşularınız ile birlikte daha fazla zaman geçirmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Komşu Olmak

Yeni bir eve yerleşerek yeni komşular edinmek anlamına gelir. Eski komşularınız ile de sık sık bir araya gelme şansınız olabilir. Özellikle de yatırım yapmak isteyenler yeni bir ev alabilirler veya yazlık satın alabilirler.

Rüyada Komşu Gelmesi

Evlilik hayatında zor günler geçirenler hiç kimseye duyurmadan sorunlarını çözerler. Problemleriniz aile içerisinde kalır. Bekar olanlar ise yakında talipleri çıkabilir. Rüyada komşunun eve gelmesi, bekar olanlar evlilik kararı verebilirler. Kişi kendi yuvasını kurup saadet dolu günler geçirirler. Rüyada komşu ziyareti görmek, sevdiklerinden uzak olanlar yakında kavuşurlar. Aile dostlarınız ile daha sık bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada Komşunun Oğlunu Görmek

Bir süredir sizden yardım bekleyen biri varsa bu kişiye yardım edilebilir. Örneğin birine iş konusunda yardım sözü verenler bu sözlerini tutarlar. Eğer uzun süredir zor durumda olan bir erkek varsa da sizden yardım isteyebilir.

Rüyada Komşunun Kızını Görmek

Bekar ise evlenmesine ve komşunuzdan güzel haberler almaya yorumlanır. Komşunuz ile dertleşebilirsiniz. Onun size açmak istediği bir takım dertleri olabilir. Birbirinize içinizi açıp sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Rüyada Komşunun Evine Hırsız Girmesi

Başkaları ile ortak işler yaparak karşılıklı güvene dayalı anlaşmalar yapılmasına yorumlanır. İşleri yolunda gitmeyenlerin işleri düzelir ve evlerinden geçim rahatlar. Komşusu zor durumda olanlar komşularına destek olabilirler.

Rüyada Komşu Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hakkınızda olur olmaz laf çıkaran birileri varsa komşunuz sayesinde bu kişilerin maskesi düşer. Hakkınızda kötü düşünceleri olan ve size zararı dokunan kişiler hakkında sizi uyarabilir. Dedikoducu kişiler hayatınızdan uzaklaşırlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Sena dedi ki:

  Rüyamda komşu bize gelmişti geldi bizim eve kustu gitti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz insanlar ile görüşmeye yorumlanır.

 2. Fatma dedi ki:

  Rüyamda komşularla dışarı sedirin ve üsten yeşil fasulye temizliyorduk annem ablam komşularla konuşuyorduk taze fasulye nin içinde kurtlar kayboldu ne demek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde kalabalık misafir ağırlamaya yorumlanır.

 3. anonim dedi ki:

  rüyamda karşı apartmandaki komşunun evinde kalabslık misafir vardı, iki apartman arasında büyük gerilim elektrik diregi var, balkondan elektrik direginin tepesine iniyorum, bir kıvılvcım görüyorum, eyvah kaçak var hızlıca ineyim diyorum, hızlıca iniyorum, elektrik direginin alt kısmında bir sürü çocuk var, direkte oturuyorlar, indigimde bir aile geliyor, bizim apartmanda satılık daire varmış, O’nu soruyorlar, erkekler daireye bakmaya gidince ben anneleri ve iki kızıyla bank masasına oturup konuşuyorum, bunlar benim eskidebn tanıdıgım komşular çıkıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde hayırlı bir olay için toplanılmasına ve sevdikleriniz ile hasret gidermeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status