Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek, yeni kurulacak olan dostluklarda pek çok ortak nokta bulmaya ve yalnızlıktan kurtulmaya yorumlanır. Hayatınıza ister dost olarak isterse sevgili olan girecek birinden büyük iyilikler görülür. İkiniz ortak bir noktada bulunabilirsiniz. Uzun zamandır kesikliği hissedilen dostluklar birliktelikler olur. Yalnız kaldığı için pek de keyfi yerinde olmayan biri de yeniden sosyal çevreye girer, yen,dostlar edinirler. Rüyada köpekler görmek, yepyeni arkadaşlıklar edinmek ve ortak amaçlar hedefler için bir arada olmaya yorumlanır. Hayata bakış açınız aynı olan insanlar ile yollarınız kesişir. İşsiz olanlar keyifle çalışacakları bir iş ortamına girebilirler. Rüyada köpek sürüsü görmek, kalabalık ortamlarda ön plana çıkmaya ve gözde olmaya yorumlanır. İşleriniz ve mesleğiniz ile çok fazla insana ulaşabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler ile uğraşan kişiler de büyük hayran kitlelerine ulaşmayı başarabilirler.

Rüyada yavru köpek görmek, size güven veren birinin hayatınıza girmesine yorumlanır. Yeni başlayacak bir dostluk ilerleyen günlerde size pek çok şey katar ve daha cesaretli olmanıza da yardımcı olabilir. Kendinize güveniniz bu kişi sayesinde artabilir, sizi destekler. Rüyada köpek yavruları görmek, yeni bir iş veya eğitim ortamına girmeye ve sosyal çevrenin değişmesine yorumlanır. Ancak ilk görüş tanışmadan itibaren iyi anlaşılır.

Rüyada Kedi Köpek Görmek

Zamanında anlaşamadığınız insanlar ile ilerleyen günlerde sürpriz dostluklar kurmaya yorumlanır. Uzaktan tanıdığınız kişiler yakından tanıma şansınız olabilir ve aslında ne kadar iyi kalpli ve iyi niyetli oldukları da anlaşılır, daha çok değer verilir.

Rüyada Siyah Köpek Görmek

Size karşı hep ön yargılı olan ve sözleri ile sürekli yargılayan üzen biri ile yolları ayırmaya yorumlanır. Hiç güzle bir şey söylemeyen ve eleştiren, ön yargılı bir insanla bir şeyler paylaşmak yerine gizlemek zorunda da kalabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Köpek Görmek

Her daim yanınızda olacak dürüst ve sadık bir dostu simgeler. Sizi her konuda hem uyaran hem de destekleyen, çıkar sahibi olmayan bir ile dostluğunuz başlayabilir. Ya da hayatınızda böyle bir dostunuz varsa o kişiden bir iyilik görebilirsiniz.

Rüyada Büyük Köpek Görmek

Mesleğinde iyi bilinen ve sayılan biri ile görüşmeye yorumlanır. Önemli insanlar ile mesleki hayatınızda yollarınız kesişebilir. Size rol model olan kişiler ile aynı masada oturabilir ve bu insanlardan tavsiyeler alabilirsiniz.

Rüyada Süs Köpeği Görmek

Aşk hayatında bir süredir hayal kırıklığı yaşayan kişilerin yakında yüzünün güleceğine yorumlanır. Sevdiğinden ayrılanlar eski sevgilisi ile barışırlar. Özel hayatınızda büyük sevinçler yaşanır. Rüyada evcil köpek görmek, evinizde misafirler ağırlamaya ve mutlu olmaya yorumlanır. Uzun zamandır evinize gelmesini istediğiniz insanlar ilerleyen günlerde size haber gönderebilirler.

Rüyada Köpek Yıkamak

Rüyada köpek yıkadığını görmek, hiç kimseyle küs kalmamaya ve çevresindeki herkesle arasını düzeltmeye yorumlanır. Her kim ile küs iseniz barış sağlanır. Size karşı kırgınlığı öfkesi olan biri varsa da gönlünü alabilirsiniz.

Rüyada Köpek Sevmek

Rüyada köpek sevdiğini görmek, herkesle iyi geçinmeye ve güzel sözler işitmeye yorumlanır. Sosyal çevrenizde ve yaşantınızda popüler hale gelebilirsiniz. Sizden bir şeyler öğrenmek isteyen ve daha yakından tanımak isteyen insanlar olabilir. Rüyada köpek sahiplenmek, hiç kimseye zararın dokunmamasına ve iyilik görmeye yorumlanır.

Rüyada Köpek Isırması

Birinden işitilen sözlere çok kırılmaya yorumlanır. Hak etmediğinizi düşündüğünüz sözler laflar kulağınıza gelebilir. Size karşı ağır laflar söyleyen birş daha sonrasında pişmanlık da duyabilir ancak gerçek düşünceleri ortaya çıkmış olur.

Rüyada Köpeğin Kovaladığını Görmek

Çevrenizde dostunuz olduğu kadar düşmanın da olduğuna ve aslında iyiliğinizi istemeyen insanların gerçek yüzünü görmeye yorumlanır. Bazı kıskanç insanların maskesi düşer. Rüyada köpekten kaçmak, kötü insanlardan uzak durmaya ve kaçınmaya yorumlanır. Rüyada köpek saldırması, kavgalı olduğunuz insanlar ile uzak durmak ve kavganın tekrar etmemesine yorumlanır. Rüyada köpek görmek ve korkmak, kim dost kim düşman öğrenmeye yorumlanır.

Rüyada Köpek Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, dostu ve düşmanı görmeye, kiminle daha yakın ve uzak durmanız gerektiğini daha iyi anlamaya yorumlanır. Bazı insanların gözünüzde değeri artabilir ve daha cana yakın görebilirsiniz. Dostlarınız ile aranızdaki samimiyet artabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. anonim dedi ki:

  Sayın yorumcu, rüyamda bitişik komşum, apartman bahçesinin kendi bölümünü güzelce ekmiş, ektikleri çimlenmiş, güzel bir bahçe, diger apartmandaki komşunun çocuklarının bir sürü yavru köpegi varmış, bahçeye giriyorlar ve birbirleri ile oynarken bahçeyi tarumar ediyorlar, bahçede ekili olan herşey yok oluyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmek size yardımcı olmasına, berekete yorumlanır.

 2. anonim dedi ki:

  sayın yorumcu, rüyamda babam çok eski model, fakat çok sevimli bir araba ve sahibi ile geliyor, bunu alabilirsin diyor (gerçek hayatımda da 15-20 arası araba almak istiyorum) arabanın sahibini arka koltuga alıp deneme sürüşü yapıyorum, ayagımda sorun hissediyorum, bir türlü, debriyac, fren, gaz pedallarını kullanamıyorum, ne yapıyorsun diyorlar, ayagıma bir şey oldu diyorum, ayakkabımı, çorabımı çıkarıyorum, biraz zayıp, ve pek iyi görünmüyorlar ama ayak parmaklarım saglam, bundan sonra arabayı kullanmaya başlıyorum, kalabalık, çocuklu aileleler içerisinden rahatca arabayı kullanarak geçiyorum, yeni sürülmüş topraklar görüyorum, topragın öbür tarafı sahilmiş sahili görmüyorum, o tarafa gitmek istiyorum ama yol bulamıyorum, aglama sesi geliyor, çerkez adamın köpegi öldü onun için aglıyor diyorlar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde mutluluğa, iyi insanlarla tanışmaya yorumlanır.

 3. Ahmet Burak dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda yolda giderken rengini tam olarak hatırlayamadığım bir köpek beni kovalıyor, bende korktuğum için kaçıyorum ve çatı benzer bir şeyin üzerine çıkıyorum. Daha sonra farklı iki köpek daha görüyorum, onlarda bana saldırmak istiyor ancak yüksekte olduğum için bana ulaşamıyorlar ve herhangi bir zarar veremiyorlar. Yorumlarınızı bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yoldan misafir ağırlamak, iyi insanlar ile tanışmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status