Rüyada Merdiven Silmek

Rüyada merdiven sildiğini görmek, şansınızın açık olacağına ve yeni başlangıçlar yapacağınıza yorumlanır. Yeni hedefler belirleyebilir ve kısa sürede bu hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Geçmişte emek verdiğiniz bazı işlerin de karşılığını yakında almanız olasıdır. Aldığınız kararlardan pişman olmayacaksınız ve başarınızı herkese kanıtlama şansınız olacak. Rüyada merdiven basamakları silmek, hızlı bir şekilde istediklerinin gerçekleşmesine yorumlanır. Hayalini kurduğunuz bazı şeyler beklediğinizden de çabuk olabilir. Kendi kararlarınız sizi pişman etmez ve geleceğe dair umutlarınız artar. Parlak bir istikbale sahip olabilirsiniz.

Rüyada başkasının merdivenlerini silmek, aileden birine maddi ya da manevi destek vermeye yorumlanır. Aile fertleri sizden yardım isteyebilirler ve onların hayır duasını alabilirsiniz. Aile içerisinde hatırı sayılır yardımlar yapabilirsiniz.  Rüyada merdiven silen birini görmek, tanıdığınız biriyse o kişiden gelecek güzel habere ve iyiliğe yorumlanır. Belki size bir konuda yardımı dokunabilir. Eğer tanımadığınız biri merdivenleri siliyorsa, yeni tanışacağınız birinden gelecek manevi yardıma yorumlanır. Belki iş hayatında da tanışacağınız kişiler size yol gösterebilirler.

Rüyada Merdiven Yıkamak

Bazı yorumculara göre, zor süreci atlatmak ve artık kolaylıkla bir şeyleri başarmaya yorumlanır. Eğitim ya da iş hayatınızda hak ettiğiniz konuma sahip olabilirsiniz. Sizden beklentileri olan kişileri mutlu edebilirsiniz. Başkalarının size inancını boşa çıkarmayacaksınız.

Rüyada Kirli Merdivenleri Silmek

Dost ve düşmanı ayırt etmeye, kötü niyetli insanların tez zamanda maskelerinin düşeceğine yorumlanır. Sizi üzmek isteyen kişiler bu emellerine ulaşamazlar. Aile saadetinizi bozamayacaklar ve ailenizde aradığınız huzuru yakında sağlayabilir, onlara güzel haberler iletebilirsiniz. Çevrenizde sadece temiz kalpli ve sizin iyiliğinizi isteyen kişiler kalabilir. Kötü niyetli, kıskanç ve karamsar insanlar ile yollarınızı ayırabilirsiniz.

Rüyada Merdiven Silmek ve Tekrar Kirlenmesi

Bazı insanların benzer hataları yeniden yaparak sizi mutsuz etmesine ve hayal kırıklığına uğrayacağınıza yorumlanır. Belki de size verilen sözler tutulmayabilir ve yarı yolda bırakılabilir. Beklenti içerisine girdiğiniz bir konuda da size sırt çevirebilirler.

Rüyada Apartman Merdiveni Silmek

Aileniz ve sevdikleriniz ile bir süre ayrı kalmanız gerekebilir. Belki iş değişikliği, seyahat ya da başka sebepler ile başka yerde yaşayabilir, sevdiklerinize özlem duyabilirsiniz. Yeni bir eve taşınmanız da söz konusu olabilir.

Rüyada Mermer Merdiven Silmek

Bazı konularda endişelerin sona ermesi ve aklınızda artık hiç soru işareti kalmamasına, kendinden emin olmaya yorumlanır. Uzun süredir cesaret edemediğiniz bir konuda da artık cesaretinizi toplayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar size hayır getirebilir.

Rüyada Merdiven Silmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre merdiven silmek, temiz başlangıçlar yapmak ve doğru kararlar almaya, hayırlı bir insan olmaya yorumlanır. Dostluklar kazanabilirsiniz ve sevdiklerinizin de gönlünü alabilirsiniz. Şans ve talih sizinle olur, yeni seçimler yeni başarılar getirebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Kaan dedi ki:

  Meraba, yaptigim bir hatadan dolayi endisem vardi. Bir olayim gerçeklesmesinden cok korkuyordum. İstihareye yattim. Rüyamda teyzemlerim merdivenini temizlemek istiyordum. Sanki teyzem ve eniştem yoğundu. Ben temizlemek istiyordum. Ayrica birine kordonu olmayan bir saat hediye ettim. Bu ne anlama geliyor. Teşekkürler

 2. bilgehan başol dedi ki:

  rüyamda eski kavınvalidemin merdivenlerini siliyorum içeride misafirler var ev çok pis içeri girip bulaşıkları yıkıyor gelenlere ikramda bulunuyorum o sırada o şehirde yaşayan arkadaşımda orada eşi gelmiş merdivenlere biz konuşuyoruz kıza hep görüşüyoaruz eşinle diyorum o aglıyor beni görmüyor uzun zamandır diye ama ev hem çok kirli hem baya kalabalık ben sürekli utanıp kızıyorum bu ev bu kadar pis neden gün yapıyor diye bir yandan danda temizliyorum ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir sosyal çevreye girmeye, insanlardan güzel sözler işitmeye yorumlanır.

 3. Mehtap dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir eve temizliğe gidiyorum elime bir bez veriyor merdivenlerini siliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya temiz haber ve borçların bitmesine yorumlanır.

 4. Merve dedi ki:

  Rüyamda eşimin hiç sevmediğim akrabası olan biri merdiven siliyordu ben boşluktan kim diye bakarken aşağı düştüm oda gülüyordu

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz tarafından gelen haberler keyfinizi kaçırabilir.

DMCA.com Protection Status