Rüyada Ölmüş Birinin Tatlı Vermesi

Rüyada ölmüş birinin tatlı verdiğini görmek, aile içerisinde aranızın açık olduğu kimseler varsa her şeyin tatlıya bağlanmasına yorumlanır. Küs olan ve inatlaşan iki aile ferdini barıştırabilirsiniz. Bir süredir görüşmediğiniz insanlar ile de aranız düzelir. Çevrenizde küs olan kimseler kalmaz. Herkesle barış ve mutluluk içerisine geçinilir. Eşi ile arası açık olan biri de eşiyle yeniden mutlu olurlar. Rüyada ölünün tatlı vermesi, dert ve kederden arınmaya, yüzünüzü güldürecek olaylara şahit olmaya yorumlanır. Hane içerisinde sevinç verici haberler dolaşabilir. Rüyada ölünün diriye tatlı vermesi, bekar olanlar için evlenmeye ve düğün telaşına yorumlanır. Hanede bekar olan biri varsa onun evlenip barklanmasında yardımcı olabilir, maddi manevi destek vermeniz gerekebilir.

Rüyada ölmüş birinden tatlı almak, hayatınıza iyi insanların gireceğine ve kimseyle küs kalmamaya yorumlanır. Sizi üzen ve ağlatan kimseler varsa çok pişman olup gelip af dileyebilirler. Sevdikleriniz ile aranız eskisinden daha iyi olur. Siz kıskanan ve uzak duran biri ile aranızdaki samimiyet artabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Tatlı Getirmesi

Uzun zamandır görüşmediğiniz insanlardan hayırlı haberler almaya ve evinize misafirliğe gelmelerine yorumlanır. Memleket özlemi çeken biri ise ailesini ziyarete gidebilir. Düğün dernek gibi hayırlı bir vesile ile akrabalarınız ile görüşüp onlardan müjdeli haberler alabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinin Tatlı Vermesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çok hayırlı bir rüyadır ve evinizde huzur mutluluk artar. Ev içerisinde anlaşamayan kişilerin arası düzelir. Eşleri veya anne babaları ile iyi geçinemeyen kimseler artık daha iyi geçinmeye başlar. Bir türlü anlaşılmayan konular tatlıya bağlanır, aile rızası alınır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

20 Yorum

 1. Zeynep şen
 2. Özge
 3. Songül özuyanık
 4. Nuran
  • admin
 5. Nuran
 6. Nuran
  • admin
 7. Rabia aktas
  • admin
 8. Gamze GÜL
  • admin
 9. Büşra
  • admin
 10. gece
  • admin
 11. Aysel
  • admin
 12. Saniye develioglu
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status