Rüyada Ölü Bir Kişinin Elini Öpmek

Rüyada ölü bir kişinin elini öptüğünü görmek, aile büyüklerini ziyaret etmek ve onların hal hatırlarını sormaya yorumlanır. Aile büyükleriniz sizin yolunuzu gözlüyor olabilirler ve onların gönlünü alabilirsiniz. Eğer memleketinizden uzakta yaşıyorsanız, gelecek günlerde düğün dernek gibi çeşitli vesileler ile memleketinize gidebilirsiniz. Uzun zamandır görüşemediğiniz akrabalar ve aile büyükleri ile görüşülerek hasret giderilebilir. Güzel haberler alıp onlar adına mutlu olabilirsiniz. Rüyada ölmüş bir büyüğün elini öpmek, toplum karşısında saygınlık kazanmak ve ailenizin beklentilerini karşılamak, onları gururlandıran bir evlat olmak anlamına gelir. Ailenizden çok güzel sözler işitebilirsiniz. Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, çalışan kişiler için terfi alıp yeni görevler üstlenmek ve daha fazla sorumluluğunuzun olacağına yorumlanır. Örnek aldığını insanlar ile benzer bir kariyeriniz olabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Aile büyükleri maddi destek verebilirler.

Rüyada ölünün el öptürmesi, çekindiğiniz kişiler varsa aranızın daha iyi olacağına, daha anlayışlı olacaklarına yorumlanır. Bir şey sormaya bile çekindiğiniz biri varsa bu kişi ile aranızdaki gerginlik biter, size karşı tavırları değişebilir.

Rüyada Ölmüş Annenin Elini Öpmek

Hayatınızda hayırlı olayların olacağına ancak annenizin de eksikliğini hissedeceğinize yorumlanır. Mutlu gününüzde onun yokluğu sizi üzebilir ve diğer aile fertlerinden destek görebilirsiniz. Hayırlı insanlar karşınıza çıkar.

Rüyada Ölmüş Babanın Elini Öpmek

Rüyada ölen babanın elini öpmek, herkesin onayını alıp da başlanan bir işten hayır görmek ve çok para kazanıp aile geçimini sağlamaya yorumlanır. Ekonomik durumunuz daha iyi bir hale gelebilir, aile fertlerine daha fazla yardım yapılabilir.

Rüyada Ölmüş Dedenin Elini Öpmek

Anne ve babanızı gururlandıracak bir evlat olmaya ve sizi akrabalarınıza öveceklerine yorumlanır. Önünüzde bir sınav varsa başarılı olup ailenizden tebrik haberleri alabilirsiniz. Sizin mutluluğunuza ortak olan akrabalarınız olabilir.

Rüyada Ölü Bir Kişinin Elini Öpmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, ailesinden uzakta yaşayanların ziyarete gideceklerine ve aile büyüklerini de ziyaret etmek, bir çatı altında toplanmaya yorumlanır. Hane içerisinde hasta biri varsa onu da ziyaret edebilirsiniz. Akrabalarınız arasında küs olan kişiler varsa barışmalarına vesile olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Önemsiz dedi ki:

    Rüyamda abim 300 tl ye ceset alıp yatağının altında saklıyordu.Anneme ben dedim yatağının altında ceset olduğunu. Galiba annem de biliyordu. Ceseti alıp bağırdı atmayacağım diye kılcal damarlar ile ilgili bir şey söyledi. En sonunda ceseti attı.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya maddi sıkıntının bitmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status