Rüyada Ölünün Kapıyı Çalması

Rüyada ölmüş birinin kapıyı çaldığını görmek, uzun süredir evinize gelmeyen birinin evinize sizi ziyarete gelmesine yorumlanır. Bu kişi bir süredir görüşmediğiniz, aranızda soğuk rüzgarlar geçen biri olabilir. Ancak bir vesile ile evinize misafirliğe gelebilir. Bu kişi ölen kişinin ailesinden de biri olabilir ve sizden bir konuda yardım isteyebilir. Rüyada ölen kişinin kapıyı çalması, aynı zamanda evinizde rızkın çoğalmasına ve daha çok kazanç sağlamaya, aile geçimine katkı sağlamaya yorumlanır. Aile içerisindeki sorunlar kapı dışına çıkmaz ve aile içerisinde çözülür. Aile içi sorunların çözümünde sizin de hayrınız dokunabilir.

Rüyada ölünün evin zilini çalması, uzak bir yerden misafir ağırlamak anlamına da gelir. Bu misafirler evinize hayırlı bir iş için gelebilirler. Evlilik, kız isteme ya da başka vesileler ile insan ağırlayabilirsiniz. İlerleyen günlerde tatlı bir telaş ev içerisinde olabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Kapıya Gelmesi

Ev içerisinde huzurun kaçmasına, aile içi anlaşmazlıklara yorumlanır. Aile içerisinde sizinle sürekli ters düşen biri varsa bu kişi ile yine benzer bir tatsızlık aranızda olabilir. Ailenizi bir konuda ikna etmekte zorlanabilirsiniz, bu oldukça zaman alabilir. Evlenmek isteyenler için de evleneceğiniz insanı aileniz kabul etmeyebilir. Araya aile büyüklerini sokmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Babanın Kapıyı Çalması

Evinizde huzur ve sükuneti sağlamaya, geçimin rahatlamasına yorumlanır. Aile içerisinde maddi sıkıntılar azalır, çalışıyorsanız daha çok kazanç sağlayarak ailenize de parasal anlamda yardımcı olabilirsiniz. Aile içi birlik ve beraberlik artar, görevlerinizi yerine getirerek manevi yönden de rahat edebilirsiniz. Ailenizde dertli olan birinin de yanında durarak onun zor günleri atlatmasını sağlayabilirsiniz.

Rüyada Ölünün Kapıyı Çalması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, ev içerisinde sorunların azalmasına ve beklemediğiniz kişilerin sizi ziyaret etmesine yorumlanır. Aile içi küslükler de son bulur, artık barışarak yeniden gidip gelmeye başlayabilirsiniz. Ev içinde sıkıntısı olan biri varsa da yakında bu kişi rahata erişir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

17 Yorum

 1. derya ceylan
 2. Firdevs
 3. Fahriye
  • admin
 4. Ayşe
  • admin
 5. Seda
  • admin
 6. Sevtap Semiz AKSOY
  • admin
 7. Nejla
  • admin
 8. Hülya
  • admin
 9. Gülsen
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status